Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 15 2024 09:35:56 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 1 week
chlaaron 2 weeks
Lincoln 4 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku 9 weeks
shimano10 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia38 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 36 | Mistrz Przetrwania 36
Strona 4 z 181 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Autor RE: HAWKINS
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-11-2016 23:40
Gonzo przegrał bitwę, natomiast z całą pewnością nie przegrał wojny. Powtarzał sobie w duchu, że załatwiłby tych cieniasów, ale był już dość wyczerpany, poza tym kończył mu się zapas wody i powinien zregenerować siły przed następnym podejściem. Poza tym, zdecydowanie powinien skombinować lepszą ekipę. Np. w jakiś sposób skłonić Simone do pomocy, a ta jakby co będzie bardziej skora do dania dupy na jakiejś granicy niż pani Shirley, która okazała się być jeszcze cieńszą wspólniczką niż Gonzo się spodziewał. Na pomoc kolegów ze szkoły nie miał co liczyć, bo praktycznie wszyscy z niego szydzili. Został jeszcze pan Hopper, ale obawiał się, że nie dopuści go do sprawy dla jego bezpieczeństwa, mimo niewątpliwych zalet Gonza. Zamyślony chłopak wracał do domu i rozmyślał nad tym co zaszło, nad nową misją, nad dziwnym zachowaniem zwierząt, nad wybuchem, brakiem wody, i w końcu nad swoim snem, który powtórzy się jeszcze następnej nocy.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-11-2016 00:06
Ahmad siedział po ciemku. Mógł dodać to do listy wad USA. W Afryce nigdy nie robiło się tak szybko ciemno, a jak już się robiło to nie było tak cholernie zimno. Zaletą było jednak to, że nie wszyscy byli czarni przez co białasów łatwiej było można dostrzec po ciemku. Po chwili namysłu mężczyzna postanowił wyjść na zewnątrz by rozeznać się dyskretnie w sytuacji bo słyszał śmigłowce i zapewne nie szukały one jego ale lepiej było to zbadać. Po drodze ujrzał tego dziwnego chłopaka o jakże ciekawym choć nazbyt krótkim imieniu Gonzo Alonso.
Edytowane przez adi1991 dnia 28-11-2016 00:06
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-11-2016 00:23
Gonzo dostrzegł murzyna idącego tą samą leśną drogą, ale w przeciwnym kierunku. Oczywiście kojarzył go z twarzy, nawet się minęli dzisiaj w okolicach kina, ale nie wiedział kim jest i jakie ma zamiary. Natomiast był on murzynem, więc tak statystycznie rzecz biorąc najpewniej knuł coś niedobrego. Co wcale nie było aż taką złą wiadomością, bo może taki murzyn byłby idealnym pionkiem w jego misji, gorzej jeśli murzyn użyje swojego murzyńskiego sprytu przeciw niemu. Gonzo wciąż miał w ręku łuk bo tamci pajace mu go nie zabrali, więc jakby co był czujny. Gdy tak zbliżali się do siebie, przez drogę przebiegła spora gromada czegoś sarnopodobnego, tak jakby bardzo im się spieszyło. Po czym znowu skupił uwagę na murzynie, ale nie był aż tak zdesperowany bo zagadywać włóczących się wieczorami murzynów, więc szedł dalej przed siebie.
Edytowane przez Lion dnia 28-11-2016 00:26
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-11-2016 00:41
- Te! Bonzo Alonso - zawołał Ahmad widząc że chłopak się zbliża. - Co tu się dzieje? - dodał starając się wyglądać normalnie. Sarny go nie wystraszyły gdyż w młodości, gdy chodził po wodę nie raz antylopa czy inne dziadostwo zabiegło mu drogę.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-11-2016 01:10
Gonzo także znał się na zwierzętach, bo zwiedził cały świat, włącznie z afrykańską dziczą, gdzie poszukiwano Mokele-Mbembe, legendarnego rudawego gada wielkości małego dinozaura. Po słowach murzyna westchnął i opowiedział mu co wiedział. W sumie zdziwił się, że gościu znał jego imię i trochę dziwne, że węszył w tym samym miejscu co on. No ale okej. Spróbuje mu zaufać skoro się prosi. Lepszy murzyn w garści niż białas na dachu.
- No bo w lesie są faszyści, którzy czegoś strzegą. To nie wygląda na takie zwykłe strzeżenie miejsca przypadkowego wypadku, to wygląda na strzeżenie jakiejś tajemnicy. Byli zaniepokojeni tym, że mnie tam widzieli. Nie przepuszczą nikogo. W dodatku te zwierzęta wyraźnie się boją, jakby instynktownie uciekały ze swoich zwykłych terytoriów przed złem, które się czai w tamtej części lasu.
Westchnął po raz kolejny.
- Panie murzynie, jestem gotów zawiązać sojusz. My kontra reszta.
Wiedział, że musi szukać wspólników i chcąc nie chcąc musiał ryzykować odkrycie się nawet przed takimi ciemnymi typami. To on ma być tym, który zapisze się na kartach historii i zniszczy lokalnego potwora, który powoduje anomalie pogodowe, wysysa wode z rur i być może to on kręcił się w okolicach Erie gdy zniknęli jego rodzice. Gonzo domyślał się, że to, co w tym lesie się czai może przerosnąć ich oczekiwania i możliwości. Tyle że murzynów ginęło już wielu, więc ewentualnie jeden martwy murzyn więcej i to zabity podczas słusznej misji, nie jest niczym specjalnie złym ( a Gonzo w swoją śmierć nie wierzył, nie po to przecież trenował taekwondo).
Edytowane przez Lion dnia 28-11-2016 01:13
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-11-2016 01:47
W obskurnym pokoju szpitalnym słychać było dobiegającą muzykę z korytarza. W głośnikach słyszałam Don't Cry Tonight. Byłam pełna nadziei, że to właśnie dziś nastąpi szczęśliwy moment w którym mój mąż otworzy oczy i uśmiechnie się ze szczerze. Nasz związek nie był idealny, niejednokrotnie zawiódł mnie i stracił moje zaufanie lecz moje uczucie było tylko silniejsze. Szpital wydawał się być jeszcze bardziej przygnębiający niż zwykle. Położyłam głowę przy jego ręce gdy nagle usłyszałam głośny huk. W tym samym też momencie światło w pomieszczeniu zgasło a muzyka przestała grać. Podniosłam się i odwróciłam głowę w kierunku okna. W oddali, za miasteczkiem widziałam jasny promień unoszący się na całej linii nieba. Słyszałeś to Keith? Coś się wydarzyło w lesie.. myślałam, że po wypadku już gorzej być nie może a ewidentnie coś złego wisiało w powietrzu. Brakuje wody w Hawkins, ja miewam coraz gorsze sny..
Moje kubki smakowe zapomniały co to kawa, a blond czupryna od dawna nie widziała wałków. Dotknęłam opuszkami palców swojego nieumalowanego policzka i pomyślałam o różu, pomyślałam też o czarnej kredce którą nakładałam na górną powiekę oraz linię wodną oka..
-Wrócę jutro -powiedziałam bardziej do siebie niż do swojego ukochanego. Złapałam za ramoneskę i wybiegłam z ponurego budynku.


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-11-2016 02:22
Ponieważ murzyn coś wolno myślał, Gonzo zaczął pocierać dłońmi, bo był to chłodny listopadowy wieczór, w dodatku wiało Kanadą. Postanowił w międzyczasie skorzystać z walkmana, którego dostał na święta w zeszłym roku i potupać sobie do janglepopowej kasety (miał ich kilka po kieszeniach), która akurat brzmiała dość konspiracyjnie. Tak więc murzyn myślał (albo nie myślał), a Gonzo tupał.


Edytowane przez Lion dnia 28-11-2016 02:25
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-11-2016 02:52
Czerwona honda prelude stała zaparkowana niedołężnie pomiędzy dwoma miejscami parkingowymi. Odgarnęłam kosmyk włosów z nosa i poprawiłam ciemne okulary. Słońca było tyle co nic, ale mój fiołkowy rumień w okolicy oczodołów nie wyglądał atrakcyjnie. Cienie pod oczami zazwyczaj są wynikiem bezsenności lub niskiej jakości snu jak w moim przypadku. Nie myślałam teraz o zjawiskowym wyglądzie, nie chciałam jednak by ktokolwiek widział mnie w takim stanie.
Usiadłam na fotelu kierowcy i włączyłam silnik gdy nagle zauważyłam stadorudel saren biegnących w kierunku miasteczka. Ściągnęłam okulary i otworzyłam usta ze zdziwienia.


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-11-2016 07:33
Cisza i brak jakiegokolwiek odzewu ze świata zewnętrznego trochę mnie przerażały. Postanowiłam jednak chociaż spróbować o tym nie myśleć ani nie zaprzątać sobie głowy. To powinno nie mieć znaczenia. Być może była jakaś awaria i stąd też te nieprzewidziane problemy. W zasadzie to tak właśnie bym chciała. Usiadłam ponownie na fotelu oddając się całkowicie książce, którą czytałam wcześniej.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-11-2016 07:45
Trwałam dłuższą chwilę w bezruchu, patrząc w górę. Na zachmurzonym niebie pojawił się najpierw jeden, a później kilka kolejnych śmigłowców naszej armii. Poprawiłam okulary na nosie i pewnie wypatrywałabym dalej jakichś wojskowych sprzętów, gdyby nie głos ojca spod maski jednego z samochodów.
- Halo, Mia! Otworzyłabyś drzwi i wpuściła trochę światła, bo nie wyjdę spod tego jebanego pickupa po ciemku...
Bez słowa podniosłam drzwi do góry, po czym założyłam swoją beżową, ogromną i chyba męską kurtkę (tata powiedział, że takie są teraz modne dla kobiet; oczywiście gówno wiedział, ale nie chciałam robić mu przykrości), na okulary założyłam jeszcze gogle na motor, a na ręce rękawiczki bez palców. Do tak żenującego ubioru pasował rzecz jasna mój żenujący motocykl z jaskrawopomarańczowym siodełkiem i przybrudzoną jasnozieloną kierownicą. Ktoś mógłby spytać, czemu o siebie tak nie dbam, skąd te obrzydliwości? Odpowiedź była prosta - w liceum wydawało mi się to cool, a byłam pewna, że w dniu jego ukończenia opuszczę Hawkins.
Tak się jedak nie stało, i parę minut później połowa miasteczka mogła usłyszeć już z daleka turkot mojego pojazdu. Minęłam tę lafiryndę z sianem w głowie Simone, Murzyna, Gonzo Alonso w okolicach lasu. I mimo tego że pękły mi okulary, z daleka pośród drzew widziałam żołnierzy najwyraźniej pilnujących terytorium. Postanowiłam wjechać do lasu od innej strony, licząc że tam ich nie bedzie i uda mi się coś zobaczyć.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-11-2016 08:22
Po zaparkowaniu samochodu przed małym szpitalem w Hawkins, zgasiłam silnik i otworzyłam swoją torbę, by przejrzeć dokumenty. Na szczęście wszystkie wzięłam. Segregator pękał od kartek i zanotowanych, wsadzonych w koszulki zeszytów. Uśmiechnęłam się pod nosem, spojrzałam w lusterko wsteczne poprawiając włosy, by jeszcze bardziej sterczały.
Wysiadłam z samochodu i cisnąwszy segregator do torby ruszyłam w kierunku wejścia do szpitala. Huk, któremu towarzyszył przebłysk światła był okropny. Poczułam się jakby właśnie rozpoczynał się koniec świata, bynajmniej tak sobie zawsze wyobrażałam jego początek. Stanęłam jak wryta patrząc w kierunku przebłysku, ale dalej nic się nie działo.
Zobaczyłam tylko sarny... usunęłam się z ich drogi i ponownie wsiadłam do swojego samochodu rozglądając się wokoło.


If you don't take drugs probably you have other addictions.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-11-2016 09:48
Wcisnelam klason by zwrócić uwagę szczupłej kobiety z burzą czarnych lokow -widziała to pani?? krzyknelam wychylajac głowę zza okna. Pokrecilam głowę z niedowierzaniem i otworzyłam drzwi spoglądając na kobietę -pierwszy raz cos takiego widzę. A trochę się się tym znam. - wskazalam na miejsce gdzie jeszcze chwilę temu widzialysmy trzy kozly.


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-11-2016 09:53
Nie mogłam się skupić, kompletnie nie mogłam się skupić na tej cholernej książce. Coś ciągle mi podpowiadało, że coś się stało i krótko mówiąc pora uciekać z tego miasta. Zamknęłam oczy i znowu to ujrzałam. Zerwałam się, jakbym zaczęła przed czymś uciekać, ubrałam się ciepło i kompletnie nie wiedząc, co czynię, wyszłam za zewnątrz. Tak. Ja też ujrzałam sarny. Na drodze były Lola i Heather. Podniosłam w ich kierunku rękę, w zasadzie chciałam żeby mnie ktoś uszczypnął.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-11-2016 10:16
Usłyszałam klakson i znów się wystraszyłam. Uczucie przerażenia nie minęło, teraz doszło drżenie rąk.
Nie zastanawiając się dłużej wyskoczyłam ze swojego samochodu zamykając go, podbiegłam w stronę Heather i bez zastanowienia wsiadłam na miejsce pasażera w jej czerwonym samochodziku.
- Widziałam to, co się stało? Ten huk... co to było...? - spojrzałam jej w oczy z przerażeniem. Nie wiedziałam nawet co powiedzieć.
Moją uwagę przykuła druga kobieta, która machała w naszym kierunku.
- Wszystko z Panią w porządku? - zapytałam uchylając drzwi.


If you don't take drugs probably you have other addictions.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-11-2016 10:31
Kiwnelam do Charlotte po czym zwróciłam się do Lolani-Widziałam piorun, uderzył w środek lasu. Dziwne, bez burzy.. - wzruszylam ramionami bawiąc się obrączka na serdecznym palcu.
Zrobiło się pochmurnie i jakoś nieprzyjemnie. Włączyłam radio i spojrzałam na kobietę -w szpitalu wysiadl prąd.


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-11-2016 10:32
- Tak, tak, masz rację Bonzo - odparł po dłuższej chwili Ahmad czując, że chłopak jest zdrowo walnięty, ale lepiej było nie zostawać samemu bo jeszcze mogli mieć przecież jakieś zoo w okolicy i zamiast saren wyskoczą zaraz lwy czy inne tygrysy, a chłopak miał łuk i możliwe, że nawet umiał z niego strzelać.
- To co robimy teraz?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-11-2016 10:39
- Nie jest w porządku... - powiedziałam lekko przerażona, zerknęłam na blondynkę - To tam też nie ma prądu? Może powinniśmy to gdzieś zgłosić? W ogóle co to robiły te sarny? Nigdy nie widziałam tutaj czegoś takiego.
Panika, ogarnęła mnie totalna panika.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-11-2016 10:45
-uciekaly -ooświadczyłam robiąc zdziwiona minę.

/idę do pracy


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Faraday


Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-11-2016 11:08
OTHERWOMAN:

Simone dotarła do willi dość szybko. Hawkins było małym miasteczkiem i podróż z jednego krańca na drugi zajmowała nie więcej niż kilkadziesiąt minut marszu.
Postanowiła wejść do domu swojego Escobara przez tylne wejście znajdujące się obok basenu. Kątem oka zauważyła, że w basenie COŚ SIĘ RUSZA. Podeszła bliżej i zobaczyła kilkanaście ohydnych stworzeń podobnych do dużych ślimaków pływających przy dnie zbiornika. Parę z nich trwało zwiniętych bez ruchu a ich obłe ciała pokrywała warstwa siwego śluzu. W błękitnej wodzie unosiło się mnóstwo drobnych czarnych cząstek. Gdy Simone była tutaj kilka dni temu ZDECYDOWANIE nie było czegoś takiego.

Edytowane przez Faraday dnia 28-11-2016 11:12
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-11-2016 12:02
Obudził go budzik grający o 5:40 swoją znienawidzoną melodyjkę. W myślach ciągle jednak wspominał tą samą dziewczynkę o brązowych oczach wołającą o pomoc. Ten sam sen powtarzał mu się już od jakiegoś czasu. Z jakiegoś powodu wydawało się mu to dziwne, ponieważ nigdy jej nie widział. Czyżby jego własny umysł próbował płatać mu figle?
Z trudem podniósł się z ciepłego łóżka i udał się do kuchni. Prąd oczywiście nie wrócił więc jego śniadanie musiało się ograniczyć do kubka zimnego mleka, najdziwniejszej kanapki z masłem i serem oraz dwóch jabłek, które zabrał na drogę. Ojciec, tak jak go wczoraj zostawił, nadal smacznie spał w swoim fotelu. Chłopak ubrał się w strój roboczy, chwycił kluczyki do wozu i ruszył "ochoczo" rozpocząć kolejny, jakże fascynujący dzień pracy.


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 4 z 181 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum