Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 20:38:27 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 68 z 78 << < 65 66 67 68 69 70 71 > >>
Autor RE: Ankieta
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2015 21:08
no mi wyszło też 4w5, chociaż dawniej mi wychodziło 3w4 oraz 5w4

Słynne czwórki ze skrzydłem pięć: Vincent van Gogh, Kurt Cobain, Edgar Allan Poe, Johnny Depp, Bob Dylan, Ingmar Bergman.


stąd wszyscy to INFP z wyjątkiem Dylana który jest raczej ISFP i Bergmana który może być INFJ

to tabela która ma pokazywać zależność, w moim przypadku pasuje, w twoim (Otherwoman) nie do końca smiley

Jesli Umba to INTP, to też pasuje smiley


Edytowane przez Lion dnia 07-11-2015 21:12
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2015 21:33
jakieś grafiki



zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2015 21:41
5w4 jak Umba.

Fajni Ci przykładowi 5w4:
Agatha Christie, Albert Einstein, George Lucas, David Lynch, Samuel Beckett, Stanley Kubrick, Stephen King, Freidrich Nietzsche.
Edytowane przez Faraday dnia 07-11-2015 21:44
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2015 22:10
no ty chyba byłeś INTP więc też niby pasuje

Christie - INFJ
Einstein - INTP
Lucas - INTP
Lynch - INFP
Beckett - INTJ
Kubrick - INTJ
King - INTP
Nietzsche - INTJ
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2015 22:15
Mnie odkąd zrobiłam pierwszy raz zawsze wychodzi tak samo - 4w5.


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2015 22:27
Jedynka ze skrzydłem dziewięć: 1w9 - "Idealista"

Jedynka z tym skrzydłem ma podobną do dziewiątki aurę spokoju, choć nadal możliwe są u niej wybuchy gniewu. Często jest introwertyczna i sprawia wrażenie nieobecnej zupełnie jak piątka. Ma tendencję do tworzenia zasad, które rzadko zadowalają innych, ale to też jest jej siła. Gdy jedynka jest zdrowa, może obiektywnie patrzeć na świat, jest spokojna i powściągliwa w swoich ocenach. W ubiorze często jest bardzo tradycyjna i konserwatywna. Wiele jedynek z tym skrzydłem preferuje ubranie funkcjonalne i odpowiednie do okazji, ale niczym się nie wyróżniające.
Gdy jest w stresie, może mieć zbyt wysokie oczekiwania, wymagać od innych rzeczy, które nie są możliwe do realizacji przez przeciętną osobę. Może okazywać polityczne i socjalne opinie, które są logiczne ale bardzo rygorystyczne i całkowicie pozbawione współczucia lub jakichkolwiek innych ludzkich emocji. Najważniejsze stają się zasady, nie zależnie jakim kosztem. Jedynka może być bezlitosna i nieświadomie okrutna.

Słynne jedynki ze skrzydłem dziewięć: Harisson Ford, Gorge Bernard Shaw, Michael Dukakis, Katherine Hepburn, Judie Foster, George Harrison .

Jedynka w miłości

zwraca uwagę i pamięta o wszystkich szczegółach. Docenia drobne gesty: przyjście na czas, odpowiednie przedstawienie się, pamiętanie imion i nazwisk.
natychmiast przyznawaj się do błędu. Oczyści to atmosferę i zapobiegnie pretensjom.
wnoś coś nowego i zabawnego do związku. Jedynka często popada w rutynę.
nie obnoś się ze swoimi sukcesami. Sam pracuj nad realizacją i ulepszeniem swoich celów.
miej własne zainteresowania. Jedynka często pracuje sama i jest ją ciężko zmusić do wspólnych zajęć.
przyjemność i radosne chwile, wprowadzają jedynkę w stan lękowy "skoro się tak dobrze bawimy to na pewno zaraz coś się złego stanie"

Jedynka w pracy

lubi ściśle określone zadania i harmonogram zajęć
zwraca uwagę na szczegóły. Wykonuje pracę wg listy, punkt po punkcie
preferuje skupienie się na pracy niż nad rozwijaniem znajomości.
zdaje sobie sprawę z problemów i krytycznych uwag, ale ma problem z zaproponowaniem innych rozwiązań. Zbyt duże prawdopodobieństwo wystąpienia błędu
pracuje ciężko dla sprawy; dla dobrego przywódcy, dla kompetentnej drużyny
unika ryzyka. Ryzyko prowadzi do błędów. Gdy ma wątpliwości, czeka.
w przypadku błędu lub niepowodzenia, unika brania odpowiedzialności "To nie była moja wina", "Był ku temu powód, tak się musiało stać"
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2015 22:35
von Veron napisał/a:
Mnie odkąd zrobiłam pierwszy raz zawsze wychodzi tak samo - 4w5.


a w MBTI co ci wyszło? chyba nawet u mnie to robiłaś ale nie jestem pewien smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2015 22:42
Lion napisał/a:
von Veron napisał/a:
Mnie odkąd zrobiłam pierwszy raz zawsze wychodzi tak samo - 4w5.


a w MBTI co ci wyszło? chyba nawet u mnie to robiłaś ale nie jestem pewien smiley


Tak, robiłam u Ciebie, ale nie pamiętam, co wyszło. Pisałeś mi też i tłumaczyłeś coś o tych typach, ale ja czuję się zdezorientowana, widząc ilość tych skrótów i... no nie wiem.


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2015 22:44
jak ci sie chce to tu masz test po polsku smiley byłaś na pewno INxx ale czy thinking czy feeling czy perceiving czy judging to nie wiem smiley

http://www.16personalities.com/pl/darmowy-test-osobowosci
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2015 22:50

Jedynka z tym skrzydłem ma podobną do dziewiątki aurę spokoju, choć nadal możliwe są u niej wybuchy gniewu. Często jest introwertyczna i sprawia wrażenie nieobecnej zupełnie jak piątka. Ma tendencję do tworzenia zasad, które rzadko zadowalają innych, ale to też jest jej siła. Gdy jedynka jest zdrowa, może obiektywnie patrzeć na świat, jest spokojna i powściągliwa w swoich ocenach. W ubiorze często jest bardzo tradycyjna i konserwatywna. Wiele jedynek z tym skrzydłem preferuje ubranie funkcjonalne i odpowiednie do okazji, ale niczym się nie wyróżniające.
Gdy jest w stresie, może mieć zbyt wysokie oczekiwania, wymagać od innych rzeczy, które nie są możliwe do realizacji przez przeciętną osobę. Może okazywać polityczne i socjalne opinie, które są logiczne ale bardzo rygorystyczne i całkowicie pozbawione współczucia lub jakichkolwiek innych ludzkich emocji. Najważniejsze stają się zasady, nie zależnie jakim kosztem. Jedynka może być bezlitosna i nieświadomie okrutna.


lubi ściśle określone zadania i harmonogram zajęć
zwraca uwagę na szczegóły. Wykonuje pracę wg listy, punkt po punkcie
preferuje skupienie się na pracy niż nad rozwijaniem znajomości.
zdaje sobie sprawę z problemów i krytycznych uwag, ale ma problem z zaproponowaniem innych rozwiązań. Zbyt duże prawdopodobieństwo wystąpienia błędu
pracuje ciężko dla sprawy; dla dobrego przywódcy, dla kompetentnej drużyny
unika ryzyka. Ryzyko prowadzi do błędów. Gdy ma wątpliwości, czeka.
w przypadku błędu lub niepowodzenia, unika brania odpowiedzialności "To nie była moja wina", "Był ku temu powód, tak się musiało stać"


dla mnie to 100% adi smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 07-11-2015 22:54
U mnie 5w4. Robiłem to kilka miesięcy temu i też mi tak wyszło, także nic się nie zmieniło smiley

Gdy 5w4 jest w stresie, wydaje się być jakby nieobecna, gdy jest o coś spytana, odpowiada szeptem. Jej zachowanie oscyluje pomiędzy chęcią odosobnienia, a przypływami przyjacielskiej troski. Może stać się nieuchwytna, niedostępna i abstrakcyjna. Zachowuje się jakby znajdowała się wewnątrz swojej kuli izolującej ją od świata. Czasem odnosi się wrażenie nieznacznego wywyższania się ponad innych. Wizerunek "nieobecnego profesora" dobrze opisuje piątki z tym skrzydłem. 5w4 jest niezwykle wrażliwa na otoczenie i uczucie zbytniej nadopiekuńczości innych. Bardzo przewraźliwiona na krytykę. Może bardzo wolno powracać do siebie po traumatycznych przeżyciach. Typowymi pułapkami dla 5w4 są izolowanie się i popadanie w melancholię oraz depersje o podłożu egzystencjalnym.

Praktycznie każde zdanie się zgadza smiley



Edytowane przez Flaku dnia 07-11-2015 23:00
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2015 22:58
INFP-T


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2015 23:06
Lion napisał/a:

Jedynka z tym skrzydłem ma podobną do dziewiątki aurę spokoju, choć nadal możliwe są u niej wybuchy gniewu. Często jest introwertyczna i sprawia wrażenie nieobecnej zupełnie jak piątka. Ma tendencję do tworzenia zasad, które rzadko zadowalają innych, ale to też jest jej siła. Gdy jedynka jest zdrowa, może obiektywnie patrzeć na świat, jest spokojna i powściągliwa w swoich ocenach. W ubiorze często jest bardzo tradycyjna i konserwatywna. Wiele jedynek z tym skrzydłem preferuje ubranie funkcjonalne i odpowiednie do okazji, ale niczym się nie wyróżniające.
Gdy jest w stresie, może mieć zbyt wysokie oczekiwania, wymagać od innych rzeczy, które nie są możliwe do realizacji przez przeciętną osobę. Może okazywać polityczne i socjalne opinie, które są logiczne ale bardzo rygorystyczne i całkowicie pozbawione współczucia lub jakichkolwiek innych ludzkich emocji. Najważniejsze stają się zasady, nie zależnie jakim kosztem. Jedynka może być bezlitosna i nieświadomie okrutna.


lubi ściśle określone zadania i harmonogram zajęć
zwraca uwagę na szczegóły. Wykonuje pracę wg listy, punkt po punkcie
preferuje skupienie się na pracy niż nad rozwijaniem znajomości.
zdaje sobie sprawę z problemów i krytycznych uwag, ale ma problem z zaproponowaniem innych rozwiązań. Zbyt duże prawdopodobieństwo wystąpienia błędu
pracuje ciężko dla sprawy; dla dobrego przywódcy, dla kompetentnej drużyny
unika ryzyka. Ryzyko prowadzi do błędów. Gdy ma wątpliwości, czeka.
w przypadku błędu lub niepowodzenia, unika brania odpowiedzialności "To nie była moja wina", "Był ku temu powód, tak się musiało stać"


dla mnie to 100% adi smiley


no ten test jest dobry, przynajmniej w moim przypadku, lepszy z tym gdzie te skróty są bo tam kilka małych szczegółów się nie zgadzało, a tutaj praktycznie wszystko się zgadzasmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2015 23:06
von Veron napisał/a:
INFP-T


no to jest nas trójka INFP (ty, ja i Diego) smiley dodatkowe w tym teście -T znaczy Turbulent w sensie że jesteś nieśmiała/zestresowana, a gdybyś miała -A jak assertive to byś była asertywna/pewna siebie smiley

na pewno spodoba ci sie lista znanych INFP, którą pewnie ci też pokazywałem smiley

http://www.celebritytypes.com/infp.php
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2015 23:19
Lion napisał/a:
von Veron napisał/a:
INFP-T


no to jest nas trójka INFP (ty, ja i Diego) smiley dodatkowe w tym teście -T znaczy Turbulent w sensie że jesteś nieśmiała/zestresowana, a gdybyś miała -A jak assertive to byś była asertywna/pewna siebie smiley

na pewno spodoba ci sie lista znanych INFP, którą pewnie ci też pokazywałem smiley

http://www.celebritytypes.com/infp.php


No, przyjemne gronosmiley Zastanawiałam się właśnie, co to za "T"... Ale wydaje mi się, że u Ciebie wyszło mi trochę inaczej, bo chyba miałam to samo co Hitler - ale może mi się śniło...


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2015 10:10
ja mam 4w5 od zawsze, zrobiłam sobie teraz jeszcze raz bo może coś się przez lata zmieniło, jednak nie smiley
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 08-11-2015 13:18
1w2

Jedynka ze skrzydłem dwa: 1w2 - "Adwokat"

To skrzydło daje jedynce więcej ciepła i pozytywnych odczuć międzyludzkich. Wysokie standardy i wymagania są nieco stonowane przez bardziej ludzkie oblicze. Jedynka z tym skrzydłem, rozumie i łatwiej wybacza innym za to, że nie spełniają jej oczekiwań. Ciężko pracuje, poświęca swój czas i energię, aby poprawić warunki życia innym.
Gdy jest w stresie, może być bardzo gwałtowna i agresywna. Uważa się za jedyną osobę trzymającą się zasad. Ma przerost autorytatywnych ambicji i jest zarozumiała. Może wygłaszać moralizatorskie kazania lub próbować uderzać w czyjś czuły punkt. Możliwa jest postawa "rób jak Ci mówię, a nie to co Ja robię". W tym co robi i mówi okazuje dużo hipokryzji, ponieważ jest przekonana o swoim wysokim morale, podczas gdy inni nie spełniają jej standardów. Jest też bardzo nie konsekwentna w swoim zachowaniu. Ustala własne reguły, po czym je zmienia w zależności od potrzeby chwili.

Słynne jedynki ze skrzydłem dwa: Gregory Peck, Margaret Thatcher, Jane Fonda, Hillary Clinton, Sidney Poitier.


No, czyli chujowy test. smiley Chociaż Margaret Thatcher...

A tak serio to rodzice ze mnie często żartują, że włączył mi się prokurator, ale adwokat? smiley



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 08-11-2015 13:55
ech jak zwykle coś u mnie nie tak, bo według tej tabelki nie powinienem być jednocześnie 5w4 i ISFP smiley

5w4 na pewno jestem, bo robiłem ten test kilka razy i zawsze mi tak wychodziło, po za tym pewna osoba, która studiuje psychologię powiedziała mi, że jestem 5w4. No i opis się zgadza. Jeszcze rozważałem bycie którąś "czwórką", ale z opisów raczej odpada. 5w6 to już w ogóle. Reszta typów też nie pasuje (po pobieżnej analizie).

Zrobiłem 16personalities dwa razy, wczoraj wyszło mi ISFP-T, a dziś INFP-T smiley No ale wciąż oscyluję gdzieś pomiędzy ISFP, INFP i ISTP, czyli trzema typami które zwykle mi wychodziły w tych testach przy czym według tej tabelki ISTP pasowałby najlepiej smiley A sugerując się tylko opisami z tej strony to żaden nie pasuje smiley


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2015 14:47
Mi zawsze wychodziło INTP, a dziś w tym teście wyszło mi ISTJ-T smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ankieta
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2015 17:32
mremka napisał/a:
ja mam 4w5 od zawsze, zrobiłam sobie teraz jeszcze raz bo może coś się przez lata zmieniło, jednak nie smiley


tylko że ciągle nie wiemy jakie jest twoje MBTI, bo wszystkiego miałaś po trochu ;/

Umbastyczny napisał/a:
Mi zawsze wychodziło INTP, a dziś w tym teście wyszło mi ISTJ-T smiley


dziwnesmiley już prędzej chyba jesteś ISTP jak Flaku niż ISTJ jak adi smiley

Flaku napisał/a:
ech jak zwykle coś u mnie nie tak, bo według tej tabelki nie powinienem być jednocześnie 5w4 i ISFP smiley

5w4 na pewno jestem, bo robiłem ten test kilka razy i zawsze mi tak wychodziło, po za tym pewna osoba, która studiuje psychologię powiedziała mi, że jestem 5w4. No i opis się zgadza. Jeszcze rozważałem bycie którąś "czwórką", ale z opisów raczej odpada. 5w6 to już w ogóle. Reszta typów też nie pasuje (po pobieżnej analizie).

Zrobiłem 16personalities dwa razy, wczoraj wyszło mi ISFP-T, a dziś INFP-T smiley No ale wciąż oscyluję gdzieś pomiędzy ISFP, INFP i ISTP, czyli trzema typami które zwykle mi wychodziły w tych testach przy czym według tej tabelki ISTP pasowałby najlepiej smiley A sugerując się tylko opisami z tej strony to żaden nie pasuje smiley


Ty jesteś raczej ISTP, nie wiem skąd tyle F ci wychodzi smiley
INFP kierują się autentycznością, a świat postrzegają idealistycznie
ISFP kierują się autentycznością, a świat postrzegają materialistycznie
ISTP kierują się logiką, a świat postrzegają materialistycznie

no i jak sam zauważyłeś ISTP pasuje z 5w4
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 68 z 78 << < 65 66 67 68 69 70 71 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum