Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Września 21 2024 05:09:51 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
muzyka
Ostatnio widziałem, ...
Książki
Alernatywna historia...
Co byś zrobił, gdyby...

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Otherwoman 1 week
Umbastyczny 1 week
Flaku 2 weeks
Isabelle 4 weeks
Michal12 weeks
chlaaron21 weeks
Lincoln23 weeks
mrOTHER23 weeks
Diego23 weeks
shimano29 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 36 | Mistrz Przetrwania 36
Strona 117 z 181 << < 114 115 116 117 118 119 120 > >>
Autor RE: HAWKINS
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-01-2017 15:56
- A gdybyś ty spróbował? - spytałam cicho i niepewnie, wskazując mu druga stronę korytarza, bo uświadomiłam sobie, że nie jesteśmy bezpieczni nigdzie, a już szczególnie pod drzwiami doktora. - Wiem, że teraz jeszcze możemy nie być gotowi na używanie pełni tego "potencjału". Sam powiedziałeś, że eksperyment wzmocniły emocje i dlatego dałeś rade porozumieć się z mamą, teraz twoja ciekawość może nie wystarczyć... Ale możemy poćwiczyć. - zawahałam się, chyba poprosiłam o zbyt wiele. Zaraz potem dodałam: - Jeśli oczywiście będziesz miał ochotę, to w końcu nie jest najprzyjemniejsza czynność na świecie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17716

Administrator

Dodane dnia 05-01-2017 15:56
Trey tymczasem znudził się towarzystwem Ahmada i Shirley, którzy się nie odzywali. Ahmad chyba się zdrzemnął, a Shirley szorowała gary, jakby wpadła w jakiś narkotyczny trans. Postanowił więc posłuchać swojego ulubionego zespołu. Szczęśliwie kaseta nadal tkwiła w odtwarzaczu od wigilii.
Nacisnął przycisk i z głośników popłynęło T.N.T. słyszalne zapewne także dla osób na zewnątrz pomieszczenia.

Ze stojaka wyjął wszystkie noże, jakie się tam znajdowały, rozsiadł wygodnie na krześle i zaczął nimi dość niedbale rzucać do celu, którym było przypięte do tablicy korkowej wiszącej na ścianie zdjęcie doktora Brauera.







We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 05-01-2017 15:58
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-01-2017 16:29
Zsadzałam sie poniekąd z Ahmadem. Nie byłam do końca pewna, czy oni na pewno umarli. Przecież byli w Rosji i nic nie zwiastowało tego, aby miało to ulec zmianie. O moim szpiegostwie wiedział przecież tylko mój ojciec, który zresztą nie zawahał się oddać swojej jedynej córki, wręcz był dumny. Ja też. Gdy widziałam jak Trey rzuca nożami podeszłam do niego od tyłu.
- Trochę bardziej w lewo i trafisz w oko - wyszeptałam nachylając mu się niemal nad uchem - Szkoda, że nie jest prawdziwy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17716

Administrator

Dodane dnia 05-01-2017 16:34
Trey był tak zaskoczony, że jakas kobieta dobrowolnie do niego podeszła na taką odległość, że zamiast trafić w oko totalnie spudłował. Nóż nie wbił się w tablicę, tylko od niej odbił i spadł na podłogę.
- Może sama spróbuj - zaproponował jej, podając jeden z noży.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 05-01-2017 16:41
- Masz na myśli telepatyczne rozpinanie staników a'la Trey? - zapytał i zmarszczył brwi, bo w sumie nie pamiętał, skąd o tym wiedział. - Możemy poćwiczyć - dodał jednak, niezależnie od odpowiedzi smiley - Tylko póki nie mamy planu, nie róbmy z tym nic więcej. Poczekajmy na ruch doktora Hitlera.



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-01-2017 16:53
- Nie wiem czy to dobry pomysł - powiedziałam trochę speszona, ale gdy Trey podał mi nóż nie mogłam sie powstrzymać oraz swojego uśmiechu - W głowę czy w oko?
Zapytałam sama zastanawiając sie, po czym zamachnęłam się trafiając jednak w lewe oko.
- Kurde, teraz naprawdę żałuję, że nie jest żywy.
Kompletnie nie obchodziło mnie to, że Trey nie wie nic o mojej przeszłości, a jedyne co widział to nieudolna próba strzelenia do potwora.
Edytowane przez April dnia 05-01-2017 16:54
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17716

Administrator

Dodane dnia 05-01-2017 17:04
Trey stwierdził, że Charlotte jest spoko. Nie dość, ze umie rzucać nożami, to jeszcze wolałaby robić to do żywego celu.
- Gdzie nauczyłaś się tak dobrze rzucać? - zapytał zaciekawiony i wstał, by pozbierać noże do kolejnej rundki. Może zagraliby na punkty?




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-01-2017 17:06
Przewróciłam oczami. Taki sam jak wszyscy... - Nie mam go na sobie od ponad dwóch tygodni. -uśmiechnęłam się jednym kącikiem ust. - chodziło mi bardziej o to, czy dałbys rade tak po prostu przekazać mi wiadomość. Dla zabawy, poza "pracą". Jak ci się uda, powiemy reszcie, szczegolnie niedowiarkom, chociaż wątpię, że będą chcieli współpracować tak czy siak.
Edytowane przez panda dnia 05-01-2017 17:07
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-01-2017 17:19
- Jestem z Rosji, a Rosja to stan umysłu, ojciec mnie nauczył, gdy byłam młodsza, a później to trochę podrasowałam - powiedziałam przypominając sobie jak dawno byłam w moim pięknym kraju. ,,Zapomniałam" w zasadzie dodać, że podrasowanie to raczej szkolenie, no ale nie można mówić wszystkiego. - No dawaj, teraz Ty. Można poćwiczyć chociaż na kartce. Trey, Ty chyba też masz gdzieś ten eksperyment?
Widziałam, że największe zainteresowanie dotyczyło Waltera i Mii.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-01-2017 17:28
W dupach się tym ludziom w tej Ameryce poprzestawiało. Gdy on mówił o konsekwencjach to na niego warczeli i obrażali, a taki Trevino mógł mordować na prawo i lewo i pewno jeszcze by telewizja z nim wywiady robiła gdyby mogła. Uczestniczyli w niebezpiecznej grze, a oni byli tym widocznie zachwyceni. O ile jeszcze takiego Trevino mógł zrozumieć bo to chory człowiek, który po wyjściu stąd skończyłby na krześle, ale reszta? Banda dzieciaków co myśli, że jest wyjątkowa. On zaś wiedział, że spartolił wszystko i tylko czekał aż go Brauer się pozbędzie. Dał mu przecież o tym doskonale znać. Murzyn siedział więc w kuchni i dojadał resztki z jedzenia od Shirley dopóki mógł.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17716

Administrator

Dodane dnia 05-01-2017 17:32
Uśmiechnął się. - Mnie uczył kuzyn. W meksykańskiej dzielnicy w El Paso bez noża nie warto wychodzić nawet po bułki - wyjaśnił dziewczynie. Postanowił też sobie zapamiętać informacje o Charlotte, żeby lepiej nie dobierać się do niej, bo można oberwać. Kiedy zapytała o eksperyment, skrzywił się. Nie wiedział jednak, co powiedzieć. Z jednej strony był zainteresowany doskonaleniem swoich nowych umiejętności, z drugiej nie chciał mieć nic wspólnego z eksperymentami amerykańskiego rządu.
- Taa, wolałbym teraz być gdzieś indziej, na plaży na przykład, niż robić za królika doświadczalnego naszego nazidoktorka - mówił, poprawiając jego zdjęcie, bo się przekrzywiło. - Ale... jesteśmy tutaj. Póki co... - dodał, gdyż planował już w myślach kolejną ucieczkę, jak tylko udoskonali telepatyczne otwieranie wszelkich zamkniętych drzwi. Będzie to też przydatna umiejętność na przyszłość.
- To może na punkty? - zaproponował.




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 05-01-2017 17:35
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-01-2017 17:52
- Ooo prawdziwa szkoła życia - sama zbyt wiele nie wiedziałam o Trey'u. Nie licząc morderczych skłonności, mieli chyba ze sobą troche wspólnego. I nie takiż zły Trey jak go malują.
- Dobra, to teraz Twoja kolej - powiedziałam zadowolona z rozrywki - Wkurza mnie to czekanie na jakąś ich decyzję i tak nas będą chcieli zabić.
Podałam chłopakowi nóż opierając ręce na biodrach i uważnie obserwując jego postawę i rzut.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17716

Administrator

Dodane dnia 05-01-2017 18:04
- Też tak sądzę. Dlatego... - nachylił się do niej, żeby jakiś szpieg Brauera nie podsłuchał - zamierzam stąd wiać, jak tylko będzie to możliwe.
Zmrużył oczy i rzucił, trafiając tym razem w czubek nosa. - Za ile punktów ten jego nochal? - zapytał wesoło, zadowolony, że trafił w cokolwiek.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-01-2017 18:11
To podobało mi się jeszcze bardziej. Też nie zamierzałam tutaj być zadowolona z tego co się działo. Spojrzałam na Treya i uśmiechnęłam się znowu.
- Ja też - odparłam ciągle obserwując mężczyznę - No nieźle, dałabym 9. Jak trafisz pomiędzy oczy to będzie 10.
Sama bez zawahania wycelowałam i rzuciłam w drugie oko. Obrazek po doktorku nie wyglądał już ciekawie.
- Skąd w ogóle wytrzasnąłeś jego gębę?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17716

Administrator

Dodane dnia 05-01-2017 18:16
- Dobra - Trey skupił się, żeby trafić za dychę. Przymierzył się, rzucił i... nie trafił. Nóż wbił się tuż koło lewego ucha.
- Scheisse - przeklął, naśladując głos i akcent Brauera. - A wisiał tu sobie - odpowiedział na poprzednie pytanie. - Pewnie wszędzie rozwieszają jego podobizny, niczym jakiegoś fuhrera...




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11716

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-01-2017 18:18
Shirley w milczeniu myła garnki i przysłuchiwała się rozmowom innych. Cieszyła się, że inni nie pytają o jej eksperyment, bo nie miała zamiaru wdawać się w szczegóły.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-01-2017 18:25
- Ej, ale za też są punkty, wszystko żeby oszczerbić tę gębę - zaśmiałam się trafiając w czoło. - No prezencji to on nie ma, a bycie fuhrerem to pewnie jego fetysz.
Po tym, co ostatnio nam zgotował miałam ochotę powiesić go za jaja.
- Szkoda, że jest tylko głowa, wtedy można by było rozszerzyć nasz konkurs.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17716

Administrator

Dodane dnia 05-01-2017 18:33
- Poczekaj - powiedział Trey i zaczął grzebać w jakiejś szafce, z której wyjął papier śniadaniowy. Znalezionym gdzieś flamastrem dorysował resztę Brauera, która wyglądała trochę jak niedołężny ludzik rysowany przez przedszkolaka, a następnie przyszpilił go poniżej głowy.
- Teraz może być? - zapytał zadowolony ze swojego dzieła.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-01-2017 18:40
- Zajebiste - powiedziałam nie mogąc powstrzymać śmiechu, podeszłam i dorysowałam genitalia - Kto jest za kastracją nożem? Jak trafisz to wygrywasz.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17716

Administrator

Dodane dnia 05-01-2017 18:45
- Dobra, a jaka jest nagroda za wygraną? - zapytał Trey, mając już różne charakterystyczne dla siebie myśli. Stanął w jak najlepszej pozycji, żeby tym razem dopiąć swego. - Dostanę od ciebie buziaka - sam sobie odpowiedział, wskazując na nią palcem i puszczając oko. Następnie wycelował i rzucił prosto w środek brauerowego pisiora.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 117 z 181 << < 114 115 116 117 118 119 120 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
30/08/2024 18:50
smiley

Umbastyczny
28/08/2024 21:43
Właśnie wróciłem :3 Generalnie super, widoki niesamowite, jutro albo w piątek może wrzucę krótką relację

Otherwoman
27/08/2024 17:31
dawno tu nie zaglądałam smiley Jak wyjazd do Norwegii, Umba?

Umbastyczny
10/08/2024 22:12
<3

Flaku
08/08/2024 14:22
sraka

Umbastyczny
08/07/2024 19:28
jeszcze nie, ale widziałem, że dodałaś i na pewno przeczytam smiley

Otherwoman
08/07/2024 18:31
czytałeś ten niedołężny rozdział? smiley

Otherwoman
06/07/2024 19:17
ok, to pomyślę, jakby to miało wyglądać smiley Jak masz jakieś pomysły, to też możesz się podzielić smiley

Umbastyczny
06/07/2024 14:12
Spróbować można smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:11
np. o tematyce potterowej? smiley Brakuje mi takiego popisania sobie na luzie smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:10
Umba, nie chciałbyś pograć w takie małe RP dwuosobowe? smiley

Otherwoman
27/06/2024 17:59
Pozdrawiam smiley

Umbastyczny
26/06/2024 21:57
Również pozdrawiam smiley

Michal
26/06/2024 10:47
Pozdrawiam serdecznie smiley

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Archiwum