Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Lipca 03 2024 14:28:16 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
TOP 5
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 1 day
Michal 1 week
chlaaron 9 weeks
Lincoln11 weeks
mrOTHER12 weeks
Diego12 weeks
Flaku16 weeks
shimano17 weeks
Amaranta28 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 4 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17700

Administrator

Dodane dnia 01-07-2014 19:55
o,proszę, Kras Morawski na Geopic.pl - "Krajobraz rodem z Tolkiena"

"Krajobraz rodem ze świata Tolkiena, ukazujący się wędrowcom przemierzającym jedną z jaskiń Krasu Morawskiego - Jaskinie Punkvy.
Głębokość przepaści powstałej w wyniku zapadnięcia się stropu jednej z jaskiń, w wyniku silnego skrasowienia masywu oraz działalności wód, wynosi 138,5 metra. Na dole przepaści znajduje się małe jeziorko r11; pod jego taflą przepaść sięga kolejnych 50 metrów."



W rzeczywistości było milion razy piękniej smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17700

Administrator

Dodane dnia 01-09-2014 12:42
A Very Potter Musical!





Ale to pewnie już wiecie po moim spamie w sb. No cóż, mam taki głupi nawyk dzielenia się ze wszystkimi moim szczęściem smiley

A tak poważnie, sztuka jest tak genialna, że muszę ją tutaj polecić. Nie wiem, czy ktoś oprócz mremki ją oglądał ;o


Jeśli ktoś jest fanem Pottera, uśmieje się do łez. No, a przynajmniej ja tak miałam. Nie pamiętam, kiedy ostatnio coś mnie tak rozbawiło. Postacie są świetnie zagrane i sparodiowane. Moi absolutni faworyci to: Draco Malfoy (laska która go gra niszczy system), Snape i Voldemort z Quirellem. Mistrzowie! Chociaż wszyscy są świetni. Dumbledore, Goyle, Bellatrix, Ron, nawet pani Weasley, czy Crouch smiley

Do tego niektóre akcje przypominają mi nasze fazy z MP 9 i MP 13,5 smiley
Ach, no i wspominają o Lost, za co dodatkowy plusik smiley

Sztukę z polskimi napisami można obejrzeć na YouTubie, składa się z dwóch aktów.

Gorąco polecam

10/10 !!





bonusik: Draco <3




i piosenka Malfoya <3






We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 01-09-2014 13:59
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17700

Administrator

Dodane dnia 01-09-2014 20:35
A Very Potter Sequel


Druga część niestety słabsza. Przede wszystkim było sporo mniej Draco Malfoya, za mało jego tarzania się po ziemi i wymądrzania. No i nie było Voldemorta. Na plus za to pojawienie się Lucjusza Malfoya. Najlepsze były chyba jego relacje z synem, ale niestety nie było tego za wiele.

Ulubionym wątkiem była twórczość Malfoya, a najlepsza scena to chyba ta, w której pokazuje ojcu swój rysunek z toaletą smiley

Pierwsze skrzypce grała tutaj Dolores Umbridge, która momentami była śmieszna, a momentami irytująca. A do tego pojawiły się takie postacie jak Firenzo, czy Syriusz.

Sequelowi daję 8/10, tak jak Draco Hermionie smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17700

Administrator

Dodane dnia 02-09-2014 01:13
i niestety ostatnie część, buuu smiley


A Very Potter Senior Year



Znacznie lepsza od sequlea. Przede wszystkim ze względu na powrót Voldemorta. Gość, który go gra (Joe Walker) jest geniuszem smiley Koleś jest lepszy od aktora grającego prawdziwego Voldemorta w filmie smiley

Do tego Malfoy jak zwykle w świetnej formie smiley

Ach no i Ginny - odgłosy, która ona z siebie wydaje rozwalają smiley

Cóż moge powiedzieć, całość była "TOTALLY AWESOME" smiley


9/10






We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 02-09-2014 14:24
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
Derpsi
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 711

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-09-2014 01:20
Dark Shadows to film totalnie do dupy. Raczej do obejrzenia w niedzielne popołudnie.

Jakiś czas temu ( rok temu, LOL ) weszła do kin Ohyda na podstawie Welsha. Tak, to ten gościu, który napisał Trainspotting. Polecam, świetną rola McAvoya ( w Ohydzie), plus postacie poboczne. Pojawia się tez motyw z Franka ( w którym zagrał ostatnio Fassbender, co od czasu Xmen First Class pedaluje oba filmy przeokrutnie). Polecał też Głód i Shame z Fassbenderem.

Z mocnego kina polecam również Słonia, Naszą Klasę oraz Ondskan. Z naciskiem na Naszą Klasę, jeśli ktoś lubi filmy o przemocy w szkole. : O



Edytowane przez Derpsi dnia 02-09-2014 01:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 02-09-2014 01:24
Derpsi napisał/a:
Z naciskiem na Naszą Klasę, jeśli ktoś lubi filmy o przemocy w szkole. : O

No mam to zaznaczone na mojej liście do obejrzenia wraz z 368 innymi filmami także luz.


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-09-2014 18:07
Ja widziałam dwie pierwsze części musicalu, na ostatnią nigdy nie mogę znaleźć czasu ale zgadzam się z Other, coś zajebistego i polecam wszystkim, nie tylko fanom HP smiley Moją ulubioną postacią jest Snape, ale wszyscy dają radę, często przebijając swoje filmowe odpowiedniki smiley Na uwagę zasługują też piosenki, które co by nie mówić są świetne, ciekawie zaaranżowane od strony instrumentalnej i harmonicznej, nadające bardzo profesjonalnego charakteru całemu przedwsięwzięciu. Jestem pod wrażeniem jak bardzo profesjonalnego, biorąc pod uwagę że to studencka inicjatywa. Aktorzy świetnie grają, świetnie śpiewają (do niektórych piosenek, np Going back to Hogwarts często wracam i znam na pamięć smiley) Pamiętam że czytałam gdzieś że Starkidzi mieli problem z Warner Brosem, który chciał od nich wyciągnać jakieś konsekwencje za bezprawne wykorzystanie motywów oryginalnego HP, stąd taki a nie inny tytuł musicalu.




z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17700

Administrator

Dodane dnia 02-09-2014 18:15
mremka napisał/a:
Ja widziałam dwie pierwsze części musicalu, na ostatnią nigdy nie mogę znaleźć czasu



3 jest lepsza od sequla, więc polecam smiley no i Lunę gra Luna (Evanna) smiley


moją ulubioną postacią jest chyba Malfoy, ale tylko z pierwszej części, bo potem trochę "normalnieje"
z 3 części ulubioną postacią jest Voldemort

no i Snape też wymiata

i to prawda, że niektóre postacie przebijają swoich filmowych odpowiedników, co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło smiley

ale nie sądzę, by nie-fanom Pottera się spodobało, bo większość żartów jest aluzjami do treści i charakterów postaci, bez tego nie byłyby takie śmieszne smiley

aaa i nie wszystkie żarty do mnie docierają - o co chodzi z Red Vines? smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 02-09-2014 18:18
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-09-2014 18:17
Otherwoman napisał/a:
mremka napisał/a:
Ja widziałam dwie pierwsze części musicalu, na ostatnią nigdy nie mogę znaleźć czasu



3 jest lepsza od sequla, więc polecam smiley


włączyłam i jakoś od pierwszych sekund zraziło mnie to, że czytają z kartek, o co chodzi smiley


Podbno gdzieś tam ogłaszali to.
Chyba w ogóle nie mieli w planach tego wystawiać, tylko czytać swoje kwestie. Ostatecznie zagrali bez przygotowania. Według mnie, jak na taki występ bez prób, to są świetni smiley
A do kartek można się przyzwyczaić. Ja po jakichś dziesięciu minutach zapomniałam o tych scenariuszach.



Edytowane przez Otherwoman dnia 02-09-2014 18:20
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-09-2014 18:22
sama sobie odpowiedziałam w komentarzu, dobra schiza smiley


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17700

Administrator

Dodane dnia 02-09-2014 18:33
Kurde, sorry, chyba kliknełam na "edycja" zamiast na "cytuj" smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17700

Administrator

Dodane dnia 02-09-2014 22:01
TRhe very best of Draco Malfoy - kocham to <3

zwłaszcza, jak Malfoy mówi o Pigfards i tarza sie po podłodze <3








We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 02-09-2014 22:07
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 02-09-2014 22:38
kurde nie chce mi się was czytać smiley


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17700

Administrator

Dodane dnia 02-09-2014 23:25
a co piosenek, to ta główna, co mremka wrzuciła, wiadomo, jest kultowa, ale moja ulubiona to chyba ta:






We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11705

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-09-2014 12:48
Po tym jak Arletam spamowała w sb i kilku tematach o tym "A Very Potter Musical", postanowiłem to obejrzeć. smiley

Skończyłem właśnie pierwszą część i wiem, że na pewno muszę obejrzeć też "A Very Potter Sequel" i "A Verry Potter Senior Year". To jest meeeega smiley

Othi i mremka napisały dużo, ale też coś skrobnę.

Po pierwsze humor jest mega, dialogi rozbrajają, pomysły super, całość mocno niedołężna i jebnięta. smiley

Moja ulubiona postać to Draco Malfoy. Laska, która go gra to geniusz. Ciekawe czy sama wpadła na pomysł, żeby tak kreaować Malfoya, ale to jest zajebiste. smiley Tarzanie się po podłodze, biurkach, ławkach i ludziach jest mega dziwne, ale nie mogłem ze śmiechu jak to robiła. I zgadzam się z Other, że to jakoś pasuje do Malfoya. smiley No i Malfoy miał mega akcje np. wieczysta przysięga z Voldim, wybieranie najbrzydszej dziewczyny w szkole i ocenianie Hermiony w skali od 1 do 10 czy ogólne gadki o byciu śmierciożercą albo o Świńskich Pierdkach. smiley

Drugie miejsce w postaciach zajmuje Snape. Jego styl mówienia i poruszanie się po scenie smileysmileysmiley Odejmowanie punktów Gryffindorowi za tłuste policzki Hermiony albo za to, że Malfoy nie chce zabić Dumbledora też spoko smiley

W sumie wiele postaci świetnych. Z głównych jeszcze Voldi niszczył system mocno, ale i Quirell mega i reszta.

Z mniej ważnych uwielbiałem Goyle'a za jego ryczenie i za to jak rzucił zaklęcie Pokrzywki w rękę Neville'a smiley

Najnudniejsi byli chyba Harry, Ron i Hermiona, ale i tak byli spoko. smiley W sumie śmiesznie się oglądało Harry'ego, bo ten aktor gra w Glee, które oglądam. A Ron i Hermiona mieli świetną scenę jak się całowali po raz pierwszy smiley

Piosenki w większości były naprawdę fajne (niektóre po prostu były jakby za drętwe xD), a moja ulubiona to ta co wstawiła mremka.

Humor jest typowo nastawiony na fanów pottera, więc jeśli ktoś czytał (ewentualnie widział) to gorąco polecam.

PS: Jak oglądałem, to do mojego pokoju wszedł brat, bo miał jakąś sprawę. Laptop miałem na kolanach, więc nie widział co oglądam, ale słyszał. I jak tylko wszedł to Voldi krzyknął "Avada Kedavra", a ja się zacząłem śmiać, a mój brat "Czemu się śmiejesz jak właśnie kogoś zabili?" A to była akurat scena, w której Voldi rzucił Avadę na ławkę, którą uczniowie zabarykadowali drzwi smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.

Edytowane przez Umbastyczny dnia 11-09-2014 12:50
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17700

Administrator

Dodane dnia 11-09-2014 13:18
gadki o byciu śmierciożercą albo o Świńskich Pierdkach.



moje number one! I jak ona jeszcze intonuje te teksty, to mistrzostwo!
W ogóle ona czasem ma taką minę, jakby jej ię samej chciało śmiać z tych tekstów smiley


za to, że Malfoy nie chce zabić Dumbledora też spoko


"Coward! Ten points from Gryffindor!" - popłakałam się wtedy ze śmiechu smiley


Z mniej ważnych uwielbiałem Goyle'a za jego ryczenie i za to jak rzucił zaklęcie Pokrzywki w rękę Neville'a


mnie rozbraja scena w której kończy tym swoim rykiem piosenkę Malfoya "Yeah, you will be the one who is totally awesome" smiley

Najnudniejsi byli chyba Harry, Ron i Hermiona


Główni pozytywni bohaterowie zawsze są najnudniejsi ;p Chociaż Ron jeszcze daje radę, zwłaszcza w późniejszych częściach. No i Ginny jest niezła z tymi jej dziwnymi piskami i odgłosami smiley


"Czemu się śmiejesz jak właśnie kogoś zabili?" A to była akurat scena, w której Voldi rzucił Avadę na ławkę, którą uczniowie zabarykadowali drzwi


no, to było moooocno w stylu MP 9 smiley


A sceny z Malfoyem czasem oglądam na poprawę humoru, albo na dobry początek dnia smiley smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 11-09-2014 13:20
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11705

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-09-2014 13:34
Obejrzałem A Very Potter Sequel.

Na początku się trochę obawiałem, bo z powyższych postów Other można wnioskować, że ta część jest najsłabsza. I może racja, może jest słabsza od 1, ale i tak epicka smileysmileysmiley

Młodego Malfoya rzeczywiście było mniej, choć na początku i pod koniec sporo go było. Uwielbiam go! smiley Wątek rysowania i wątek strachu przed korzystanie z toalety mistrzowskie smiley Relacje Lucjusz-Draco też świetnesmiley

I było dużo Snape'a, mojej drugiej ulubionej postaci. smiley Najbardziej mnie miażdżyło jak docinał Lupinowi "Co będziesz robił dziś przy pełni księżyca? Haha, zombie." smiley

Co do innych postaci, to nie mogłem ze śmiechu przy Lucjuszu i jego "krokach tanecznych". : D Umbridge też była świetna. I nie mogłem ze śmiechu, gdy na scenie pierwszy raz się pojawił Firenzo. xD

Pierwsza część mi się podobała bardziej, choć druga jest chyba bardziej dewiancka: puszczalska Cho (tak bardzo MP 13,5), dużo shitu, centaury poszukujące kogoś do stosunku, gej Albus itd smiley

I świetna scena w sowiarni, gdy cała klasa ma szlaban i przylatuje sowa z paczką, sra na podłogę i mówi do Hermiony "O, tu ominęłaś" smiley

Miażdżyły mnie też pojedynki np. Ron rzucający Alohomorę czy Potter rzucający Lumos w walce xD Albo jak Hermiona rzucała na wszystkich Galaretowate Nóżki i w końcu ktoś rzucił Odgalaretkowanie i nagle taka panika "on jest dla nas za mocny" smileysmiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17700

Administrator

Dodane dnia 16-09-2014 13:43
Miażdżyły mnie też pojedynki np. Ron rzucający Alohomorę czy Potter rzucający Lumos w walce


no to było mega, jak oni jeszcze nie znali żadnych zaklęć do walki i rzucali tymi - to też była jedna z moich ulubionych scen smiley

Wątek rysowania i wątek strachu przed korzystanie z toalety mistrzowskie


Uwielbiam tę scenę, jak on obrazuje korzystanie z toalety i to jak niby zagląda do kabiny obok z tym tekstem "Good luck, my man" smiley

No i genialne jest, jak pokazuje Harremu swój rysunek a potem go zabiera - ta scena miażdży smiley


A co do Umbridge, to było tez kilka takich kijowych wątków, jak wkładanie rozgrzanej lokówki do odbytu albo siadanie na ostrzu noża smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-09-2014 16:43
ja dzis obejrzałem 1 akt tego 1 musicalu, bardzo fajny i smieszny, super muzyka, ulubione postacie Voldi/Quirrel, Goyle, HP i Ron, mimo, że to Draco zwykle "kradnie show", Albus jakiś sztywny, a Snape ok lecz i tak lepszy w oryginalesmiley

ostatnio obejrzalem tez wszystkie 8 filmow, to wrzuce pozniej rankingsmiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11705

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-09-2014 15:40
A Very Potter Senior Year - obejrzane już jakiś czas temu, ale zapomniałem o recenzji.

Nie wiem czy miałem gorszy dzień czy coś, ale jednego wieczoru obejrzałem kilka początkowych scen i byłem baaardzo rozczarowany.

Czytanie z kartek to nie problem, bo po 10 minutach się o tym nie myśli. Tylko w pierwszej scenie jakoś zwracałem na to uwagę, ale bardziej pod kątem kto się nauczył, kto zerka, a kto cały czas czyta. smiley

Nie podobał mi się jednak poziom. Całość wydawała mi się mega nuuuuuuuuuuuuudna i nieśmieszna. Raz na jakiś czas działo się coś co wywoływało lekki uśmiech. Planowałem już ocenę pokroju jakiegoś 2 albo 3 na 10. Wydawało mi się, że całość opiera się na nudnych dialogach, które co jakiś czas są ratowane przekleństwami. Do samych przekleństw nic nie mam, ale no to naprawdę wyglądało żałośnie jak jedyny humor na jaki było stać twórców to wplatanie przekleństw.

Chciałem jednak dokończyć, no obejrzałem już 1/3, a wcześniej widziałem Musical i Sequel. I dalej poszło już mega. Poziom poszedł bardzo w górę. <3 I tak mi się podobało mniej niż Musical, może ciut mniej jak Sequel, ale było baaardzo dobrze i się dużo uśmiałem. smiley No i zakończenie mi się podobało, takie zamknięcie całej serii. Można powiedzieć wzruszające smiley

Jednak za kiepski początek wystawiam ocenę 7/10.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 4 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
27/06/2024 17:59
Pozdrawiam smiley

Umbastyczny
26/06/2024 21:57
Również pozdrawiam smiley

Michal
26/06/2024 10:47
Pozdrawiam serdecznie smiley

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Archiwum