Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 22:21:26 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 12 z 41 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Autor RE: TOP 5
Lysa Arryn
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 19

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-09-2011 19:54
Otherwoman, a gdzie Karkonosze? smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley ...smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-09-2011 20:20
to ja pójdę śladami Tomka

TOP 5 dni tygodnia:

1. Sobota
2. Piątek
3. Niedziela
4. Czwartek
5. Środa

TOP 5 miesięcy:

1. Lipiec
2. Czerwiec
3. Sierpień
4. Maj
5. Kwiecień

TOP 5 godzin:

1. od 1 do 2
2. od 0 do 1
3. od 2 do 3
4. od 3 do 4
5. od 23 do 0

smiley


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 08-09-2011 13:58
Anja Rubik napisał/a:
Otherwoman, a gdzie Karkonosze? smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley ...smiley



wybacz, dodam je zapewne, gdy już się tam wybiorę smiley



TOP5 moich postaci z MP:


1. Dores Rosier (MP13)



2. Ron Weasley (MP HP)



3. Bellatrix Lestrange (MP HP)



4. Dores LeSage (MP 12)



5. rafalek (MP 13)





adi mógłby zrobić TOP Bernardów smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 08-09-2011 13:58
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-09-2011 17:18
Top 5 moich postaci Mpsmiley Wszystkie były raczej słabowite, ale to subiektywny rankingsmiley

1. Jason (Mp 10)

2. Sawyer (Mp 1)

3. Desmond (Mp 8)

4. Nicholas (Mp 13)

5. Ginny (Mp 13.5) i Lupin (Mp 9)


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-09-2011 19:49
TOP 5 MOICH POSTACI: smiley

1. Meredith Stevens (MP10)


2. Effy Grey (MP13)


3. Monica Geller-Bing (MP12)


4. Lexie Violet (MP13)


5. Phoebe Buffay (MP Piraci)




' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-09-2011 13:53
Dobry pomysł z postaciami. Jako, że nie chcę pisać o NPC, więc użyję postacie z z24.

1. Sybilla Trelawney - MP HP (13,5)

O dziwo to właśnie Sybillunią grało mi się zdecydowanie najprzyjemniej - starałem się upodobnić ją do kreacji książkowo-filmowej i dodałem własne elementy.

2. Ian Davies - MP 14

Pewnego dnia wpadłem na dziwny pomysł gry pastorem, a potem dobrałem tego aktora. smiley Ogólnie ciekawie mi się nim pisało - to bardzo charakterystyczna postać i byłem z niej zadowolony. Choć na początku bałem się trochę, uważałem, że to dość ryzykowne ( po prostu mogłaby mi się szybko znudzić czy po prostu bym jej nie lubił)

3. Bryan Henderson - MP 13

Z nim było dużo problemów. W trakcie edycji bywały momenty kiedy byłem zadowolony, ale też takie kiedy nie. Zresztą koncepcja gry się trochę zmieniła w trakcie edycji. W efekcie końcowym wyszedł za mało matematyczny smiley, ale zżyłem się z nim.

4. Denzil Bissessar - MP Piraci (14,5)

Postać na początku przeze mnie nie lubiana. Nie umiałem nim grać - nie chciałem nim grać. Potem zrobiłem jednak drobne zmiany w pomyśle na nim i już się spoko pisało. Chyba największym problemem było zdecydowanie się na któryś kierunek: dewiację lub sztywniactwo - w końcu to jakoś wypośrodkowałem.

5. Hugo Reyes - MP 6

Ogólnie edycji z z24 nie pamiętam dokładnie, ale pamiętam, że Hugo był mistrzem kanapek i ciągle jadł. I pewnie grało się nim lepiej niż Ptakiem Hurleya w MP7. smiley




A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-09-2011 18:02
Otherwoman napisał/a:
adi mógłby zrobić TOP Bernardów smiley


tylko ciekawe jakim kryterium miałbym ocenić który lepszy skoro ja sam ich nie rozróżniam?smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-09-2011 22:30
To ja też zrobię ranking postaci. smiley

1. April Rossum- pierwsza postać, wojskowa(pomimo tego, że drażnił mnie jej charakter, to i tak ją uwielbiam i kocham! smiley)

2. Rebecca 'Becky' Sporano- zastanawiałam się, czy, aby nie dać jej na pierwszym miejscu! smiley W końcu tancerka. smiley

3. Michelle 'Miśka'

4. Claire Litletton- mam nadzieję, że będzie mi się nią fajnie grało, bo się już na nią napaliłam. smiley

5. Ines Civello- chyba gorszej postaci nie miałam, była za delikatna, nie potrafiłam się wczuć. Kompletnie mi się nie podobała. smiley



Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 11-09-2011 00:17
TOP5 faz wyłącznie forumowych:

1. faza na Jacka Shitmana

bez wątpienia najlepsza faza!Jack Shitman królował wszędzie: w MP, na czacie, w recenzjach odcinków, w grach i zabawach, w czasie najazdów - jak dla mnie najlepsze czasy z24 smiley
źródło: zadanie Liona w czasie MP6

2. faza na najazdy

Wynikająca trochę z poprzedniej fazy. Faza totalnie głupia ale jakże zabawna, wielokrotnie nie mogłam zasnać, bo się cały czas śmiałam po takich najazdach smiley

źródło: edycja lostopedii przez Casinesa smiley

3. faza na papaje i zamki z papai smiley

Nie ma co się rozwodzić, papaje wymiatały! smiley

źródło: post adiego w MP10 o Bernardzie budującym zamek z pestek po papai

4. faza na rafalka

mówcie, co chcecie, ale to było przez pewien czas zabawne smiley

źródło: osoba rafalka i gra rafalkiem przez Gooseberry w MP6,5

5. faza na najdziwniejszom kanapkem

z tego wynikły końcówki em, om, itp. do dziś nieraz używane ;D

źródło: temat założony przez katre22, brzmiący: Jakom najdziwniejszom kanapkiem jedliście?




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 11-09-2011 00:17
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-09-2011 01:26
TOP 5 cudzych (smiley) postaci MP (i ranking oczywiście znowu mega-subiektywny)

5. Shannon Rutherford (wersja Angie) w MP 1 - mało już z tego pamiętam (niedługo miną 4 lata od tego MP...) ale to była pierwszą postać z którą bardzo dużo pisałem, więc dla mnie dość ważna. Zapamiętałem wspólną kąpiel w wannie na plaży, którą tam przyniosła chyba Rose grana przez sayida jarrahasmiley na pewno był to pierwszy stosunek seksualny w historii MPsmiley jestem sentymentalny, więc jeśli coś bardzo lubiłem, a minęło od tego czegoś sporo czasu, to lubię do tego wracać i sobie wspominać. Jedziemy dalejsmiley

4. Elena Larionova - i za MP10 i 13, czyli z moich 2 ulubionych edycji z tego forum. Z Eleną nie miałem nigdy żadnych relacji typowo damsko-męskich (nie licząc tego dziwnego wybryku po rozbieranym pokerze w mp 13, ale to wszystko przez Lil!), raczej była kimś w rodzaju... przyjaciółki?smileysmileysmiley Pamiętam ją jeszcze za czasów bunkrowych, pamiętam Elsona, pamiętam jak doradzała mi w sprawie Scarlett Rainsmiley Wziąć koce i tak dalejsmiley smiley No a MP13 to rozporkowy prison break, jakieś naleśniki pamiętam (które mi zjedzono)... Na pewno jedna z nabardziej charakterystycznych postaci w ogóle.


3. Emily Simms (vV) - MP10. Zdaje się, że kolejna bardzo dobra koleżanka, która pozostała tylko koleżanką (smiley). Wraz z SS (o niej 2 punkty niżej) i Jasonem tworzyliśmy zgraną paczkę Jaskiniowców. Właściwie na plaży byliśmy max. 2-3 razy, a i tak samo wspomnienie grania tam w berka, biegania, jedzenia, śpiewania przy ognisku przy użyciu banjo, czy kąpieli (nieważne, że przeszkadzał nam Hurley, który robił tsunami) są dla mnie bardzo fajne z powodu opisanego w punkcie o Shannon. Pocieszanie zapłakanej Emily, która w Dharmabusie usłyszała o swoimś jakimś krewnym, albo nauka gry na gitarza (nieudolna i przerwana). Jason miał okazję ją pochować w końcówce gry, płakał wtedy i chciał żeby wróciła...smiley No i miała genialny avek z Keirą i te cętki w tle... Akurat gdyby nie to, że graliśmy razem, to byśmy nie zaczęli potem pisać, a i nawet doszło do wspólnie spędzonego tygodnia. Gdzie się okazało, że oboje żałowaliśmy, że nigdy oni nie byli parąsmiley

2. Scarlett Rain (Goose, MP 10). Z początku kompletnie obca postać. Zetknęliśmy się w środku gry jakoś, gdy była przeprowadzka do Dharmaville i tak wyszło, że owa dziewczyna postanowiła wykąpać się w pustym domku... Który oczywiście nie był pusty, a mieszkał w nim od paru godzin Jason. Podobna mieszkała tam też Sun, ale nie wiem, wg pandy Sun tam chodziła czasem sprzątaćsmiley ... O dziwo Scarlett nie wyprowadziła się, mieszkali razem (w osobnych pokojach i łóżkach oczywiście...smiley). Wtedy też zwróciłem uwagę, że scarlett to nie tylko człowiek, a również kobieta dziewczyna i że nie jest brzydka (smiley). Problem w tym, że była dziewczyną Sawyera. Ale się rozeszli, Scarlett coś nie pasowało. Więc została sama. No i potem już w Świątyni pomogła mi Elena doradzając i udało się zrobić piknik. Pierwszy piknik rozwalił nam błąd strony. W międzyczasie poginęły chyba jakieś lesbijskie lamenciary i inne mało znaczące postacie (smiley)... I w końcu się udało. Długa rozmowa, śpiewanie, picie, wszystko zakończone pocałunkiemsmiley Potem dziwna analiza tego, że tak nie powinni się zachowywać przyjaciele itp.... Scarlett przestała być przyjaciółką, ale szkoda, bo nie mieliśmy później wielu okazji do rozwijania tego związku (bo do końca MP zostało parę dni). No i poginęliśmy jako ostatni gracze nie licząc zwycięzców (chyba, że Daniel po nas)... Fajnie byłosmiley Po MP10 nastąpiło pięć edycji i w żadnej jakoś nie miałem ochoty być bliżej z jakąś kobiecą postacią więc nie byłem a i miałem (mam) dziwne wrażenie, że nikt inny też na to specjalnie ochoty nie miałsmiley

1...

<fanfary>
















...




<jeszcze raz fanfary>







Nie trzeba mówić kto prowadził, kogo, i w jakiej edycji. Podobno sam wprowadziłem tą postać i użytkowniczkę nią grającą w świat MP, cóż, bardzo się z tego cieszęsmiley Zdaje się, że też była tylko dobrą koleżanką, mimo sytuacji typu "Różowe niebo", albo takiej w której Su po kąpieli sobie się położyła obok Jasona naga i mokra, a ten z nią tylko rozmawiał, bojąc się cokolwiek zrobić (dureńsmiley). Śpiewanie Black Sabbath... I w każdą pełnię księżyca się składało, że się kłócili (okres? smiley) Nawet kłótnie, których nie brakowało były fajne. Przecież kłótnie to prawdziwe życie, bez kłótni nie istnieje żadna przyjaźń. Użytkowniczkam ta przyznała, że jej postać bujała się w Danielu Faradayu... Nie zmienia to faktu, że relacje między nią a Jasonem były dość zaawansowane i ciekawesmiley Jest moją ulubioną postacią ze wszystkich 17 edycji, ponieważ... bo tak. I kropka. Po prostusmiley


wykreowanie wszystkich 5 postaci spowodowało to, że później pisałem z osobami, które postacie te prowadziły, co dowodzi, że MP to nie tylko gra, ale również relacje między użytkownikamismiley


..jakoś tak wyszło, że bez facetówsmiley


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-09-2011 18:58
To ja też dam "TOP5"smiley moich postaci, na niektórych miejscach będzie kilku, bo trudno mi wybrać z tych wielu postacismiley

1. Edgar Ted Hart (MP13)

"Tatuś" na pierwszym miejscu, oczywisty wybórsmiley



2. Johnatan Stark(MP 14)

Tego też bardzo lubię dlatego jest na drugim miejscusmiley, spokojnie nim można było irytować/denerwować/gnębić/wkurwiać/nawet mordowaćsmiley wszystkie inne postacie w MP.



3. Tu będą 2 postaciesmiley
a)Daniel Faraday(MP10) - głownie licząc od czasu, gdy zaczął lekko wariować(od połowy mp chyba), bo tak nie miał nic niezwykłego w sobie, dla mniesmiley




B ) Jack Sparrow(MP Piraci) - dobrze mi się nim grało, chociaż na początku trudno było się wcielić w niego




4. Jack Black and Tom Black(MP 12) - dodam ich razem jako rodzina, Black jak to morderca, grało się jak zawsze dobrze, a małym dzieciakiem było to coś nowego i fajnegosmiley




5.a)Jack - NPC z MP13, pojawił się też w piratach, w MP12 a chwilkę, nawet w HP jako prosty wieśniaksmiley, no i NSO. Jackiem się rewelacyjnie pisze, tylko ze względu na jego epizodyczne role jest na takim miejscu(chociaż wszystkie dla mnie postacie od 3 miejsca do 5 spokojnie mógłby być razem na 3smiley, nawet dodałbym do tej gromadki Milesa z MP6, ale słabo pamiętam tamtą gręsmiley, do tego mało postów byłosmiley )




b )Ktoś właśnie z HP, ale samemu jest mi trudno wybrać, główni moi kandydaci to Voldemort i Hagrid, w tamtym MP każdym mi się dobrze pisało, nawet irytującą Molly W. Ostatecznie wybieram Voldiego(ale nie chodzi mi o psa Aprilsmiley), wódz złych, tylko trochę mało zabijał w MP, to jedyna jego wadasmiley Do tego zwykle nim starałem się pisać długie posty, co było dziwnesmiley




Edytowane przez Furfon dnia 11-09-2011 19:10
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-09-2011 23:54
Lajon smiley kłaniam się niziutko



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 12-09-2011 19:07
Post Liona jest dla mnie jednym z lepszych na tym forum. smiley Tego właśnie oczekuję od MP, co zostawało przez pewną grupę, moim zdaniem mylnie, nazywane sztywniactwem i zabawą w domek. A takie rzeczy pisze się i czyta bardzo fajnie smiley


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2011 20:52
mój TOP 5 Bernardów adiegosmiley,

1. Bernard Zielynski(MP 13) - typowy Bernard z kozami, z papajami, budujący domki, chodzący jak zawsze swoimi drogamismiley, lecz mimo tego moja postać dużo z nim pisała, a to były zabawne posty, do tego warte pamięci 12 prac Bernarda...smiley


2. Bernard Wells(MP Piraci) - ten miał najmniej styczności z kozami oraz z papajamismiley w MP Piraci, ale z tym za to zdecydowanie najwięcej miałem okazji pograć, co akurat dobrze pamiętam i wspominam jako posty z poczuciem humoru jak to zwykle u adiego jestsmiley

3. Bernard Eleke(MP 12) - Bernard, który miał swoje ukochane kozy Telme i Elmesmiley, do tego ma ogromnego plusa za zamordowanie małego Tomasmiley


4. Bernardy(z 24) - z tymi nie miałem okazji grać, ale jak się czyta tamte posty to trudno się powstrzymać od śmiechusmiley


5. Bernard Nadler(MP 10) - ten tylko z MP jest mi znany z zaatakowania Faradaya niespodziewaniesmiley, tak to jego gry nie znam, dlatego jest na tym miejscusmiley



Edytowane przez Furfon dnia 12-09-2011 20:56
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 12-09-2011 21:48
Casines napisał/a:
Świetny MG, Syriusz, który cały czas zdradzał swoich, KillPierwszroczniakTube - pociski po Albusie, śmieszne posty Voldiego i Syriusza. Gooseberry, z którą zawiązałem tym razem sojusz, który nas wprowadził do finału, wygrałem i jestem z tego powodu szczęśliwy smiley



Przypomniałeś świetne czasy smiley W sumie też miałam dać to MP w miejsce MP12, ale w końcu wybrałam MP Amelii bo jednak fajniej się gra niż prowadzi smiley W sumie jednak akcje Syriusza i Voldiego niezapomniane smiley no i zboczone posty shan smiley
Niedługo biorę się za czytanie tego MP smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2011 21:52
Furfon napisał/a:
mój TOP 5 Bernardów adiegosmiley,

1. Bernard Zielynski(MP 13) - typowy Bernard z kozami, z papajami, budujący domki, chodzący jak zawsze swoimi drogamismiley, lecz mimo tego moja postać dużo z nim pisała, a to były zabawne posty, do tego warte pamięci 12 prac Bernarda...smiley


2. Bernard Wells(MP Piraci) - ten miał najmniej styczności z kozami oraz z papajamismiley w MP Piraci, ale z tym za to zdecydowanie najwięcej miałem okazji pograć, co akurat dobrze pamiętam i wspominam jako posty z poczuciem humoru jak to zwykle u adiego jestsmiley

3. Bernard Eleke(MP 12) - Bernard, który miał swoje ukochane kozy Telme i Elmesmiley, do tego ma ogromnego plusa za zamordowanie małego Tomasmiley


4. Bernardy(z 24) - z tymi nie miałem okazji grać, ale jak się czyta tamte posty to trudno się powstrzymać od śmiechusmiley


5. Bernard Nadler(MP 10) - ten tylko z MP jest mi znany z zaatakowania Faradaya niespodziewaniesmiley, tak to jego gry nie znam, dlatego jest na tym miejscusmiley


to Ty ich rozróżniasz?smileysmiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2011 22:02
adi1991 napisał/a:
Furfon napisał/a:
mój TOP 5 Bernardów adiegosmiley,

1. Bernard Zielynski(MP 13) - typowy Bernard z kozami, z papajami, budujący domki, chodzący jak zawsze swoimi drogamismiley, lecz mimo tego moja postać dużo z nim pisała, a to były zabawne posty, do tego warte pamięci 12 prac Bernarda...smiley


2. Bernard Wells(MP Piraci) - ten miał najmniej styczności z kozami oraz z papajamismiley w MP Piraci, ale z tym za to zdecydowanie najwięcej miałem okazji pograć, co akurat dobrze pamiętam i wspominam jako posty z poczuciem humoru jak to zwykle u adiego jestsmiley

3. Bernard Eleke(MP 12) - Bernard, który miał swoje ukochane kozy Telme i Elmesmiley, do tego ma ogromnego plusa za zamordowanie małego Tomasmiley


4. Bernardy(z 24) - z tymi nie miałem okazji grać, ale jak się czyta tamte posty to trudno się powstrzymać od śmiechusmiley


5. Bernard Nadler(MP 10) - ten tylko z MP jest mi znany z zaatakowania Faradaya niespodziewaniesmiley, tak to jego gry nie znam, dlatego jest na tym miejscusmiley


to Ty ich rozróżniasz?smileysmiley



no mniej więcejsmiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 12-09-2011 22:19
najnowsze, zaktualizowane TOP MP:

1. MP HP (13,5) (GM: Furfon i Arctic)

Jak dla mnie najlepsze MP. Było tam połączenie postów zabawnych i tych poważniejszych. Świetnie mi się pisało zarówno Bellą, jak i Ronem (pisanie Ronem to całkiem nowe doświadczenie smiley). Ciekawa fabuła, bardzo dobre posty pozostałych graczy, świetne NPC ( przy postach Arctica Peterem śmiałam się do łez - Amelia i Furfon świadkami smiley)i zarąbisty klimat - prawdziwie potterowy. WJedyna edycja, w której czytałam absolutnie wszystkie posty. Trzeba także dodać do tej listy zajęcie przeze mnie pierwszego miejsca smiley

potwierdzam śmiech Othersmiley, ja musiałem czytać bo ona nie dawała radysmiley F.

2. MP13 (April)

Najdłuższe moje MP, baaardzo przywiązałam się do postaci Dores, jak do żadnej innej. Do tego trochę wygłupów rafalkiem smiley Ogólnie dużo się działo smiley

3. MP12 (Amelia)

Pierwsze wystąpienie Dores, pierwszy raz gra kobieta i w dodatku Helenką - miło wspominam ten okres pomimo braków w fabule smiley

4. MP9 (Otherwoman)

Z tych samych powodów, co Cas smiley
Zwariowane MP, nigdy nie zapomnę akcji Voldiego i Syriusza, mordowania pierwszoroczniaków, postów Shan z Lionem i Maratem, a także mega fazy na papaje (papayum! Papajus Papayovitch, zamki z papai, papaje w avkach i podpisach, Albus obżerjacy się papajami itd.)

5. MP 6,5 (Casines)

Najbardziej odjechane MP pod względem dewianckości - pojazdy po userach, totalnie odwalone akcje, wiadro Jacka, Uroki Jacoba, rafalek i jego włos na klacie, qsss i wiele innych smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 12-09-2011 23:06
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-09-2011 10:47
Zainspirowany postem Liona postanowiłem zrobić TOP5 Waszych postaci w MP. Z wiadomych względów pomijam edycję numer 10 i numer 12. Dodatkowo chcę powiedzieć, że prawie wszystkie postacie lubię, a tych nie lubianych jest tylko 7 (1 w HP, 2 w 14 i 4 w Piratach), ale kogoś wybrać musiałem i w przypływie chwili są to takie osoby (pewnie za jakiś czas mi się pozmienia i dałbym inne postacie - w takich kwestiach jak TOPy, ankiety czy Złote Papaje jestem bardzo niezdecydowany i często zmieniam opinię).


5. Postanowiłem tu dać najlepsze postacie z każdej edycji nie licząc tych z wyższych pozycji.

Veronica Fergusson - MP 13 (shan) - shan wykreowała naprawdę dobrą postać. Jedna z agresorów, ale sympatyczna i pomocna - działała dla dobra grupy. Miała różne przejścia i jako jedyna - z grających do końca postaci - nie była w żadnym związku.

Dolores Umbridge - MP HP (shan) - świetnie odwzorowana postać: jej obrzydzenie do mieszańców, nienawiść, a jednoczesna słodkość. Miło wspominam jej przejścia z Hagridem czy kłótnie z Sybillą.

Catherine Joycer06; - MP 14 (panda) - jako, że od początku byliśmy razem w obozie od razu jakoś zwróciłem uwagę na tę postać. Lekarka z predyspozycjami na lidera - odważna, skłonna do działania. Nie zapomnę też wątku ciąży i domniemanych rozstępów.

Louise i Bernard Wellsowie - MP Piraci (jazeera i adi1991) - nie mogłem rozdzielić naszej parki. Obie postacie były bardzo ciekawe, a małżeński wątek wypadł świetnie. I duży plus za niewolniczo-wyzwoleńczy trójkącik z Denzilem.

4.

Ronald Weasley - MP HP (Otherwoman) - postać, którą w książce i filmie oceniałem jako średnią, w miarę dobrą - tutaj ogromnie polubiłem. Łajza, fajtłapa, ale niby pełna odwagi... Świetna kreacja.

3.

Ashley Thompson - MP 13 (Arctic) - jedna z moich ulubionych postaci. Arctic świetnie łączył nią wątki poważne i zabawne. Nigdy nie zapomnę jej leczenia... Ale nie można zapominać też o wątku złej Ashley, związku z Joshem. I najważniejsze: Ashley i Bryan zginęli w krótkim odstępie czasu w czasie potyczki z tą głupią ździrą Bree.

2.

Melody Danes - MP 14 (chlaaron) - Melody poznałem dopiero przy połączeniu w chatce i od razu wydała mi się najlepszą postacią nowej grupy. Stosunki naszych postaci szybko się ocieplały, aż pojawiło się prawdziwe gorące uczucie. Wspaniała zmiana od ćpunki do odważnej, pełnej miłości kobiety.

1.

Leslie Sandman - MP 13 (von Veron) - postać, której na samuśkim początku gry niezbyt lubiłem. Z czasem jednak moje nastawienie się zmieniało, a po wizycie w dołach agresorów zmieniło bardzo. Następnie agusiowa Gigi zabawiła się w swatkę i tak wyszło. Szkoda, że Weronika pewnie tego już nie przeczyta, ale to właśnie z nią pisało mi się najlepiej z pośród wszystkich edycji. Uważam, że ten związek był bardzo ciekawy, na pewno burzliwy (bo na przykład Melody i Ian głównie się zastanawiali czy do łóżka pójść przed ślubem czy po). Leslie miała bogatą przeszłość, Bryan na wyspie też kilka razy dopuścił się złych czynów, Sandman potem zniknęła. Para choć gorąca się kochała to związek przechodził poważne kryzysy. A potem Bryan umiera między innymi dla Leslie, a ta zabija się z rozpaczy. To był naprawdę złożony związek, a nie tylko takie: niech nasze postacie będą parką w MP. W dodatku nic nie było aranżowane na gg, PW czy w jakimś miejscu - całość była spontaniczna. Ach, te wspomnienia. Miło też wspominam epilog ich związku. Także niskie pokłony dla Weroniki i oklaski.





~~~~~~~~~~

Podobnie jak Lion jakoś bardziej wyróżniłem postacie kobiecie. Dochodzę też do wniosku, że najlepiej wspomina się postacie, z którymi najwięcej i najprzyjemniej się gra. smiley Choć te wspomnienia są bardzo miłe, czekam na kolejną porcję świetnych postaci. smiley

Może kiedyś zrobię jeszcze TOP5 każdej edycji z osobna. smiley Myślałem też, żeby tę 7 nielubianych postaci ułożyć na TOP5, ale to mogłoby być trochę niemiłe, więc się wstrzymam.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 13-09-2011 18:25
no to i ja zrobię TOP5 postaci cudzych smiley Z tym, że podobnie jak u Umby, nie będzie to tylko 5 postaci - trudno byłoby mi wybrać.


Miejsce 5

a) Dexter (mremka) MP 11
edycja userowa, w której mremka ze swoim ciętym humorem genialnie sparodiowała Dextera smiley

b ) Sybilla Trelawney (Umbastyczny) MP HP

Nigdy nie przepadałam raczej za Sybillą, ale Umba świetnie się w nią wczuł - była jak prawdziwa smiley

c) Bernard (adi)

Lubię wszystkich Bernardów adiego, jego papaje i kozy i specyficzny humor smiley Poza tym często zdarza się moim postaciom wchodzić w relacje z jakimś Bernardem.

Miejsce 4.

a) Lost 5 (adi) MP11
Adi podobnie, jak mremka genialnie sparodiował Losta5, bardzo dużo nim pisał i chyba nawet wygrał tę edycję smiley

b ) Luna Lovegood (shan) MP9

Shan nieźle wcielił się w postać Luny ubarwiając przy tym jej życie erotyczne smiley Podobały mi się tez posty shan smiley

c) Syriusz Black Casines MP9

Miłe wspomnienia ze wspólnych akcji Voldemorta i psychopatycznego Syriusza, w tym wspólne zamordowanie Albusa za pomocą papai smiley


Miejsce 3

a) Dolores Umbridge (shan) (MP HP)

Powody takie, jak u Umby - shan wcieliła się genialnie w kolejną postać. Umbridge była idealnie taka, jak ta książkowo-fimowa wzbogacona o wątki humorystyczne - np. rozmowa z Hagridem na peronie smiley

b ) Hector Barbossa (Arctic) (MP Piaci)

Arctic słusznie wygrał to MP, jego postać, choć może nie główna była świetnie poprowadzona. Arctic doskonale wczuł się w niełatwą rolę Barbossy i poprowadził tę postać do samego końca gry.

c) Jack Black (Furfon) MP12
Moja pierwsza gra z Furfonem i pierwszy psychopata zaraz po Dores. Fajnie się razem mordowało, w szczególności Richarda smiley

Miejsce 2

a) Harry Potter (Amelia) (MP HP)

Harry - najlepszy kumpel mojego Rona, w dodatku doskonale odwzorowany przez Amelię.

b ) Rubeus Hagrid (Furfon) (MP HP)

kolejny kumpel Rona, w dodatku było z nim trochę śmiesznych perypetii, jak podróż razem z Ronem po Londynie, czy spotkanie z Dolores na peronie. Powiedzonka Hagrida (holibka, se, niech skonam) i klepanie Harrego po plecach wymiatały smiley

c) Luna Lovegood (Andzia) MP HP

kolejna Luna smiley tym razem przyjaciółka Rona, a może nawet coś więcej - w końcu zaprosił ją na kawę w najmniej oczekiwanym momencie smiley Luna Andzi była bardzo Lunowata, w dodatku podobał jej się mój Ron i chyba dobrze się dogadywali.

Miejsce 1

a) Peter Pettigrew Arctic (MP HP)

Kocham Peterka w wykonaniu Arctica! Nie wiem, ile razy czytałam jego posty i za każdym razem śmiałam się sama do siebie. Glizdek był w dużej części podobny do tego filmowego raczej niż książkowego, lecz bardziej wyrazisty dzięki zabiegom Arctica, wzbogacony dodatkowo o elementy humorystyczne. Pierdołowaty do potęgi, tchórzliwy czarny charakter, pomiatany przez wszystkich - od Czarnego Pana, po uczniów Hogwartu. Najlepsze akcje wyczyniał oczywiście w Dworze Malfoyów, a wątek ze spodniami czytam sobie dla poprawy humoru smiley

b ) Eva Voronova (panda) (MP HP)

Tadam! Dla niektórych pewnie zaskoczenie smiley Co tu dużo mówić - postać pandy była naprawdę genialnie wykreowana: zarówno jej zachowania, motywy, sposób bycia, jak i cała historią (od samego dzieciństwa), którą panda ułożyła, jej wahania co do wyboru stron. Jedyną jej "wadą" było to, że w ostatecznym rozrachunku zdradziła Czarnego Pana i to że wzbudzała zazdrość Belli smiley Ciesze, się, że to właśnie ja mogłam ją zabić, bo lubiłam tę postać, mimo że mało razem pisałyśmy smiley

c) Edgar Ted Hart (Furfon) MP13
On także musiał się tu znaleźć, w końcu to głownie z Tedem swój czas na wyspie spędzała Dores - połączyły ich więzy rodzinne i wspólne zainteresowania smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 13-09-2011 18:35
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 12 z 41 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum