Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 22:20:01 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 47 z 78 << < 44 45 46 47 48 49 50 > >>
Autor RE: Ankieta
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 11-02-2014 21:32
o, to mi się podoba: smiley

http://www.zimbio.com/quiz/Yj_54KBJSTd/Which+Disney+Villain+Are+You







We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 11-02-2014 21:42
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-02-2014 21:49






A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 11-02-2014 21:58
ech, a ja tak liczyłam, że mi Skaza wyjdzie!




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 11-02-2014 22:52
Róbcie ten test na poglądy polityczne smiley
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-02-2014 23:07
Powtórzyłem i wyszło znowu prawie tak samo, czyli środeczek.



Economic Left/Right: 0.50
Social Libertarian/Authoritarian: -0.56



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-02-2014 23:52
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 12-02-2014 00:06
mremka lewaku...
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 12-02-2014 01:17
Economic Left/Right: 1.62
Social Libertarian/Authoritarian: -1.23


Lekki progres w prawo smiley
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-02-2014 09:39
Flaku napisał/a:
Lekki progres w prawo smiley


to chyba regres xD

Prawica
adi1991 (2.75, konserwatyzm)
Casines (~ 2.2, liberalizm)
Flaku (1.62, liberalizm)
Umbastyczny (0.50, liberalizm)

agusia (-2.75, socjaldemokracja)
mremka (~ -3.30, socjaldemokracja)
Otherwoman (-4.38, socjaldemokracja)
Lion (~ -5.75, socjalizm)
Lewica


Autorytaryzm
adi1991 (3.79)
mremka (~ 0.01)

agusia (-0.51)
Umbastyczny (-0.56)
Casines (~ -1.00)
Flaku (-1.23)
Otherwoman (-2.31)
Lion (~ -4.60)
Niech żyje wolność i swoboda


swoją drogą, ktoś się utożsamia z innymi poglądami niż mu wyszło z tego?:



może to słaby obrazeksmiley

wrzucę najkrótsze definicje, żeby było jeszcze przejrzyściejsmiley

konserwatyzm (adi1991): ideologia społeczno-polityczna broniąca tradycyjnego ładu społecznego
liberalizm (Casines, Flaku, Umbastyczny): kierunek polityczny opowiadający się za zagwarantowaniem wolności jednostki, mniejszości narodowych, wyznaniowych itp.
socjaldemokracja (agusia, mremka, Otherwoman): kierunek ideologiczny i związany z nim ruch społeczny głoszący idee wielopartyjnej demokracji, neutralności światopoglądowej państwa i sprawiedliwości społecznej
socjalizm (Lion): ideologia społeczna głosząca zniesienie prywatnej własności środków produkcji i postulująca zbudowanie ustroju społecznego, który doprowadzi do usunięcia podziałów klasowych
populizm: popieranie lub lansowanie idei, zamierzeń, głównie politycznych i ekonomicznych, zgodnych z oczekiwaniami większości społeczeństwa w celu uzyskania jego poparcia i zdobycia wpływów lub władzy

i inne:
nacjonalizm: postawa i ideologia uznająca interes własnego narodu za wartość najwyższą
faszyzm: ideologia skrajnie nacjonalistyczna i rasistowska; też: totalitarna forma rządów oparta na tej ideologii
komunizm: ideologia i doktryna społeczna postulująca zbudowanie społeczeństwa bezklasowego, opartego na społecznej własności środków produkcji i równym podziale dóbr
anarchizm: ideologia i ruch społeczny, postulujące zlikwidowanie państwa oraz uznające nieograniczoną wolność jednostki za wartość nadrzędną
zieloni: partie polityczne, których celem jest walka o czyste środowisko naturalne
libertarianizm: sprzeciwianie się jakimkolwiek ograniczeniom swobody działania jednostek; za główną wartość uważa absolutyzowaną wolność indywidualną jako niezbywalne prawo jednostki do dysponowania sobą (samoposiadanie) oraz prawo nieograniczonego dysponowania własnością prywatną

osobiście mógłbym się całkowicie podpiąć pod liberalizm gdyby tylko każdy przychodził na świat w identycznych warunkach (czego nigdy nie będziesmiley). Konserwatystą byłbym, gdyby nie przeszkadzał mi tradycyjny wygląd państwa i narodu (nie mogę się w pełni utożsamiać z wielomilionową grupą, której poglądy są zwykle sprzeczne z moimi, z tego samego powodu niedopuszczalna jest obecna demokracja, w której rządzi statystyka). Komunistą nie mogę być, bo nie chcę żeby wszyscy byli stuprocentowo równi (ale żeby dostawali stuprocentowo sprawiedliwie)smiley ogólnie więc socjaldemokracja byłaby dobrą drogą pośrednią do socjalizmu, a zielonych i anarchistów (o ile nie działają przemocą) też się nie czepiamsmiley
Edytowane przez Lion dnia 12-02-2014 11:23
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-02-2014 15:55
Lion napisał/a:
socjaldemokracja (agusia, mremka, Otherwoman): kierunek ideologiczny i związany z nim ruch społeczny głoszący idee wielopartyjnej demokracji, neutralności światopoglądowej państwa i sprawiedliwości społecznej


hahasmiley to się uśmiałem, neutralność światopoglądowa państwasmiley sprawiedliwość społecznasmiley

ta neutralność to chyba wciskanie chorych ideologii i zaburzenie czegoś co działało od wieków dobrze(choć nie bez wad i to czasem dużych), a sprawiedliwość społeczna to chyba dla rodziny, kolegów partyjnych i ziomków różnego rodzaju.

Co do mojego światopoglądu to zgadam się z Casinesem gdyż podobnie jak on raczej nie trzymam się żadnej z tych ideologii choć najbliżej mi oczywiście do konserwatyzmu czy nacjonalizmu. Poraża mnie jednak głupota dużej części ludzi wyznających konserwatywne zasady oraz w przeciwieństwie do wielu z nich jestem za całkowicie wolnym rynkiem z minimalnym udziałem państwa(typy prywatna służba zdrowia, prywatne szkolnictwo czy odkładanie każdy jak chce na emeryturę bez żadnych Zusów i tym podobnych badziewi, państwo jeśli ma jakieś firmy to powinny one zarabiać i państwo powinno w tym pomagać - np. przy wydawaniu koncesji na wydobycie czegoś tam wydawać je swojej firmie) lecz jeśli chodzi o sprawy bardziej "kulturowo-ideologicznie" to pewne rzeczy powinno się regulować i egzekwować prawo(które powinno być zaostrzone wielu sprawach). Do tego żadnych Unii, NATO i tym podobnych organizacji jeśli nic albo prawie nic nam to nie daje państwu.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-02-2014 16:11
jakie chore ideologie wpaja socjaldemokracja? akurat nie wiem, a dobrze takie rzeczy wiedziećsmiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-02-2014 16:23
Lion napisał/a:
jakie chore ideologie wpaja socjaldemokracja? akurat nie wiem, a dobrze takie rzeczy wiedziećsmiley


długo by wymieniać, a tak z brzegu to choćby możliwość wyboru płci, eutanazja dzieci czy osób starszych, aborcja na dzieciach, propagowanie pedalstwa itd., ogólnie nie można tych rzeczy przypisać tylko socjaldemokratom ale całej w sensie ideologicznym lewo myślącej części społeczeństwa


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-02-2014 17:34
jeśli społeczno-obyczajowym lewakom przypisujesz propagowanie tego z kim się woli uprawiać sport w sypialni, to prawakom w podobnym stopniu powinno się chyba zarzucić propagandę religii, koloru skóry, klasy, majątku, narodowości i płci. szala chyba trochę przeważa xD

a względem tzw. niezachwianej tradycji- typowo tradycyjne słowiańskie wierzenia to Świętowity, duchy lasu, ognia itd., ale w 966r. (siła szatana) musiała niestety przyjść propaganda włoskich lewaków, zniszczyła i wywróciła wszystko do góry nogami siłą, tyle lat minęło, że już niestety prawacka propaganda mówi o polskiej katolickiej tradycjismiley a ludzie wierzą ;/
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-02-2014 18:02
Lion napisał/a:
jeśli społeczno-obyczajowym lewakom przypisujesz propagowanie tego z kim się woli uprawiać sport w sypialni, to prawakom w podobnym stopniu powinno się chyba zarzucić propagandę religii, koloru skóry, klasy, majątku, narodowości i płci. szala chyba trochę przeważa xD

a względem tzw. niezachwianej tradycji- typowo tradycyjne słowiańskie wierzenia to Świętowity, duchy lasu, ognia itd., ale w 966r. (siła szatana) musiała niestety przyjść propaganda włoskich lewaków, zniszczyła i wywróciła wszystko do góry nogami siłą, tyle lat minęło, że już niestety prawacka propaganda mówi o polskiej katolickiej tradycjismiley a ludzie wierzą ;/


Co do pierwszej części twojej wypowiedzi to ja nikomu do sypialni nie zaglądam. Niech to nawet z kangurami robią byle nie krzywdzili innych np. dzieci co jest ostatnio modne w kilku krajach by zacząć to legalizować. Co do religii to również nikomu nie narzucam wiary w cokolwiek, dziś za to naśmiewa się ze mnie że jestem katolikiem i jestem z tego dumny. Dla mnie niech każdy wierzy, nie wierzy w co chce, byle tylko nie krzywdził innych ludzi i nie represjonował ich z powodu wiary. Co do koloru skóry czy narodowości to ja nie mam nic do innych ras czy narodów. Jeśli ktoś uczciwie żyje, pracuje na siebie to co mi ma taka osoba przeszkadzać? Wkurza mnie jedynie to, że rasizm dziś jest wykorzystywany przez tych co ponoć są jakoś nękani z powodu rasy. Dziś to nawet na murzyna murzyn powiedzieć nie można bo to rasizm, a jak ten sam murzyn czy Arab przyjeżdża do bogatszego kraju tylko dla socjalu, do tego nie asymilując się w ogóle(m. in. mając w dupie prawo i normy moralne danego narodu) to jest ok i cacy. Co do płci to mówienie że jesteśmy równi jest głupotą. Nigdy nie byliśmy i nie będziemy równi bo się zwyczajnie różnimy. Nie znaczy to że kobieta ma tylko wychowywać dzieci ale pewne zachowania są naturalne i nie zmieni tego, że jacyś zboczeńcy mówią inaczej. Szala się przeważa ale chyba na niekorzyść lewaków.

Co do drugiej części to dyskusja nie ma sensu jak się wyciąga zdarzenia sprzed tysiąca lat kiedy ludzie nie umieli pisać, czytać. Do tego inna mentalność niż dziś i inne konsekwencje niepodporządkowania się władcy. Co do ostatniego zdania to skoro 1000 lat nie podchodzi pod tradycję to ile?


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 12-02-2014 18:36
Ja się zgadzam generalnie z agusią co do obu podpunktów. Legalizacja pedofilii? No bez przesady, adi, jesteśmy w Europie ;p
Nie chce mi się dyskutować, bo polityka mi się ogólnie przejadła. Tak czy inaczej to co mi wyszło raczej się zgadza. Kiedyś było bardziej na lewo. Tyle że jeśli chodzi o demokrację to tutaj zgadzam się z Lionem.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-02-2014 18:39
Otherwoman napisał/a:
Ja się zgadzam generalnie z agusią co do obu podpunktów.


skąd to poczucie, ze agusia ma agusie w avku?
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 12-02-2014 19:20
Lion napisał/a:
Otherwoman napisał/a:
Ja się zgadzam generalnie z agusią co do obu podpunktów.


skąd to poczucie, ze agusia ma agusie w avku?


kurde, przez te avki mi się wszystko myli smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-02-2014 19:23
smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-02-2014 19:34
Otherwoman napisał/a:
Ja się zgadzam generalnie z agusią co do obu podpunktów. Legalizacja pedofilii? No bez przesady, adi, jesteśmy w Europie ;p


W tej pięknej tęczowej Europie w Austrii i Niemczech już są wyroki zwalniające z odpowiedzialności za pedofilie ze względu na "wielusetletnią tradycję kulturową narodowości muzułmańskich"(i nie chodzi tu o małżeństwa z 11-latkami tylko molestowanie chłopców przez dorosłych mężczyzn). Do tego w Holandii czy w Belgii są bardzo silne środowiska patologiczne popierające zoofilię oraz pedofilię gdyż według nich to, że nie mogą obcować seksualnie z dziećmi czy zwierzętami jest ograniczaniem ich swobód obywatelskich. No ale to przecież Europa. W niej takich patologii nie ma przecież.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-02-2014 20:25
Chciałbym, żebyś nie sugerował związku lewaków z pedofilią czy molestowaniem dzieci, bo nie widzę zależności odkąd takie patologie są i lewe i prawe.smiley

A to o czym piszesz dalej, czyli o tolerancji dla parafilii, to też nie ma dyskusji, bo to jest zaprzeczenie wolności postulowanej przez liberalizm, która się kończy tam gdzie zaczyna się wolność drugiej jednostki i żadna normalna osoba czy lewa czy prawa ci się z tym nie utożsamismiley

Jak dla mnie każdego kto zabija należy zabić, każdego kto gwałci kastrować itd... chyba mój najbardziej prawicowy pogląd, ale uważam, że samo widmo takiej kary zamiast odsiadki paru lat kogoś może uratować (a po fakcie eliminować agresora) smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 47 z 78 << < 44 45 46 47 48 49 50 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum