Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 19:47:59 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 35 z 180 << < 32 33 34 35 36 37 38 > >>
Autor RE: ZLOsT
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-10-2011 23:19
Otherwoman napisał/a:
Umba, to ja jeszcze dodam, że panda to stara pijaczka smiley


Prawda! smiley Pijaczka, czy stara to nie wiem, ale jest w trakcie terapii smiley


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2011 01:19
Kwestia Umby. Spodziewałyśmy się miłego, przyjemnego studenta matematyki, może lekko nieśmiałego, ale ogarniętego. Do teraz niemal każde spotkanie z forumowiczami przebywało w pozytywnej atmosferze, niezależnie czy był to zlost, czy osobne spotkanie. Arctic okazał się niesamowicie kochany, Gooseberry rozmowna, Arleta normalna (to komplement smiley), Muminka zwariowana... Tymczasem pan Mateusz przywitał nas pytaniem: "chcecie lewatywę?". Sam początek nie był zbyt przyjemny, ale pełne pozytywnego nastawienia zabrnęłyśmy w to dalej i nie ukrywam, był to najgorszy z popełnionych dotąd przez nas błędów. Wybacz Umba, ale jak można przez bite dwie godziny napieprzać o gwałtach i lewatywach? Czy Ty chłopaku nie masz kompletnie życia poza MP i matematyką? Wyobraź sobie, że próbowałyśmy z April utrzymać normalną atmosferę, rozmawiając o normalnych, życiowych sprawach. Grubą przesadą było przyniesienie nam kijów. Jesteśmy porządnymi, szanującymi się kobietami. Nie napiszę, co nam proponowałeś w związku z nimi: wykracza to ponad poziom dobrego smaku. Dores i Edgar w porównaniu do pana Mateusza to niemal ziarno piasku na pustyni... Nie wiem, co wyobrażałeś sobie, składając nam takie propozycje, ale chciałybyśmy, żebyś wiedział, że jesteśmy osobami szanującymi się i NIGDY nie pozwoliłybyśmy na coś takiego. Może skuszą się koleżanki z matematyki? Jesteśmy ZNIESMACZONE i ZAŻENOWANE Twoją postawą. Otherwoman musiała nas uspokajać, jak wyszłyśmy z pociągu, bo takie roztrzęsione byłyśmy. Lecz się człowieku i nie pisz do nas nigdy więcej.

agusia i April

PS Naprawdę myślałeś, że nasz pociąg odjeżdża o 11? Bite 3 godziny siedziałyśmy na peronie, bo każda minuta spędzona z Tobą była najgorszym koszmarem. Żegnamy ozięble. "Umrzyj teraz"...


PS 2 Panda wyprasza sobie nazywanie jej starą pijaczką smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 30-10-2011 01:36
No i wniosek z tej historii jest taki, że internet to zło, a ludzie często zupełnie inni są niż w rzeczywistości smiley Wybaczcie, ale chciałem tu zawrzeć swoją mądrość, która wypłynęła z mojej mądrej głowy smiley


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2011 10:23
No sorry dziewczyny, ale jak dawałem Wam te kije to się chichrałyście jak nie wiem co... Rozmawiając z Wami czekałem tylko kiedy zaczniecie fruwać pod sufitem... smiley A co do kłamstwa o odjeździe pociągu to nawet miło z Waszej strony, że to wymyśliłyście. smiley Oszczędziłyście mi kolejne 3 godziny nudy...



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2011 13:52
Arctic jest zażenowany waszą postawą, zarówno Umby, jak i agusi i April. smiley

Okej, rozumiem, nie podobało wam się kompletnie spotkanie. Każdy oczekiwał od spotkania czegoś innego, to też mogę zrozumieć. No ale po jakiego ch***ja przenosicie to na forum? Po co to roztrząsać i wylewać żale? Jak widać, daje to tylko jeden efekt, czyli pogarsza sytuację i tak już kiepską na forum. Jak macie coś do siebie, to załatwcie to na pw, czy na jakimś innym zapleczu, a nie na głównym temacie, do którego wgląd mają wszyscy. Albo najlepiej zapomnijcie o całym tym spotkaniu, które prawdopodobnie było niewypałem.

Żal was i nie pozdrawiam smiley


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Zack
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Zack

Postów: 29

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2011 14:04
Arctic, wszyscy zawsze namawiają do szczerości na forum i nie ukrywania swoich prawdziwych poglądów, więc tak zrobiłem. Czyli mam prawo wypowiadać się w tym temacie tylko pod warunkiem, że spotkanie było sweetaśne i udane?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2011 14:10
Zack i Emma napisał/a:
Arctic, wszyscy zawsze namawiają do szczerości na forum i nie ukrywania swoich prawdziwych poglądów, więc tak zrobiłem. Czyli mam prawo wypowiadać się w tym temacie tylko pod warunkiem, że spotkanie było sweetaśne i udane?


Jasne. To ja dziękuję za taką szczerość, która powoduje wieczne fochy do siebie i kłótnie. A później się dziwicie, czemu tak jest.


Swoje zdanie wyraziłem, nie zamierzam wdawać się z wami w jakieś inne dyskusje na ten temat. Tak jak ktoś to powiedział: 'Róbta co chceta'. Nie moja sprawa, ale czuję się zniechęcony do bycia na takim forum, gdzie główną atrakcją jest czytanie nieprzyzwoitych rzeczy o innych forumowiczach.


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2011 14:45
No dobra, z racji, że wymyka się to już trochę spod kontroli na forum, ale też na moim gg smiley to muszę przyznać iż nasze posty w tym temacie są ustawione. smiley

No cóż, na spotkaniu taki pomysł wydał się nam zabawny. smiley

Spotkanie z Agnieszką i Karoliną tak naprawdę było bardzo udane i przyjemne. Dziewczyny są bardzo sympatyczne, rozmowne, żartobliwe, uśmiechnięte i ogólnie mega pozytywne (a April ma dodatkowo ADHD).

Bardzo miło spędziliśmy te niecałe 2 godziny (niestety tak krótko) i mogę teraz już na serio powiedzieć, że było warto i polecam innym takie spotkania. smiley

Pewnie po tym Karolka doda zdjęcia i to mnóóóóóóóóstwo zdjęć, bo ciągle je robiła. smiley

Miałem też przyjemność pogadać przez komórkę z pandą i jazeerą, ale były to trudne rozmowy, bo Angelikę i Zosię ciągle mi zakłócały mówiące do mnie i śmiejące się Karolka i Agusia. smiley

Nie wiem co tu jeszcze powiedzieć, nie będę może relacjonował całego spotkania, ale naprawdę miło było. smileysmileysmiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2011 15:07
Umbastyczny napisał/a:
No dobra, z racji, że wymyka się to już trochę spod kontroli na forum, ale też na moim gg smiley to muszę przyznać iż nasze posty w tym temacie są ustawione. smiley

No cóż, na spotkaniu taki pomysł wydał się nam zabawny. smiley

Spotkanie z Agnieszką i Karoliną tak naprawdę było bardzo udane i przyjemne. Dziewczyny są bardzo sympatyczne, rozmowne, żartobliwe, uśmiechnięte i ogólnie mega pozytywne (a April ma dodatkowo ADHD).

Bardzo miło spędziliśmy te niecałe 2 godziny (niestety tak krótko) i mogę teraz już na serio powiedzieć, że było warto i polecam innym takie spotkania. smiley

Pewnie po tym Karolka doda zdjęcia i to mnóóóóóóóóstwo zdjęć, bo ciągle je robiła. smiley

Miałem też przyjemność pogadać przez komórkę z pandą i jazeerą, ale były to trudne rozmowy, bo Angelikę i Zosię ciągle mi zakłócały mówiące do mnie i śmiejące się Karolka i Agusia. smiley

Nie wiem co tu jeszcze powiedzieć, nie będę może relacjonował całego spotkania, ale naprawdę miło było. smileysmileysmiley


smileysmileysmiley

Powiem tak - czytając Twój post Umba, a następnie April i agusi, przeszło mi przez myśl, że to jest żart, bo coś o tym wiem smiley Agnieszka ma specyficzne poczucie humoru i lubi okłamywać innych forumowiczów, zresztą ja sam w takim czymś uczestniczyłem smiley

Z jednej strony się cieszę, że serio tak nie myślicie, z drugiej jestem zły, że zrobiliście ze mnie debila smiley

Tak czy owak, pozdrawiam i proszę mnie już więcej w taki sposób nie denerwować smiley


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 30-10-2011 15:32
Grubą przesadą było przyniesienie nam kijów.


smiley

nie mogę przestać się z tego śmiać smiley

Potwierdzam ADHD April, ale to jak najbardziej zaleta smiley

Czekamy na te setki zdjęć ze zlotu, które zrobiła!




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2011 15:55
Tak, April i jej aparat były nie do opanowania. smiley Ciągle pstrykała fota, w każdej pozycji i w każdej chwili smiley Nawet z powodu robienia tych fot, jeden stary pryk próbował ją poderwać. smiley


Grubą przesadą było przyniesienie nam kijów.


Prawda jest taka, że rzeczone kije powstały, ale z racji kiepskiego wykonania ostatecznie ich nie wziąłem i nie wręczyłem dziewczynom. smiley




A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2011 16:34
Takie pytanie już całkiem z innego worka nie bacząc na to czy ktoś się dał nabrać czy też nie. Mianowicie jaki cel miała ta prowokacja? Miała być śmieszna? Wzbudzić jakieś emocje negatywne? Ja nie wiem bo tak to raczej się niedojrzałe dzieci bawią w takie rzeczy ale jak kto tam woli. Jeśli ktoś czuje się spełniony zamieszczając takie coś to co tam. Niech ktoś się spełni.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2011 17:11
Nie nazwałbym tego prowokacją. Nie miało też to wzbudzać jakichś negatywnych emocji, w końcu nie pisaliśmy o innych userach tylko o sobie nawzajem. smiley I tak, miało to być zabawne, śmieszne, ale to już kwestia gustu. smiley


A o niedojrzałych dzieciach się nie będę wypowiadał, bo to też raczej kwestia gustu i charakteru raczej, ale może się nie znam... smiley smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.

Edytowane przez Umbastyczny dnia 30-10-2011 19:10
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 30-10-2011 20:32
Cieszę się, że to był tylko żart smiley Tak w ogóle to trudno było mi w to uwierzyć i byłem zażenowany tą sytuacją. Szczerze mówiąc aż mi ulżyło kiedy dowiedziałem się, że to tylko żart smiley

Dobra... przyznajcie, że wszyscy daliście się nabrać smiley



Edytowane przez Flaku dnia 30-10-2011 20:38
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2011 20:42
Flaku, nie wiem czy wszyscy, ale nabrali się:
Lion, Arctic, Muminka, Lincoln i połowicznie Furfon. smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2011 20:45
To był eksperyment. Nie zdaliście. smileysmileysmiley


Umba jest niesamowity, dewiancko-sztywniacki, idealne połączenie! Aż żal było na ten pociąg do Warszawy lecieć. Wleciałyśmy do niego w ostatniej chwili i przez to godzinę spędziłyśmy w korytarzu smiley wielki ukłon chłopie, niech całki będą z Tobą!

Arleta, kolejny pokłon. Świetnie było z Tobą spędzić kolejny dzień. W gronie jedynie żeńskim jesteś o wiele bardziej rozluźniona i niesamowicie miło będę to wspominać. Arleta, mili moi, przekonała nas, że Warszawa wcale nie jest taka brzydka! smiley

No i brawa również dla Lincolna, który spotkał naszą czwórkę jako ostatni. Zdjęcia sztywniaków, gołębie, sputnik smiley Uwielbiam szczerze! smiley



ps. o 19 zaniemówiłam totalnie. nie byłam w stanie nawet powiedzieć "Siema" rodzicom smiley

Jesteście wszyscy mega niesamowici i naprawdę nie żałowałam ani minuty, że nie wzięłyśmy przykładu z poprzedniego naszego nieoficjalnego zlostu i spotkałyśmy się z kimś spoza naszej czwórki. smiley
Jednak największe ściski, podziękowania i pozdrowienia należą się jaz, april i pandzie. Kocham Was dziewczyny <3


a teraz idę spać. Będą słit focie z Umbą, będą z Arletą, sztywniackie z Lincem też chyba będą, nie martwcie się smiley


ps2. nie wiem czemu dałam pierwszy ps w środku. sorry smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 30-10-2011 20:48
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2011 20:47
Ej, czemu tylko focie ze mną są słit? smiley

EDIT: To ja się tylko powtórzę, że było mega miło i chętnie obejrzę te kilkaset fotek smiley

Pozdrawiam April i pryka, który ją podrywał i agusię oraz jej ręce robiące losowanie, gdzie idziemy smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.

Edytowane przez Umbastyczny dnia 30-10-2011 20:49
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2011 20:48
bo potem nas było za dużo na focie z rąsi ;< próbowaliśmy z Lincolnem, no ale żywcem się nie dało ;<



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 30-10-2011 20:52
eeeej, to niesprawiedliwe - też chciałam poznać Lincolna smiley Dlaczego nie wpadłeś w sobotę? smiley

no nic, to teraz czekamy na sweet focie z Umbą, gołębiami i pozostałymi zlotowiczami smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
grzechuuu
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 905

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2011 21:08
Umbastyczny napisał/a:
No dobra, z racji, że wymyka się to już trochę spod kontroli na forum, ale też na moim gg smiley to muszę przyznać iż nasze posty w tym temacie są ustawione. smiley


smiley Wiedziałem! W posta Umby byłem jeszcze skłonny uwierzyć, ale to co napisały dziewczyny jest już nie do przyjęcia smiley

adi1991 napisał/a:
Takie pytanie już całkiem z innego worka nie bacząc na to czy ktoś się dał nabrać czy też nie. Mianowicie jaki cel miała ta prowokacja? Miała być śmieszna? Wzbudzić jakieś emocje negatywne? Ja nie wiem bo tak to raczej się niedojrzałe dzieci bawią w takie rzeczy ale jak kto tam woli. Jeśli ktoś czuje się spełniony zamieszczając takie coś to co tam. Niech ktoś się spełni.


Nie chcę się w sumie wypowiadać za April, agusię i Umbę, ale wypowiem się tak jakbym to ja zrobił coś takiego smiley W niektórych sprawach warto być niedojrzałym dzieckiem i podchodzić z dystansem do czegoś. Gdybym w każdej sytuacji miał zachowywać się poważnie miałbym chyba taki natłok problemów, że nie wyrobiłbym po prostu smiley


So we saved the world together for a while, and that was lovely
http://www.zagubieni24.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 35 z 180 << < 32 33 34 35 36 37 38 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum