Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Lipca 09 2024 10:09:46 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Co byś zrobił, gdyby...
Alernatywna historia...
powrót do przeszłości
Ostatnio widziałem, ...
Jaką najdziwniejszom...

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny10:34:58
Otherwoman15:34:57
Michal 1 week
chlaaron10 weeks
Lincoln12 weeks
mrOTHER12 weeks
Diego13 weeks
Flaku17 weeks
shimano18 weeks
Amaranta29 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 36 | Mistrz Przetrwania 36
Strona 21 z 181 << < 18 19 20 21 22 23 24 > >>
Autor RE: HAWKINS
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17710

Administrator

Dodane dnia 05-12-2016 21:09
Okej - potaknęła Simone i pobiegła po schodach na górę, wciąż ściskając mocno broń.


/sorry, ale coś źle się czuję i nie dam rady chyba dziś popisać smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11709

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-12-2016 21:21
- Nie wiem. W ciemni u starego Bernarda? Ja zawsze wywołuję u niego zdjęcia.
Shirley robiła zdjęcia głównie na różnych rodzinnych uroczystościach i oficjalnych kolacjach, by upamiętnić jak pięknie i suto zastawiła stół, jak ładnie z Charlesem się wystroili itd.
- Kojarzysz jego zakład "Papajografia" obok posterunku?

Ciekawe co jest na tych zdjęciach... Mam nadzieję, że nie wpakuję się w coś niebezpiecznego.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-12-2016 21:25
- A będziemy mogły zrobić to same? Nie chcę, żeby ktokolwiek zobaczył to razem z nami.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11709

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-12-2016 21:36
- A umiałabyś? Bo ja raczej nie...
Shirley robiła mnóstwo rzeczy wybitnie. Na przykład piekła wspaniałe ciasta i robiła wyborne torty. Ale wywoływanie zdjęć?
- Jeśli umiesz to możemy spytać Pana Bernarda, nigdy go o to nie pytałam, bo wolałam, żeby to on się tym zajął...

W sumie mogłabym się nauczyć wywoływać fotografie. Zawsze to coś nowego.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-12-2016 21:42
- Robiłam to raz w życiu. - odpowiedziałam niepewnie, bo pamiętałam to słabo. Mimo wszystko chciałam spróbować, to nie była jakaś wielka filozofia. - To tutaj?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11709

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-12-2016 21:48
- Tak, tutaj.
Kobiety szybko dotarły na miejsce. Shirley weszła przodem, a uchylając drzwi zadzwoniła przymocowanym do nich dzwoneczkiem, dając znak Bernardowi, że ma klienta.
- Panie Bernardzie, dzień dobry.
Badwell przyglądała się różnym zdjęciom ozdabiającym ściany. A to jakieś kartoflisko. A to dwie kozy na łące.


Napiłabym się koziego mleka.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Bernard Zielynski
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 83

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-12-2016 22:27
Witaj, moja droga. Czym mogę służyć? - Bernard zakasał rękawy gotowy do roboty i oparł dłonie o ladę.
Edytowane przez Bernard Zielynski dnia 05-12-2016 22:28
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Trey Trevino
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 88

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-12-2016 22:58
Nagle na schodach ukazał się Trey. Wyglądał trochę gorzej niż zwykle. Jego ubranie było rozdarte i splamione krwią, a włosy w totalnym nieładzie.
Szukałaś mnie, bonita? - zapytał i uśmiechnął się zawadiacko. Jednak za tym uśmiechem czaiło się coś więcej. Trey się bał. Tylko oczywiście nie chciał dać tego po sobie poznać. Wyjrzał zza ramienia Simone i zobaczył u stóp schodów istne pobojowisko: ranną Heather, kucającą nad nią Charlotte, plamy jakiejś cuchnącej substancji i na domiar złego tego pedała Duffera w drzwiach.
Pomyliłeś mój dom z klubem dla gejów, czy sklepem z figurkami ze Star Treka? - zapytał wprost chłopaka, ignorując dziewczyny. Dopiero teraz mogły się zorientować, ze w domu znajduje się także Francis.
Edytowane przez Otherwoman dnia 05-12-2016 23:04
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 05-12-2016 23:51
Dopiero teraz Francis uświadomił sobie, do jakiego domu wkroczył. Nigdy nie był w tej okolicy, lecz z racji rozmachu posesji, mógł się domyślić, kto jest jej właścicielem.

- Usłyszałem strzały i krzyki - odpowiedział Duffer krótko. Nie mieszkał długo w miasteczku, ale Trey zdążył mu już podpaść samym swoim sposobem bycia. Takiego idioty nie spotkał w całym swoim życiu.

Sam fakt bycia satanistą wydawał mu się przejawem skrajnego idiotyzmu i głupoty absolutnej. Olimpem braku logiki, który nieosiągalny jest dla przeciętnego śmiertelnika. Ambrozją ignorancji, absurdu, zaściankowości i impertynencji. Sam nie wierzył w żadne bóstwa, jego rodzice co prawda odwiedzali lokalne kościoły, lecz on od dziecka przejawiał postawy racjonalizmu i ateizmu. O ile jednak rozumiał chrześcijan, muzułmanów i innych ludzi "bogobojnych", którzy najzwyczajniej w świecie bali się śmierci i potrzebowali punktu zaczepienia w postaci Jezusa, Allaha, albo innego Boga, aby tego strachu się pozbyć lub też przestać o nim myśleć, o tyle satanizm przeczył istnieniu mózgu w głowie osób go praktykujących i tak też ich traktował. Stwierdził nawet, że kiedyś napisze o tym książkę, gdyż nie dało się tego sensownie wyjaśnić.

Skoro więc Trey był na bakier z logiką, to również Francis nie miał zamiaru przed nim tłumaczyć obszerniej swojej obecności w domu. Nie miał jednak zamiaru z niego wychodzić. Traktował pana Trevino jak zwierzę, postanowił więc zafundować sobie rozrywkę, którą porównać można do darmowej wizyty w zoo. Obserwował, co też szanowny Trey sobie wymyśli w trakcie naruszenia jego gniazdka.



The maze isn't meant for you...

Edytowane przez mrOTHER dnia 05-12-2016 23:56
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Trey Trevino
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 88

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2016 00:11
Trey nie zamierzał wdawać się w dyskusję z Dufferem. W końcu frajerstwo może być zaraźliwe. Jednak po stwierdzeniu, że słychać było strzały, spojrzał na broń trzymaną przez Simone.
Okej, daj mi to lepiej - wyjął jej z dłoni rewolwer i wsadził go sobie niechlujnie z tyłu za pasek od spodni. Zgrywał kozaka, pragnąc ukryć przed wiatrem fakt, że dwadzieścia minut wcześniej spierdalał na ostrej fazie przed jakimś monstrum.
Podszedł do zakrwawionej Heather i Charlotte i potarł twarz, zastanawiając się, co z tym fantem zrobić. A więc może Francis nawet się do czegoś przyda.
Dobra, stary, pomóż mi przenieść tę blondi na kanapę zanim wykrwawi mi się tutaj na schodach - odezwał się do Duffera.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 06-12-2016 02:57
A więc schował głowę w piasek. Trey Trevino jest mentalnym strusiem.

Bez słowa chwycił Heather i pomógł strusiowi przenieść ją na kanapę. Nie wyglądała, jakby miała zaraz umrzeć, ale ewidentnie nie nabiła sobie guza wchodząc po schodach.
- Co tu się stało? - zapytał.



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2016 07:12
Spojrzałam znacząco na Shirley, ale ta nie odpowiadała na wezwanie Bernarda. Ten jednak wydawał się być normalnym gosciem, więc odezwałam się sama: - Szanowny Panie Bernardzie, mamy pytanie. Czy jest możliwość skorzystania z Pańskiej ciemni?
Edytowane przez panda dnia 06-12-2016 07:13
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2016 09:30
Gdy wyłonił się Trey w zasadzie odetchnęłam z ulgą. Pojawienie się mężczyzny, a nie tego okropnego stwora poprawiło mi samopoczucie. Chciałam odetchnąć z ulgą, ale nie dało się. Do naszego grona dołączył Francis. Milczałam na ich wzajemne zaczepki słówne. Oboje postanowili położyć Heather w lepsze miejsce. Na pytanie co tu się stało zaczęłam rozglądać się dookoła jakby tutaj było milion rzeczy ciekawszych. Co miałam powiedzieć? Że pojawił się tutaj jakiś potwór, a ja puściłam serię strzałów? Przecież nikt by nie uwierzył.
- Był tutaj włamywacz - powiedziałam nie dokońca ich okłamując, ale też nie mówiąc całej prawdy, chciałam jedynie wrócić i zabrać swoje rzeczy. Po części w sumie miałam rację - Ma ktoś z was telefon? Chciałabym skorzystać.



Edytowane przez April dnia 06-12-2016 09:30
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17710

Administrator

Dodane dnia 06-12-2016 10:38
Simone przyglądała się wszystkiemu. Nadal była zestresowana. Drżącymi dłońmi zapaliła papierosa i czekała, aż ogarną Heather. Potem chciała wracać od razu do domu.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Trey Trevino
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 88

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2016 10:45
Trey nie był faktycznie mentalnym strusiem. Trey był po prostu spoko gościem. No a przynajmniej tak mogłoby to wyglądać dla osoby trzeciej. W rzeczywistości miał się po prostu za kogoś wybitnie lepszego od reszty hołoty. Jego stosunek do ludzi, był trochę jak do zagubionych dzieci albo zwierząt. Traktował ich z pobłażaniem. Dziecko też czasem narobi w gacie i nie trzeba od razu się na nim wyżywać. Tymczasem Duffer był dla niego takim trochę upośledzonym typem dziecka. Wdawanie się z nim w jakąkolwiek dłuższą wymianę zdań zwyczajnie nie miało sensu.

Na słowa Heather tylko lekko uniósł brew. A więc ona też nie chciała opowiadać o tym dziwnym stworze.
Stoi przy kominku - wskazał ręką. Kiedy jednak Carla chciała do niego podejść, zatrzymał ją jeszcze na chwilę.
A - a, moja panno. Oddaj mi jeszcze to - wskazał wzrokiem na Colta.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2016 10:54
Zerknęłam na telefon i na Treya. W zasadzie chciałam i tak pozbyć się tej broni, a na pewno już nie brałabym jej ze sobą.
- Masz, tylko jeszcze bym komuś krzywdę zrobiła - powiedziałam i oddałam Colta ruszając w stronę telefonu. Podeszłam do kominka, który był trochę dalej niż reszta zbiegowsiak. Wybrałam szybko numer. Włączyła się sekretarka, nic nowego w zasadzie. - Mamo, tu Carla. Wracam do domu.
Odłożyłam słuchawkę i odetchnęłam głośno.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Trey Trevino
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 88

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2016 11:38
Trey podniosl jeszcze bron, ktora upodcila Heather i oba Colty schowal z powrotem do sejfu.
Zaraz wroce - powiedzial i ruszyl w strone przedpokoju. Po drodze wyjal papierosa z ust Simone i zgniotl go w palcach.
Nie pal tutaj - rzucil tylko i wyszedl z salonu.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17710

Administrator

Dodane dnia 06-12-2016 12:58
Simone była wystarczająco zdenerwowana pojawienie się potwora. Teraz dodatkowo wkurwił ją Trey. Miała wszystkiego serdecznie dosyć.
Nazywasz to włamywaczem??? - krzyknęła do Charlotte niemal płaczliwym głosem. Żarty sobie robicie?
Podeszła do kanapy i zwróciła się do Heather (która coś nie dawała znaku życia) i Charlotte:
Widziałyście to samo, co ja, prawda??? Tego... tego... potwora???




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Bernard Zielynski
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 83

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2016 13:02
skoro adi nie odpisuje Bernardem, to ja coś napisze ;p/

Oczywiście moja droga odpowiedział Bernard. Poprosze kliszę. Nie mam chwilo klientów, więc zdjęcia bedą gotowe raz dwa. W międzyczasie, możecie panie, poczekac tutaj - wskazał na mały stolik i dwa krzesła. Na stoliku stał kosz z papajami. Proponuję skosztować tych pożywnych tropikalnych owoców, która umilą wam oczekiwanie - dodał i uśmiechnął się dobrodusznie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2016 13:14
- Tak! Tak samo jak każda z nas! - wykrzyknęłam, na mnie też robiło to duże wrażenie, ale jakoś nie chciałam stać się obiektem w mieście, którego zamknął w zakładzie zamkniętym albo co gorsze, pozbędą się mnie. Francis i tak już wie, że to nie był włamywacz po słowach Simone... - Ale po co o tym gadać?! Wyślą nas do wariatkowa! To nie było normalne, może to coś uciekło z jakiś laboratoriów rządowych, a co za tym idzie możemy odpowiedzieć za to życiem.
A ja to już na pewno - pomyślałam tylko w duchu.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 21 z 181 << < 18 19 20 21 22 23 24 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Umbastyczny
08/07/2024 19:28
jeszcze nie, ale widziałem, że dodałaś i na pewno przeczytam smiley

Otherwoman
08/07/2024 18:31
czytałeś ten niedołężny rozdział? smiley

Otherwoman
06/07/2024 19:17
ok, to pomyślę, jakby to miało wyglądać smiley Jak masz jakieś pomysły, to też możesz się podzielić smiley

Umbastyczny
06/07/2024 14:12
Spróbować można smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:11
np. o tematyce potterowej? smiley Brakuje mi takiego popisania sobie na luzie smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:10
Umba, nie chciałbyś pograć w takie małe RP dwuosobowe? smiley

Otherwoman
27/06/2024 17:59
Pozdrawiam smiley

Umbastyczny
26/06/2024 21:57
Również pozdrawiam smiley

Michal
26/06/2024 10:47
Pozdrawiam serdecznie smiley

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Archiwum