Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Lipca 01 2024 14:06:49 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
TOP 5
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny01:11:11
Otherwoman 3 days
Michal 5 days
chlaaron 9 weeks
Lincoln11 weeks
mrOTHER11 weeks
Diego12 weeks
Flaku16 weeks
shimano17 weeks
Amaranta28 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 > >>
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17699

Administrator

Dodane dnia 06-08-2011 21:17
Umbastyczny napisał/a:[quote][bb]Umbastyczny napisał/a:[/b]bbW końcu udało mi się obejrzeć w całości 2 sezony serialu Miasteczko Twin Peaks oraz film Twin Peaks: Ogniu krocz ze mną.



Zupełnie zapomniałam się tym podzielić, ale ja także skończyłam Twin Peaks. O tym filmie Ogniu krocz ze mną słyszałam, ale w sumie nie wiem, co to jest. Warto to oglądać?
Sam serial początkowo mi się bardziej podobał, pod koniec trochę zaczęło mi się dłużyć. Podobnie, jak Umbę, denerwowała mnie Josie. Chyba najbardziej ze wszystkich. Trudno mi zaś powiedzieć, kogo lubiłam. Chyba nie miałam ulubionego bohatera. Zakończenia się spodziewałam, takiego, jak było (chodzi o Boba i Coopera). Scena w Czarnej Chacie była psychodeliczna i dziwna, ale też cholernie długo trwała i trochę mnie zmęczyła. W filmie prócz tajemnic i klimatu, podobały mi się specyficzne wstawki humorystyczne, często groteskowe i wpasowujące się w moje poczucie humoru smiley Nie zapomnę, jak do faceta z jedną ręką, policjanci krzyczeli, żeby wychodził z rękami nad głową smiley

Widać, że Happy Town było mocno wzorowane na Twin Peaks i trochę szkoda, że je skasowali, bo także mógł być dobry serial.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11705

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-08-2011 18:51
Byłem dziś w kinie na filmie: Geneza Planety Małp.

Jak dla mnie film jest przeciętny, czy tam średnio-dobry. Można go obejrzeć bez ryzyka, w kinie jakoś wszystkie filmy wyglądają lepiej. Nie był to na pewno stracony czas, ale cudownie spędzony - też nie. Szału nie ma.

Podobała mi się muzyka, ale nie uratowała ona powolnego rozkręcania akcji czy moim zdaniem niespecjalnego zakończenia.

Film na pewno spodoba się fanom Franco (tak, Tobie panda smiley), choć i Ci mogą być zazdrości z powodu TEJ pani i TEGO szympansa. smiley

Twórcy zostawili też sobie furtkę, a w zasadzie to kilka furtek na kolejne części. Choć nie wiem po co... Lepiej gdyby kontynuowali film Planeta Małp z 2001r. z udziałem naszej Helenki, który to film był na o wiele wyższym poziomie, a pomysły na kontynuacje mogłyby być za równo nowe jak i wzorowane na pierwowzorach serii.



~~~~~~~~~

W ubiegłym tygodniu obejrzałem sobie serial Happy Town. Muszę przyznać, że świetny. Muzyka (czyli to na co zawsze zwracam uwagę) była dobra. Serial od początku jest utrzymany w świetnym klimacie.

Po dwóch odcinkach gadałem z Otherwoman i napisałem jej, że postacie są jakieś takie nijakie, a ona mi odpisała, że przeciwnie - są wyraziste. Rzeczywiście potem się rozkręciły. O dziwo nie było postaci, której bym nienawidził czy chociaż nie lubił. smiley

Świetne były panie emerytki, wdowy mieszkające w hotelu. smiley
Podobały mi się też dialogi i elementy humorystyczne:

- Dosypałeś mi coś do mleka?
- To była śmietanka, głupia ździro!


Największym rozczarowaniem było zakończenie, ale NIE, nie z powodu niskiego poziomu, gdyż jest świetne. Aczkolwiek widać, że to zakończenie sezonu, a nie serialu - szkoda, że zabrakło pieniędzy/chęci na kontynuowanie produkcji.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17699

Administrator

Dodane dnia 15-08-2011 19:16
Umbastyczny napisał/a:

Największym rozczarowaniem było zakończenie, ale NIE, nie z powodu niskiego poziomu, gdyż jest świetne. Aczkolwiek widać, że to zakończenie sezonu, a nie serialu - szkoda, że zabrakło pieniędzy/chęci na kontynuowanie produkcji.


Z tego, co wiem, serial miał zbyt niską oglądalność i zdjęto go jeszcze w czasie emisji. Ostatnie dwa odcinki zrobiono na szybko, by zakończyć jakkolwiek i były one wyemitowane jedynie w internecie. Wielka szkoda, nie wiem, czemu tak świetny serial nie mógł normalnie zostać zakończony. Za jakikolwiek serial się nie wezmę, okazuje się, że zostaje wstrzymany. Zaczyna mnie to powoli denerwować, ilekroć coś mi się spodoba, tego nie kończą...

Tez chyba nie miałam postaci, której bym nie lubiła, wiele z nich było specyficznych, ale nie odstręczających. Nie mam tez jednak swojej ulubionej postaci, każdy wnosił coś po trochu do klimatu serialu.


Ja zaś zaczęłam oglądać The Vampire Diaries. Oglądał ktoś to?




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 15-08-2011 19:19
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-08-2011 01:23
Otherwoman napisał/a:
Ja zaś zaczęłam oglądać The Vampire Diaries. Oglądał ktoś to?


Amelia, tak mi się zdajesmiley

Ja byłem w kinie z kolegom na Oszukać Przeznaczenie 5 3D. Nie zachwycił mnie film, wypadki już stają się przewidywalne dość. Chociaż ten z laserem który naprawia wzrok mnie najbardziej "zabolał" - sam mam wadę wzroku i być może kiedyś takie coś chciałbym wykonać, a nie chciałbym być przez tego lasera zaatakowany i z zakrwawioną twarzą rozwalić szybę w gabinecie i wylądować na asfalciesmiley Nie zły film, ale zupełnie bez rewelacjismiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-08-2011 10:51
Otherwoman napisał/a:
Ja zaś zaczęłam oglądać The Vampire Diaries. Oglądał ktoś to?


Ja oglądam. smiley Całe dwa sezony, a teraz czekam z niecierpliwością na trzeci...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17699

Administrator

Dodane dnia 16-08-2011 12:19
chlaaron napisał/a:
Otherwoman napisał/a:
Ja zaś zaczęłam oglądać The Vampire Diaries. Oglądał ktoś to?


Ja oglądam. smiley Całe dwa sezony, a teraz czekam z niecierpliwością na trzeci...



Ja dopiero zaczęłam i na razie średnio mi się podoba. Dobre to jest później? smiley

------------------------------------------------------------------------------------

A teraz coś nietypowego z serii ostatnio widziałam (i słyszałam też dość mocno, a nawet poczułam...):


Wybuch w kamieniołomie


nagrany telefonem podczas mojego kursu pod linkiem poniżej:


https://www.facebook.com/video/video.php?v=258888637463906




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 16-08-2011 12:59
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-08-2011 12:49
Pierwszy sezon jest do dupy, ale w drugim zaczyna się cała akcja. Później strasznie mieszają, ale tak czy tak mi się podoba smiley Oglądaj, oglądaj! smiley

Ja zaczęłam oglądać Pretty Little Liars. smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-08-2011 16:20
Umbastyczny napisał/a:
Film na pewno spodoba się fanom Franco (tak, Tobie panda smiley)

już nie mam fazy na Franco, chociaż dalej twierdzę, że jest przystojny smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
Garver
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Jared McManaman

Postów: 180

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-08-2011 22:55
A ja polecam wszystkim film Billy Elliot! Najpiękniejszy film jaki widziałem.
Myślę, że każdy może utożsamić się z głównym bohaterem i to jest w tym filmie najlepsze. Oprócz tego wspaniała muzyka, idealnie poprowadzona fabuła, wiele zabawnych i wzruszających scen oraz perfekcyjna gra aktorów sprawiają, że film nie może się nie podobać. Poniżej zwiastun smiley

http://www.youtube.com/watch?v=gZVB2GpiLDs&list=FLXaihPZIRi2sP0wwpHrLnpg&index=1&feature=plpp
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11705

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-10-2011 13:42
Ostatnio udało mi się zapoznać z dziełem pani Eve Ensler pt. "Monologi waginy". Dzieło to składu się z wywiadów, wyznać różnych kobiet na temat swojej intymności. Książka ma pomóc wszystkim kobietom zaakceptować siebie i swoją seksualność. Utwór zdobył popularność całym świecie, dzięki swemy psychologicznemu podejściu do sprawy. Eve pomogła już wielu kobietom i mężczyzną oraz przyczyniła się do powstania globalnego ruchu V-Day.


~~~~~~~~~~~~~~~~~


No dobra, a tak na serio to książkę tę, przyniosła jedna znajoma na uczelnie i w przerwach ją sobie czytaliśmy fragmentarycznie. smiley Tzn. po jednym zdaniu wszyscy ryczeli ze śmiechu. smileysmileysmiley Oczywiście może to wynikać z tego, iż wyrwaliśmy zdania z kontekstu, bo ponoć to świetne dzieło jest i wszystko co napisałem nad tyldami jest prawdą. Książkę polecam tym, którzy chcą się pośmiać lub zaakceptować istnienie waginy smiley (swojej lub cudzej)

PS: Utwór łatwo znaleźć w sieci.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11705

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-01-2012 14:07
Zawsze kończy się tak samo



Wczoraj wieczorem poszedłem do kina na film "Człowiek na krawędzi". O filmie nie słyszałem zbyt wiele, ogólnie nie jest on jakoś zbytnio promowany. Po prostu podczas poprzedniej wizyty w kinie, w przerwie pomiędzy reklamami batonów i telefonów włączyli dla odmiany jakiś zwiastun. Poczułem się wtedy zainteresowany produkcją i lekko zaintrygowany.

Muszę przyznać, że patrzenie przez jedną godzinę i czterdzieści minut na faceta, który stoi na gzymsie hotelu (20 któreś tam piętro) i chce skoczyć może być przyjemne. Fabuła choć może nie jakoś super złożona i momentami przewidywalna jest dość ciekawa. Na pewno plusem filmu jest dobra gra aktorska oraz nie wpychanie wszędzie na siłę efektów specjalnych jak to czasami w Hollywood bywa.

Jednym z aktorów jest Titus Welliver (Facet w Czerni, Czarny Dym, "Barry" smiley). Jego postać wypowiada kwestię: "Zawsze kończy się tak samo: krew, gluty i łzy." Od razu skojarzyło mi się z LOST. Nie wiem czy było to zamierzone czy przypadkowe, ale dla mnie niezły smaczek.

Poza tym w mój dziwny gust nieźle trafia humor przedstawiony w filmie. Tzn. jest go bardzo mało, ale jest na prawdę fajny. Tzn. kiedy nasz główny bohater stoi na krawędzi, zbiegowisko ludzi na dole krzyczy różne teksty w stylu: Skacz już, ile można czekać! Skacz, chcę zobaczyć jak zmieniasz się w papkę!
Jakieś dziewczyny przyniosły transparenty: Kochamy Cię, jesteśmy z Tobą!
A potem tłum klaskał i skandował do rytmu: Skacz! Skacz! Skacz! smiley


Ogólnie film bardzo polecam. Jest on jednak dość specyficzny i pewnie nie każdemu się spodoba.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17699

Administrator

Dodane dnia 29-01-2012 14:26
A potem tłum klaskał i skandował do rytmu: Skacz! Skacz! Skacz!


Aż się przypomina: "Jump Jack jump!" smiley
A nawiązanie te tekstem MiBa wydaje się być celowe smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 29-01-2012 14:26
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
Andzia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1719

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-02-2012 19:26


"Igrzyska Śmierci", Suzanne Collins. Z początku ogólne światowe zafascynowanie tą książką niespecjalnie przekonywało mnie do czytania - "może to tylko kolejna powieść z galerii komercyjnych i banalnych, niczym saga Zmierzch", myślałam. Myliłam się, i to nie po raz pierwszy. Historia młodej Katniss okazała się powieścią, w której akcja właściwie ciągnie się ciurkiem. Wariowałam, gdy zmuszona byłam przerwać czytanie na rzecz codziennych czynności, choćby nauki. To nie tylko galeria barwnych, nietuzinkowych postaci, ale i sam przekaz, który okazuje się być niezwykle mądry. Tak, to książka dla młodzieży, lecz mimo to z wyższej półki, prościej mówiąc - dla młodzieży, która szuka czegoś niebanalnego. Grupa nastolatków, walczących o przetrwanie w Turnieju na śmierć i życie? Czegoś takiego jeszcze nie było. Z ręką na sercu mogę przyznać, że "Igrzyska Śmierci" trafiły na moją listę ukochanych książek. Niecierpliwie czekam na film, który ma trafić do kin już 23 marca. Scenariusz został napisany przez samą Autorkę, więc wierzę, że nie zrobią z tego chłamu.
Gorąco polecam! smiley

Pomyślałam sobie nawet, że fabuła mogłaby się nadać na któreś z MP. Niektóre wątki przywodziły na myśl te LOST-owe. smiley

Ocena 10/10!
Edytowane przez Andzia dnia 29-02-2012 19:29
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11705

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-02-2012 20:37
Kurczę, muszę przyznać, że jakiś czas temu zastanawiałem się czy tego nie przeczytać. Miałem jednak na liście inne książki i to odłożyłem, a niedawno moja znajoma, która ma bardzo podobny gust do mnie, stwierdziła, że Igrzyska są prawie tak samo złe jak Zmierzch.

Ponoć główna bohaterka też kocha 2 facetów i lata od jednego do drugiego. Najpierw całuje pierwszego, potem drugiego i bleh. Taki Zmierzch w innych klimatach - z wyższym poziomem, ale tylko trochę.

Jednak Twoja recenzja skłania mnie to tego, żeby dać książce szansę. smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 06-03-2012 00:17
Ostatnio widziałem "Dzielnicę Lakewieve" z mudżynem Samułelem eL Dżeksonem. Ogólnie powiem film o mudżynach i dla mudżynów smiley


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17699

Administrator

Dodane dnia 19-05-2012 20:52


Dark Shadows
(Mroczne Cienie)



Co tu dużo mówić - kolejny świetny film Burtona smiley
Polecam szczególnie fanom jego specyficznego klimatu, a także (fankom smiley) Johnnego Deppa.
Film opiera się na jakimś serialu telewizyjnym, a sama fabuła nie jest może jakoś specjalnie oryginalna, ale to nie o nią w tym filmie chodzi. Jak zwykle mamy bowiem przegenialne postacie i nie mówię tu tylko o Barnabasie Collinsie czy Dr. Julii Hoffman, granych przez Deppa i Helenę. Wszystkie są naprawdę świetnie wykreowane, łącznie z postaciami epizodycznymi smiley Do tego burtonowki klimat (bo jakże to inaczej określić), charakteryzacja i specyficzny humor. Ogólnie film jest z gatunku komedią idealnie wpisaną w moje poczucie humoru smiley
Nie wiem, czy nie jest to jak na razie mój ulubiony film Burtona i zdecydowanie polecam smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 19-05-2012 20:54
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17699

Administrator

Dodane dnia 16-07-2012 20:14
Wszystkim polecam książkę, którą właśnie przeczytałam:




Do kupna zachęcił mnie napis na okładce: "Pod żadnym pozorem nie czytaj księgi bez tytułu" oraz informacja napisana z tyłu, iż każdego, kto przeczyta Księgę bez tytułu, spotyka śmierć. Czego się spodziewałam? trudno powiedzieć, ale pewnie czegoś w rodzaju horroru. Tymczasem dostałam coś znacznie lepszego - pełną humoru parodię horroru, którą czyta się jednym tchem. Krwawe morderstwa, paskudne typy, bezduszni zabójcy, do tego wampiry i wilkołaki w pełnej dystansu do siebie historii tajemniczego klejnotu zwanego Okiem Księżyca to z pewnością pozycja warta polecenia każdemu, w szczególności zaś miłośnikom filmów akcji lat 90., do których pojawia się wiele nawiązań.
smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 16-07-2012 22:43
Ostatnio zrobiłem sobie rewatch "Pulp Fiction" i powiem, że jak do tej pory uwielbiałem ten film to teraz go wręcz kocham smiley Dziś już się nie robi takich filmów, bo teraz najważniejsze są efekty i czy-de, a za arcydzieło uważa się "Avatar". Także polecam, szczególnie tym wszystkim, którzy jakimś murzyńskim cudem nie widzieli tego kultowego dzieła smiley


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
Kepler
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Hugo Reyes

Postów: 141

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-07-2012 22:55
Widziałem, spoko jest, ale wolę "Weekend" Cezarego Pazury... smileysmileysmileyżartowałem. Weekend to dno 1/10 smiley))
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ostatnio widziałem, ostatnio słyszałem...
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-07-2012 15:36
Otherwoman napisał/a:



Co tu dużo mówić - kolejny świetny film Burtona smiley


Byłam na tym w kinie i muszę się z Otherw zgodzić. Zdumiona i zdziwiona byłam rolą Heleny, bo zaczęła mi się podobać. smiley Inaczej też teraz patrzę na tę aktorkę. Polecam też wszystkim film smiley
PS. A Depp jak zawsze uroczy ^^


If you don't take drugs probably you have other addictions.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
27/06/2024 17:59
Pozdrawiam smiley

Umbastyczny
26/06/2024 21:57
Również pozdrawiam smiley

Michal
26/06/2024 10:47
Pozdrawiam serdecznie smiley

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Archiwum