Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Września 21 2024 04:59:46 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
muzyka
Ostatnio widziałem, ...
Książki
Alernatywna historia...
Co byś zrobił, gdyby...

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Otherwoman 1 week
Umbastyczny 1 week
Flaku 2 weeks
Isabelle 4 weeks
Michal12 weeks
chlaaron21 weeks
Lincoln23 weeks
mrOTHER23 weeks
Diego23 weeks
shimano29 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 36 | Mistrz Przetrwania 36
Strona 119 z 181 << < 116 117 118 119 120 121 122 > >>
Autor RE: HAWKINS
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-01-2017 23:43
- Lepiej opowiedz, jaki zakład przegrała Charlotte, że musiała zrobić to, co zobaczyliśmy przed chwilą.
Edytowane przez panda dnia 05-01-2017 23:44
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17716

Administrator

Dodane dnia 05-01-2017 23:47
- Czemu od razu zakładasz najgorsze? - uniósł brwi. - Sama mnie pocałowała. Leci na mnie - powiedział ciszej, nachylając się do Mii, żeby Charlotte tego nie usłyszała, i puścił do niej oko.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-01-2017 23:50
Odsunęłam się z obrzydzeniem, mimo że już nie śmierdział. Kątem oka zobaczyłam pociętą twarz Brauera. - Nawet ja w to nie uwierzę. Co to? Odprawialiście jakieś rytuały razem?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17716

Administrator

Dodane dnia 05-01-2017 23:56
- Tak, to była nasza gra wstępna - wyjaśnił Trey. - Musicie kiedyś wypróbować z Dufferem - to mówiąc, podniósł nagle nóż przed twarz Mii, a następnie celnie rzucił nim w Brauera.




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 05-01-2017 23:57
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-01-2017 00:00
Wygrał. Zaczerwieniłam się delikatnie. - Nie jara mnie przemoc.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-01-2017 00:01
Jakieś statki, łodzie i inne cholerstwa. Co on jacht kupował? - pomyślał murzyn czytając dokumenty Brauera. Ale czy w Niemczech nie jest za zimno na jachty? Z tego co pamiętał nawet w Paryżu czasem padał śnieg, a co dopiero musiało być u faszystów. Nie to co u niego w Afryce. Zawsze miło i ciepło tylko po wodę trochę daleko. Po chwili odłożył teczkę na miejsce i zajął się kolejną lecz w tamtej znowu była ta paplanina o czasoprzestrzeni, która Ahmad średnio rozumiał.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17716

Administrator

Dodane dnia 06-01-2017 00:07
- A co cię jara? - zapytał szczerze zainteresowany. Był ciekaw, co podnieca inne kobiety. Może kiedyś ta wiedza mu się przyda.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 06-01-2017 00:08
Tymczasem Francis jadł papaję. Stwierdził po tym, że jeśli Mia ma go zechcieć, to musi być czysty i pachnący, więc ignorując rozterki miłosne Treya i Charlotte (której było mu trochę szkoda), poszedł się wykąpać.

Już ruszył do drzwi, gdy Trey zadał powyższe pytanie. W tym momencie przystanął, udał, że tak naprawdę szedł do szafki po nóż, aby pokroić kolejną papaję oraz wrócił na miejsce i przysłuchiwał się z lekkim, nieukrywanym uśmiechem posłanym w kierunku Mii.



The maze isn't meant for you...

Edytowane przez mrOTHER dnia 06-01-2017 00:09
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-01-2017 00:09
- Musiałbyś mieć więcej tutaj. - to mówiąc, wskazałam na głowę, uśmiechając się. - Dużo więcej.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17716

Administrator

Dodane dnia 06-01-2017 00:21
- Oj, Mia, nic o mnie nie wiesz - uśmiechnął się. Prawda jest taka, że Trey nie był idiotą, jak niektórzy uważali. Czytał tez dużo w wolnym czasie, kiedy akurat nie ćpał, nie zaliczał pijanych panienek i nie odprawiał czarnych mszy. Tylko że nie interesowały go dyskusje z innymi ludźmi. Innych ludzi wolał wykorzystywać dla swojej przyjemności. Trey w ogóle lubił przyjemności. Można by powiedzieć, że był typowym hedonistą.
- Poza tym... doktor Brauer też cię podnieca? - zapytał z ciekawości. Ciągle ostatnio o nim wspominała po eksperymencie. - On lubi robić się na inteligenta. Wyobraź go sobie w tej seksownej koronkowej bieliźnie, jak opowiada ci o czasoprzestrzeni swoim niemieckim akcentem. Mrrr...




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-01-2017 00:26
Wzięłam sobie ze stołu mandarynkę i zaczęłam ją obierać. - To ty to wymyśliłeś, skarbie. I rzucałeś w jego podobiznę nożami, a potem kogoś pocałowałeś... To dopiero brzmi podejrzanie! - zażartowałam. - Nie ten typ. Szukaj dalej. - rozdzieliłam owoc na pół i jedną część położyłam przed Waltem.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17716

Administrator

Dodane dnia 06-01-2017 00:37
- Nie muszę szukać - powiedział zły, że Mia odwraca kota ogonem. - Sama mi powiedziałaś, że kręci cię Duffer - mówił cały czas na głos, nawet nie patrząc na Franka. - Ja zresztą od dawna to zauważyłem. Gapiłaś się na niego tak, jakbyś chciała, żeby z miejsca cię przeleciał. Pewnie dlatego nie chciałaś iść ze mną do łóżka - westchnął, jednocześnie nie mogąc powstrzymać złośliwego uśmiechu, po czym sięgnął po kawałek mandarynki przeznaczony dla Duffera.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-01-2017 00:37
- Każda przestrzeń lokalnie styczna do rozmaitości pseudoriemannowskiej jest przestrzenią pseudoeuklidesową opisaną przez izotropową formę kwadratową. - murzyn czytał dalej te dziwne teczki z jeszcze dziwniejszym tekstem. Poczuł się trochę głupio bo nie dość że nie rozumiał co to wszystko znaczy to jeszcze nie do końca umiał to poprawnie przeczytać. Nie rozumiał tez po jaką cholerę wciągnięto go do tego eksperymentu. Może i umiał jeździć jakimś samochodzikiem, ale już inny eksperyment załatwił w 5 sekund. Dziwne, bardzo dziwne - pomyślał kołysząc się lekko na krześle.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-01-2017 00:48
Kiedy Trey mówił, moja twarz z kredowobialej zrobiła się cała czerwona, tak jak u Francisa jakiś czas temu. Lekko otworzyły mi się usta ze zdziwienia, ale zaraz je zamknęłam. Patrzyłam tak na niego z mieszanką złości i zazenowania, przesuwając lekko spoconymi ze stresu dłońmi po udach. Chciałam go zabic, choćby nożem od sernika, ale jak powiedziałam wcześniej, nie lubiłam takich rzeczy, wiec spuściłam wzrok zawstydzona jak nigdy i wymamrotalam: - Dzięki, Trey. Dzięki.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17716

Administrator

Dodane dnia 06-01-2017 00:54
Trey jednak zignorował niezręczność sytuacji. Jadł w ciszy mandarynkę Duffera, po czym znowu zabrał głos, zupełnie zmieniając temat, jakby nic nie zaszło. - Nie widzieliście gdzieś Jamesa? Nie ma go od czasu eksperymentu. Myślicie, ze oblał?




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 06-01-2017 00:54
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 06-01-2017 01:00
/ "Każda przestrzeń lokalnie styczna do rozmaitości pseudoriemannowskiej jest przestrzenią pseudoeuklidesową opisaną przez izotropową formę kwadratową" - adi, długo szukałeś tak dramatycznie niezrozumiale brzmiącego zdania? smiley

Tymczasem Francisa słowa i zachowanie Treya bardzo rozbawiły. Zabranie mandarynki skojarzyło mu się z podlotami dzieciaków w podstawówce, próbujących udowodnić pozycję samca alfa w stadzie. Widział w jego oczach zazdrość i wiedział, co ma na celu taka gadka. Z resztą, jak sądził po kolorze twarzy Mii, Trey odniósł sukces. Postanowił więc umocnić buraczany sojusz i odbić piłeczkę. Miał nadzieję, że Trevino będzie zaskoczony.
- Widzisz, Mia, już nie musimy się z tym kryć. Chodź, usiądziesz mi na kolanach - zaproponował i puścił porozumiewawczo oczko, obejmując dziewczynę delikatnie jedną ręką. Kwestia Jamesa zupełnie go nie interesowała. Typowy przydupas starszego kolegi - a szkoda, bo mogliby być z niego ludzie.



The maze isn't meant for you...

Edytowane przez mrOTHER dnia 06-01-2017 01:05
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-01-2017 09:34
Wyszłam calkowicie z kuchni, kręciłam się po korytarzu i pomieszczeniach. Chciałam przede wszystkim rozeznać się dobrze w sytuacji. Parę drzwi bylo całkowicie pozamykanych. Przy sobie miałam jedyne noże, którymi wcześniej rzucałam do celu. Przydałaby się jakaś szpula albo chociaż kawałek czegoś twardego. Nie roztrząsałam tego, co się wydarzyło z Trey'em(co pewnie działo się w kuchni), bo dla mnie to nic nie znaczyło. Zdarzało się, że musiałam kogoś uwodzić już nawet będąc mężatką. Charlie zawsze się z tego śmiał. Próbowałam odnaleźć po otwartych pomieszczeniach znaleźć kawałek druta, ale niestety jedyne co to miałam to jakieś agrafki i spinka, jednak zamki nawet nie chciały drgnąć. Lekko wkurzona poszłam do pokoju rozmyślając o tej chorej sytuacji. A może jesteśmy w jakimś reality show? To by dopiero było śmieszne.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-01-2017 10:45
Spojrzałam na niego trochę zaskoczona, ale nie trzeba było długo mnie prosić, po chwili znalazłam się na jego kolanach i na zmianę wkładałam kolejne cząstki mojej połowy mandarynki to do jego, to do moich ust, nie spiesząc się z odpowiedzią dla Treya. Gdy skończyłam, przesunęłam rękę na ramię Francisa i zaczęłam leniwie wodzić palcami po jego szyi i karku. W końcu niechetnie przeniosłam wzrok na satanistę. - Już wcześniej wyglądał strasznie słabo, wiec to bardzo możliwe. Tak samo Heather. Trochę tego nie rozumiem, Charlotte z tego co mówi też mogła nie przejść, w końcu niczego nie zrobiła, a jednak ją puścili.
Edytowane przez panda dnia 06-01-2017 11:02
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Faraday


Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-01-2017 12:36
Charlotte serce podskoczyło do gardła, gdy przechodząc obok którychś z kolei zamkniętych drzwi usłyszała jak coś w nie uderzyło.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tymczasem w radiu poleciała kolejna piosenka...

Edytowane przez Faraday dnia 06-01-2017 12:37
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-01-2017 13:04
Nie spodziewałam się, że coś po prostu jebnie w drzwi, dlatego lekko odskoczyłam z przerażenia. Zatrzymałam się jednak. Czy to było naprawdę, czy może tylko mi się przesłyszało? Wtem z radia znowu poleciała kolejna piosenka. Podeszłam obok drzwi, ale nie stając na przeciwko nich, tylko przytulona do ściany obok chcąc się dowiedzieć, czy tam rzeczywiście coś było, czy to tylko moja wyobraźnia.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 119 z 181 << < 116 117 118 119 120 121 122 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
30/08/2024 18:50
smiley

Umbastyczny
28/08/2024 21:43
Właśnie wróciłem :3 Generalnie super, widoki niesamowite, jutro albo w piątek może wrzucę krótką relację

Otherwoman
27/08/2024 17:31
dawno tu nie zaglądałam smiley Jak wyjazd do Norwegii, Umba?

Umbastyczny
10/08/2024 22:12
<3

Flaku
08/08/2024 14:22
sraka

Umbastyczny
08/07/2024 19:28
jeszcze nie, ale widziałem, że dodałaś i na pewno przeczytam smiley

Otherwoman
08/07/2024 18:31
czytałeś ten niedołężny rozdział? smiley

Otherwoman
06/07/2024 19:17
ok, to pomyślę, jakby to miało wyglądać smiley Jak masz jakieś pomysły, to też możesz się podzielić smiley

Umbastyczny
06/07/2024 14:12
Spróbować można smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:11
np. o tematyce potterowej? smiley Brakuje mi takiego popisania sobie na luzie smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:10
Umba, nie chciałbyś pograć w takie małe RP dwuosobowe? smiley

Otherwoman
27/06/2024 17:59
Pozdrawiam smiley

Umbastyczny
26/06/2024 21:57
Również pozdrawiam smiley

Michal
26/06/2024 10:47
Pozdrawiam serdecznie smiley

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Archiwum