Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 21 2024 00:08:00 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 36 z 180 << < 33 34 35 36 37 38 39 > >>
Autor RE: ZLOsT
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2011 21:10
grzechuuu! a z Tobą kiedy się widzimy? smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2011 21:11
grzechuuu smiley PS: April oczywiście wspominała pisanie z Tobą w MP10 i picie z Nealem. smiley

No dziewczyny pojechały po bandzie trochę smiley

A osobiście uważam siebie za dość dziecinnego i dobrze mi z tym. smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
grzechuuu
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 905

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2011 21:13
agusia napisał/a:
grzechuuu! a z Tobą kiedy się widzimy? smiley


agusia! Planuję się spotkać z Aprilą w wakacje, a może i jeszcze przed. Więc może wtedy właśnie? smiley

Umbastyczny napisał/a:
A osobiście uważam siebie za dość dziecinnego i dobrze mi z tym. smiley


Bycie dziecinnym jest fajne, ale trzeba umieć się przestawić w odpowiedniej sytuacji smiley


So we saved the world together for a while, and that was lovely

Edytowane przez grzechuuu dnia 30-10-2011 21:15
http://www.zagubieni24.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2011 21:23
Może wtedy właśnie! Nasze trio zawsze chętnie, nie tylko April smiley

A! No i mamy jeden, bardzo ważny wniosek z tego nieoficjalnego zlostu. Adi znowu po mnie pojedzie ;<
PAPAJE SĄ OBRZYDLIWE!
ale za to dobrze sprawdzają się jako nauszniki smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2011 21:25
agusia napisał/a:
A! No i mamy jeden, bardzo ważny wniosek z tego nieoficjalnego zlostu. Adi znowu po mnie pojedzie ;<
PAPAJE SĄ OBRZYDLIWE!
ale za to dobrze sprawdzają się jako nauszniki smiley


o lol, nie ma po pierwsze zdrowszego owocu a po drugie papaje są dobre


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 30-10-2011 21:25
jednak udało wam się dostać papaję? smiley to szkoda, ze mnie to ominęło smiley
kupiłyście w Złotych Tarasach? smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2011 21:29
Ano, w Złotych. Ale przełknąć się tego nie dało! Może trafiłyśmy na jakąś felerną po prostu, ale tragedia to jakaś była smiley Następnym razem może suszone spróbujemy? smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2011 21:36
agusia napisał/a:
Ano, w Złotych. Ale przełknąć się tego nie dało! Może trafiłyśmy na jakąś felerną po prostu, ale tragedia to jakaś była smiley Następnym razem może suszone spróbujemy? smiley


w jaki sposób te papaje jadłyście?


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2011 21:36
Ej agusia ale za te papaje to normalnie nie wiem smileysmileysmiley pestki są kurde wszędzie smileysmileysmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2011 21:37
Rozkroiłyśmy na pół, pestki wyleciały na podłogę, fotele i nasze włosy smiley a potem wyjadłyśmy środek. smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2011 21:39
Nie wyleciałyby na nasze włosy, gdyby nie nagrywanie filmiku smileysmileysmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2011 21:41
ja nie wiem jak można pogubić pestki z papai(przecież one tak łatwo nie wypadają jak się trzyma papają normalnie a nie macha na prawo i lewo) ale spoko, do tego może miałyście albo papaję niedojrzałą albo za bardzo dojrzałą bo takie też są choć mi te bardzo dojrzałe smakują. Co do zaś smaku to same są przecież bardzo smaczne a już ładnie pokrojone i polane polewą czekoladową to już jest po prostu odlotsmiley



Edytowane przez adi1991 dnia 30-10-2011 21:41
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 30-10-2011 21:48
ja nie wiem jak można pogubić pestki z papai(przecież
z nich potem buduje się zamki.


jak się trzyma papają normalnie a nie macha na prawo i lewo


smileysmileysmileysmileysmiley


tak tak, wiemy adi, papaje i kozie mleko są najzdrowsze smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 31-10-2011 01:54
Ja to krótko napiszę bo padam. jazeerę, agusię i April jako tako znałem przed spotkaniem i tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że są to naprawdę świetne dziewczyny. pandy nie znałem praktycznie wcale, ale przez ten krótki czas spokojnie mogę stwierdzić, że jest bardzo fajną osobą, niezwykle pozytywną. Żaaaal. Pozdro smiley

eeeej, to niesprawiedliwe - też chciałam poznać Lincolna. Dlaczego nie wpadłeś w sobotę?

Planowałem być w sobotę, ale nie wyszło smiley A tak w ogóle to też się nabrałem na ten wkręt dziewczyn i Umby smiley


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?

Edytowane przez Lincoln dnia 31-10-2011 01:56
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-10-2011 14:11
jak się trzyma papają normalnie a nie macha na prawo i lewo


NO WŁAŚNIE, AGUSIA smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-10-2011 15:21
Pora na opis zlotu, który odbył się w Krakowie i Warszawie w dniach 28-30. Jeżeli ktoś ma zamiar to komentować w stylu: nie podniecajcie się itp., to niech lepiej w ogóle nic nie pisze na ten temat, a jeszcze lepiej: ostrzegam, aby tego po prostu nie czytał!
Dnia 28 października wskoczyłam do pociągu o 12 rano, aby wysiąść w Trzebini i powitać Agusię. Byłam trochę zła, że Umba odwołał spotkanie w Krakowie i przekonana jednocześnie, że w sobotę nie dojdzie do tego. Bite 4 godziny słuchałam muzyki i wpatrywałam się w piękną jesień za oknem. 10 minut przed dojazdem wstałam i ruszyłam przez korytarz czekając na zatrzymanie się pociągu. Po tym czasie zaczęłam panikować, że przejechałam już tą stację... było ciemno i nawet nie widziałam tabliczek, ale na moje szczęście jakaś starsza pani uspokoiła mnie. Kolejną przeszkodą było otworzenie drzwi w pociągu... ale ten, kto zdążył mnie poznać, wie że to nic nowego dla mnie- od robienia totalnego przypału to jestem mistrzem. smiley Otworzyłam je i na wprost mnie ujrzałam Agnieszkę, zeskoczyłam z pociągu i natychmiast się na nią rzuciłam. Biedna niestety przewróciła się o ławkę... byłam mile zaskoczona tym, że ludzie patrzyli na nas i uśmiechali się. Razem z Kulową mamą udałyśmy się do jej domu. I oto ukazałyśmy swoją prawdziwą twarz! Agnieszka to prawda top modelka, a ja byłam jak Tyszka!(oczywiście byłyśmy lepsze!). Agusia: patrzy na prawo, na lewo, na sufit, na podłogę, uśmiecha się, z laptopem, pisząca na laptopie, szukająca ubrań, zamykająca oczy. To tylko kilka przykładów w jaki sposób Aga została uwieczniona na zdjęciach. Później nastąpiło spotkanie przy kawiesmiley- rozmowa z dziewczynami: z Zosią przez skype, a z Angeliką przez telefon. April postanowiła też trochę poudawać Lajona i zrobiła sobie sweet focie w lusterkusmiley(Damianie, oczywiście zrobiłam to z czystej sympatii do Ciebie smiley). Oprócz tego latałyśmy nad sufitem i jadłam gulasz przygotowany przez mamę Agusi. W nocy rozmowy do późna o wszystkim i o niczym. Biedna Kulka położyła się spać z mokrymi włosami w pokoju brata, gdzie było zimno i następnego dnia...
Dzień 29 październik godzina 5:40. Coś zaczęło mi dzwonić, sięgnęłam ręką i wyłączyłam budzik wstając i rozglądając się. Było ciemno i zimno, ale ruszyłam obudzić Agę, która spała. Oczywiście nie dało się jej dobudzić, więc ruszyłam do łóżka i wstałam o 6:10. Tym razem otworzyła oczy, ale gdy ja się ubierałam, to ona leżała i tak gadałyśmy. Miałyśmy pociąg 7 z kawałkiem, więc musiałyśmy się ostro śpieszyć. Standardowo kanapki z pasztetem i wyruszyłyśmy do Krakowa! Stałyśmy w kasie biletowej zaraz po przyjeździe, aż tutaj nagle sms od Umby, który napisał, że już jest. Wyszłyśmy z budynku zaczynając go szukać. Umba stał pod Galerią Krakowską i wypatrzył nas od razu, zaczął do nas machać, Aga mu odmachała i powiedziała: O tam jest!... Niestety ogólnie mam problem z rozpoznawaniem ludzi, więc wciąż patrzyłam i pytałam: Gdzie jest Umba?!smileysmiley Dopiero jak dosłownie był przed nami to go zauważyłam. Przytuliłyśmy się z nim i tutaj okazało się jaki Mateusz jest! Mega ciepły, wygadany, fajny chłopak z niego! Ruszyliśmy coś zjeść w okropnych tuczących miejscach. Po drodze mieliśmy wybrać, gdzie chcemy jeść.
Aga: No to dobra! Prawa ręka to McDonald, a lewa KFC! To którą wybieracie?smileysmileysmiley
Tak, odbyło się mega losowanie smiley W końcu usiedliśmy i zostałam sama, gdyż Agusia i Umbas poszli coś zamówić. W tym czasie jakiś dziwny stary pryk zaczął do mnie nawijać. Myślałam tylko: wróćcie już do cholery! Ale nie, po co się śpieszyćsmiley... W końcu jednak powrócili i zaczęliśmy konsumować. Umba jako typowy matematyk obliczył ile należy mi się reszty. Ofiarowaliśmy mu oficjalną naklejkę Mistrza Przetrwania i pozował z nią jak prawdziwy top model... Później podszedł do nas jakiś stary pryk i coś tam gadał.smiley Zadzwoniliśmy do dziewczyn i pan P próbował z nimi rozmawiać, ale ciągle mu przerywaliśmy śmiechem. Ponoć pandzia po nas jechała i mówiła: umrzyj teraz! Tam też umówiliśmy się, co do naszych postów w temacie Zlotu. Miał być to mega wkręt i udał nam się.smiley Udaliśmy się na stację, pożegnaliśmy się uściskiem i ruszyłyśmy w ostatniej sekundzie do pociągu przez co godzinę spałyśmy na korytarzu. Najlepszy był moment, w którym nad nami przechodzili przystojni Hiszpanie.smiley Po 3,5 godzinach słuchania o boczku, podróżach, historii itp.smiley wyszłyśmy z pociągu i zaczęłyśmy szukać Pandzi. Podczas, gdy Agnieszka i Angelika się przytulały panduszkowa siostra powiedziała do mnie: dzień dobry. smiley Odprowadziłyśmy ją i siedziałyśmy pod pałacem czekając na Other, z którą się umówiłyśmy. Gdy ją ujrzałam obudził się we mnie instynkt Tyszkowy.smiley We trójkę ciągle czekałyśmy na Zosię, która miała małe problemy, gdyż wysiadła na Wawie zachodniej. Stałyśmy na dworu i zadzwoniłam do niej, aby dowiedzieć się, z którego peronu będzie wychodziła. Gdy tylko usłyszałam to co chciałam, podrzuciłam pandzie mój bagażsmiley i pobiegłam na peron pierwszy. Stojąc na ruchomych schodach wykrzyknęłam tylko: Zoooosia! Zjechałam na dół i rzuciłam się na nią przytulając i wrzeszcząc jej coś do ucha. Z relacji dziewczyn ponoć wszyscy gwałtownie się odsunęli i patrzyli na nas jak nas z obrzydzeniemsmileysmiley. Ale totalnie nie przejmowałyśmy się tym tylko nadal się przytulałyśmy. Other, pandzia i Agusia dołączyły do nas(nie chcę chyba wiedzieć, co Arleta sobie pomyślała, gdy zobaczyła tą scenę smiley) Ruszyłyśmy coś zjeść, na początku chyba Other miała problemy wkręcenia się w rozmowę, ale godzinę później nawijała już ostro! smiley Oprowadzała nas po Warszawie i pokazywała piękność Wawy. Okazało się, że Arleta mieszka niedaleko miejsca, gdzie mam koleżankę! : D OtherW okazała się bardzo miłą i rozgadaną osobą i w ogóle nie żałuję, że Cię poznałam od tej strony. Próbowałyśmy kupić papaję i zejść ją we czwórkę, ale nie udało nam się niestety, ale za to obdzwoniłyśmy paru użytkowników. Najpierw telefon do Casinesa(zamęczyłyśmy go i kazałyśmy mu zgadywać kto mówi! smiley ), telefon do Lincolna, Arctica. Mistrzostwo! Gadamy już chwilę, a tutaj Arleta do Arutra: cześć Artur. smiley Próbowałyśmy też do Amelii, ale niestety nie odebrała. W szampańskich nastrojach ruszyłyśmy na dworzec, gdzie ciepło pożegnaliśmy się z Other(mam nadzieję, że nie wywnioskowałaś, że te dobre parę godzin to była strata czasu!smiley) Chwilę później po kupieniu papai(kosztowała aż 10 zło! Zdzierstwo) i %(panda tak strasznie prosiłasmiley) wyjechałyśmy do Skierniewic. Oglądałyśmy dom pandzi(który mega nam się spodobał), jadłyśmy mega dobrą zapiekankę, z której Kula wydłubywała kukurydzę. smiley Najlepsza była prawdziwa gra w 'I never' i wypróżnienie 0,5 w 5 minut. smiley. To o czym rozmawiałyśmy oczywiście zostanie tylko pomiędzy nami, ale ostry hardkor leciał. Były chwile mega radość oraz płaczu, ale zostawmy to dla siebie. Nie spałyśmy do piątej nad ranem praktycznie. Kiedy Kula i pandzia zasnęły, zaczęłam malować wąsy Endżi.smiley Było niesamowicie, nad ranem obudziłyśmy się mega zamulone. Szybko zebrałyśmy się i wyjechałyśmy do Warszawy, gdzie mieliśmy się spotkać z Lincolnem. Siedząc z Złotych przybył do naszego grona Michał, który został przywitany uściskami(Cztery piękne kobiety... powinieneś czuć się w tym momencie zajebiście! smiley) Gadaliśmy, czytaliśmy posty i oglądaliśmy żółtą kartkę. Przypomniało mi się jeszcze, że każda z nas napisała życzenie na kartce, którą Pandzia miała ofiarować Wokulskiemu na stacji. Ruszyliśmy w mały plener(po kupieniu biletów, które i tak okazały się nieważne i musiałam kupić nowy u konduktorasmiley) i robiliśmy sobie focie na sztywniaków czyli tzw. sputnik.smileysmiley Przypomniało mi się, że jak byliśmy z Other, to pandzia robiła minę na cwaniaka(na pewnego użytkownika forum, Ci co byli wiedzą! smiley) Było mega pozytywnie, gdy Kula zaczęła karmić gołębie i nagle ja zaczęłam doszukiwać się podobieństw do użytkowników.smiley O tak... porównywanie gołębi do naszych ludzi, bardzo ambitne, ale się mega w to wkręciliśmy! smiley Odprowadzili nas na pociąg, w którym nie było miejsc. Pożegnanie uściskiem i gdy stałam w korytarzu, Lincoln zaczął udawać, że przeciąga mnie w drugą stronę, co było mega. smiley Droga powrotna z Kulą przeleciała nam mega szybko, głównie na rozmowie(współczuje osobom, które siedziały obok nas). Później ja się przesiadłam i zrobiłam z siebie totalną kretynkę przed konduktorem, aż w końcu zasnęłam i minęłam swój przystaneksmiley. Pasuje do tego wszystkiego jedno zdanie: To miejsce stworzyliście razem, abyście mogli się wzajemnie odnaleźć.
Tak się bawili, tak się bawili, SZTYWNIACY!

Kilka zdjęć dodam później- będą przedstawiały sytuację opisane powyżej. Jeżeli o czymś zapomniałam lub pokręciłam- krzyczcie! smiley
Edytowane przez April dnia 31-10-2011 15:23
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-10-2011 15:47
Od siebie: kocham Was dziewczyny mocno bardzo <3 Dużo rzeczy nie zdążyłyśmy zrobić, nie zagrałam Wam nic, nie wjechałyśmy ZNOWU na trzydzieste, nie zjadłyście (tylko jaz zjadła) mojego ciasta, nie zrobiłyśmy słitfoci tylu ile byśmy chciały... Wszystko zostaje na następne spotkania, taką mam nadzieję, misie! Odliczamy do stycznia! smiley
Linc i Otherw: powiem szczerze, okropnie obawiałam się spotkania z Wami. Myślałam, że będzie kompletnie inaczej, jeśli nie kontaktujemy się tak często, jak z dziewczynami, wyjdzie megasztywno i pewnie się nie polubimy. Tymczasem nie było żadnego problemu, wręcz przeciwnie, przy Otherw się nawet rozkręciłam i miałam gadane, jak rzadko się zdarza oO Oboje jesteście przepozytywni, i jak będzie okazja, to wbijajcie do Wwa!

SPROSTOWANIE.
Nie jestem żadną pijaczką, starą (pozdro Otherw), czy młodą (pozdro Linkoln). Wszelkie wzmianki typu że to niby JA nalegałam na kupienie Barmańskich Cytrynówek w liczbie dwa, są absolutnie niedorzeczne. Naprawdę.
Mam przypominać, kto chciał o 2 w nocy iść do całodobowego, bo % się skończyło?! To ja mówiłam, że Was pojebało smileysmileysmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-10-2011 15:57
Ogólnie miło się to czyta, ale chcę tylko coś wyjaśnić.

Później podszedł do nas jakiś stary pryk i coś tam gadał.


Dokładniej to on się pytał czy to jakaś nowa lustrzanka i że wydaje mu się, iż chcesz mieć jego zdjęcia w swych zbiorach smileysmileysmiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-10-2011 16:00
Przyjemnie czyta się to wszystko smiley Zapewne nie jeden użytkownik chciałby być tam wśród was i nie ukrywam, że ja też smiley
Pozdrowienia i życzę wam dużo takich spotkań.

Stary Pryk jest mega smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-10-2011 16:17
To może ja napiszę jak to wszystko wyglądało z mojej perspektywy. smiley

Z dziewczynami miałem spotkać się w piątek wieczór, ale nie wyszło z powodu mojego braku czasu, więc przełożyliśmy to na sobotę rano. Szczerze mówiąc bałem się trochę spotkania i nie wiedziałem czego się spodziewać. Po wymianie smsów "Już jestem" i "Kupujemy bilety, zaraz będziemy" doszło w końcu do spotkania. Ja i agusia sobie machaliśmy, a April się rozglądała i śmiała. Potem się przywitaliśmy przytulaniem i April się śmiała. Potem gadaliśmy i April robiła foty i dla odmiany śmiała się. Potem doszło do słynnego już "losowania" smiley, ale po chwili agusia zdała sobie sprawę z oryginalności jej pomysłu i wzięła jakąś przypinkę. smiley No cóż potem już gadaliśmy sobie o MP i o życiu, o wszystkim i niczym. Było bardzo przyjemnie od razu, bez żadnej spiny, nikt się jakoś nie krępował. Oczywiście April robiła foty i śmiała się. smiley Dziewczyny są naprawdę niesamowite. Jako, że nie miałem z nimi kontaktu wcześniej i mogę je oceniać jedynie przez pryzmat forum spodziewałem się czegoś innego, ale jestem oczywiście mega pozytywnie zaskoczony. smiley Na spotkaniu odbyły się również rozmowy telefoniczne. Były one trudne, gdyż agusia i April ciągle mnie wypytywały co mówią Zosia i Angelika, kazały im coś przekazywać i się śmiały ciągle. smiley W dodatku jaz strasznie cicho mówiła. Ale zmiażdżył mnie początek naszej rozmowy. Karolka powiedziała jej, że ma dla niej niespodziankę i dała mi telefon.
- Hej Zosia, nauczyć Cię całek?
- Ej! Ale kto mówi?



To był naprawdę przyjemny poranek, niestety krótki. Po wyjściu z galerii zrobiliśmy sobie kolejną porcję, tym razy sweet foci z ręki i odprowadziłem dziewczyny na pociąg. smiley
smiley

Krótko mówiąc Agnieszka i Karolina są zajebistymi dziewczynami i jeśli ktoś może się z nimi spotkać to polecam smiley

Z racji wieku myślałem, że Agnieszka jest może bardziej dziecinna i z racji sztywniactwa bardziej sztywna smiley, a April uznawałem za bardziej poważną i mniej ADHDowską. smiley

Agusia, Karolka smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 36 z 180 << < 33 34 35 36 37 38 39 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum