Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Września 29 2024 01:49:07 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 13
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
muzyka
Ostatnio widziałem, ...
Książki
Alernatywna historia...
Co byś zrobił, gdyby...

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Lincoln 4 days
Umbastyczny 5 days
Otherwoman 5 days
Flaku 3 weeks
Isabelle 5 weeks
Michal13 weeks
chlaaron22 weeks
mrOTHER24 weeks
Diego24 weeks
shimano30 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 36 | Mistrz Przetrwania 36
Strona 9 z 181 << < 6 7 8 9 10 11 12 > >>
Autor RE: HAWKINS
Faraday


Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-11-2016 13:51
OTHERWOMAN

Jakby to był film to po wyjeździe Simone kamera zrobiłaby najazd na basen, gdzie w świetle srebrzystego księżyca widać było wyraźnie, że coraz więcej ślimaków zwija się w kulkę i pokrywa półprzezroczystym śluzem. Przypominały one poczwarki...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-11-2016 13:54
-Moment.. O jakim koszmarze mówisz Charlotte? -zwróciłam szczególną uwagę na ten fakt. Z tego względu, że mnie od jakiegoś czasu również nawiedzaly złe sny. Moja psychika była i tak już wystarczająco uszkodzona poprzez ostatnie zajścia w moim życiu. Nie było mi łatwo myśleć trzeźwo. Poznając osobę która boryka się z tym samym problemem pewnie byłoby mi lżej przez to przejść..


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-11-2016 14:19
Tymczasem Ahmad wypił już herbatę gdyż mimo iż ktoś prawdopodobnie zajebał mu beczkowóz miał dalej zapas wody ponieważ był z pewnością bardziej oszczędny od tych rozpuszczonych amerykanów. Nie wiedząc co ze sobą zrobić wyszedł na ulicę i omal nie była to ostatnia czynność jaka wykonał gdyż prawie potrąciła go czerwona Hondą CRX.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17716

Administrator

Dodane dnia 29-11-2016 14:27
Simone zahamowała z piskiem opon i skręciła, żeby ominąć czarnucha, którego w tych ciemnościach trudno było zauważyć. Skręciła, wjeżdżając na czyjeś podwórko, uderzając przy tym w coś tam stojącego, i wyłączyła silnik. Przez chwilę zaciskała mocno dłonie na kierownicy, żeby się nieco uspokoić. Najwyraźniej niewiele to pomogło. Po chwili wyskoczyła z samochodu i trzasnęła drzwiami.
Pokurwiło cię, do kurwy nędzy?! - krzyknęła do murzyna i podeszła do przodu samochodu, zobaczyć, jakie szkody wyrządziła jej drewniana rzeźba drwala, zdobiąca wcześniej podwórko, która przetoczyła po masce w wyniku uderzenia.
Lakier zarysowany! Trey się wścieknie, gdy to zobaczy. Nie nie wścieknie się, tylko ją wyśmieje, że nie potrafi jeździć. A to będzie jeszcze gorsze.




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 29-11-2016 14:28
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-11-2016 14:39
- Jakaś mała dziewczynka w lesie, która próbuje coś tam do mnie powiedzieć - odparłam wzruszając ramionami - Nic takiego, po prostu, może naczytałam się za dużo książek kryminalnych.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-11-2016 14:43
Sen?
- Ej, mnie też się śniły. Dziewczynka mi się śniła. Mała dziewczynka, brązowe oczy, krótkie włosy, coś mówiła do mnie... - zatrzymałam się na chwilę przywołując wspomnienie snu. - Pomocy. Prosiła o pomoc. - dokończyłam.
Wtedy otrząsnęłam się. - Ale to przecież tylko sen, prawda?


If you don't take drugs probably you have other addictions.

Edytowane przez chlaaron dnia 29-11-2016 14:43
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-11-2016 14:51
- To ciebie powaliło głupia babo! - krzyknął Ahmad podnosząc się z rowu do którego się rzucił by go nie rozjechano. - Kto w ogóle babie dał prawo jazdy i pozwolił kierować. W Nigrze miejsce kobiet jest w kuchni, a nie tak jak tutaj gdzie wyczynia się takie błazenady jak dawanie babom prowadzić.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17716

Administrator

Dodane dnia 29-11-2016 15:10
Mógłbyś dogadać się z moim ojcem - zakpiła Simone, oglądając dokładnie samochód w poszukiwaniu kolejnych uszkodzeń. Następnie wsiadła za kółko o spróbowała wyjechać z podwórka. Niestety koła zakopały się jakimś błocie, które zaczęło bryzgać na wszystkie strony.
Niech by to szlag - powiedziała do siebie, między jedną próba a drugą.
Ej, mógłbyś popchnąć mój samochód? - wychyliła się przez okno i jakby nigdy nic poprosiła o pomoc. Co jak co, ale murzyni nadawali się do czarnej roboty takiej, jak noszenie wody i pchanie samochodów.




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 29-11-2016 15:12
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 29-11-2016 15:54
- Ja też miałem ten sen. Dziewczynkę wzywającą pomocy. Początkowo myślałem, że to chłopak - wtrąci się Francis Walter do rozmowy dorosłych. Wycieczka do sklepu raczej została odroczona i już miał zamiar się oddalić, ale kolejny wątek przetrzymał go na miejscu. Zawsze interesował się właściwościami mózgu człowieka i uważał, że umiejętności takie jak telekineza da się rozwinąć. Czy to możliwe, że mieszkańcy miasteczka przekazywali sobie ten sen, gdyż ich umysły zostały wzbudzone przez pole magnetyczne generowane przez laboratorium? Kto był pierwotnym autorem tego snu? A może... to wcale nie był sen?



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-11-2016 16:21
- Sama se pchaj - odparł tylko Ahmad widząc bezradną Simone. Nie miał zamiaru jednak jej pomagać bo po pierwsze traktowała go jak murzyna, a po drugie nie była w jego typie bo była za biała i jeszcze miała blond włosy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-11-2016 16:38
Niezrażona brakiem jakichkolwiek informacji na temat anomalii pogodowych, stwierdziłam, że owo wyładowanie mogło mieć związek z tym co napisał Fred na początku tematu z Departamentem Energetyki, które niedawno wprowadziło się do naszego miasta.
Nikt nie miał nic do rządowej ekipy, a przynajmniej na pierwszy rzut oka. Byli to spokojni ludzie, a na drobne naprawy ich porządnych wozów potrafili przyjechać nawet do warsztatu taty. Pomieszkiwali w kompleksie, usytuowanym gdzieś pośrodku lasu. Niestety mieszkańcom nie było dane się tam dostać, bo od Hawkins oddzielało go bardzo wysokie ogrodzenie z drutem kolczastym na górze. Czasem tylko jakieś dzieciaki kręciły się obok, do czasu aż nie wygonił ich stamtąd człowiek z ochrony. Ludzie Depu zajęli się częścią lasu, oczywiście nikt nie protestował, byliśmy chyba jeszcze zbyt zajęci tą całą akcją z Byersem i stwierdziliśmy, że to dla naszego bezpieczeństwa.
Zaczęłam szukać książek o działalności Departamentu i artykułów na jego temat. W sumie to dziwne, że do teraz nie wiem, czym ci ludzie dokładnie się zajmują.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-11-2016 16:42
Byłam pewna, że dziewczynka która mi się śni to moje nienarodzone dziecko. Które prosi mnie o pomoc, błaga o moje zainteresowanie, a tymczasem połowa Hawkins ma je w swojej wyobraźni
-Cóż to może znaczyć? To wygląda na.. -przełknęłam ślinę spoglądając na zgromadzonych- ..na poważną sprawę. Może ktoś wkradł się w nasze umysły?


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 29-11-2016 18:18
- Pomóż... - przenikający głos po raz kolejny obudził Lasse tak, że zerwał się zlany zimnym potem. Niby nic takiego, dziewczynka wołająca we śnie o pomoc, ale było to tak autentyczne, że mężczyzna nie mógł tego obrazu wykasować ze swojej głowy. Założył leżące na podłodze spodnie, ubrał koszulkę nie praną już od kilku dni i z papierosem w ustach ruszył do sklepu by kupić pieczywo i kawałek kiełbasy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-11-2016 18:45
- No to zajebiście - skomentowałam, bo w zasadzie nikt nie musiał opisywać mi tego cholernego snu, miałam dokładnie to samo co oni. I po co Carla poruszałaś ten cholerny temat. - Nie popadajmy w paranoję, może to zwykły wypadek?
Albo faktycznie ktoś chce nam coś powiedzieć - pomyślałam, ale nie wypowiedziałam tego na głos. Jeszcze brakowało żebym ześwirowała w tym towarzystwie. Zwłaszcza, że sytuacja robiła się nieciekawa. Jeszcze w tym cholernym mieście nie ma wody. Komu mamy niby to zgłosić, skoro policja w zasadzie miała nas gdzieś.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17716

Administrator

Dodane dnia 29-11-2016 18:52
Simone jescze kilka razy próbowała się wydostać z tej błotnistej pułapki, jednak jej działania pozostały próżne.
Damn it - zaklęła pod nosem i wysiadła z auta. Skoro murzyn nie chciał jej pomóc, to będzie musiała poszukac kogoś innego. Otuliła się płaszczem i rozejrzała dookoła. W jednym z domów w sąsiedztwie paliło się światło. Należał chyba do Heather. Dziewczyna znała ją, jak większość ludzi z miasteczka. Była to jedna z niewielu zalet pracy w kawiarni. Można tam było spotkać wiele osób i nawiązać kontakty. Niestety były też wady. Jeśli pracujesz w takim miejscu, wszyscy także znają ciebie.
Simone przeszła na podwórko Rainer i zadzwoniła do drzwi.




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 29-11-2016 18:53
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Faraday


Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-11-2016 19:12
PANDA

W gazetach znalazłaś niewiele nt. Departamentu Energii, tyle co można wyczytać współcześnie na Wiki (oczywiście z wyłączeniem informacji po 1984). Ciekawe natomiast były informacje na temat laboratorium w Hawkins. Jak wynikało z.tekstu do 1977 roku podlegało ono Departamentowi Obrony i prowadzone tam prace były co najmniej niejasne. Kopiac dalej dotarłaś do numeru Sekretów i spisków, w którym redaktor opisywał rzekome powiązania szefa laboratorium z pronektem MKUltra czyli eksperymentami CIA na ludziach dotyczące metod wplywania na umysły.ludzi i zdolności parapsychicznych.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11716

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-11-2016 19:29
- Prosiła o pomoc. Śniło mi się dokładnie to samo. Było ciemno, ona miała takie krótkie włosy. Więcej nie pamiętam.
No to zrobiło się ciekawie. Jeśli wszyscy śnią o tym samym, to wiedz, że coś się dzieje.


Ciekawe czy Charles też o tym śnił. Czemu nie mógł mi się przyśnić wybielacz? Czy stosowanie wybielaczy jest rasistowskie?



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 29-11-2016 19:46
Lasse wszedł do sklepu bez słowa. Nie powiedział nawet "dzień dobry" do miłego sprzedawcy, który wysilił się na uśmiech wobec klienta. Nie było to wynikiem złego wychowania mężczyzny lub też braku kultury. Po prostu Brady jak na coś nie miał ochoty, to tego nie robił. A w tym momencie na kurtuazyjne witanie się zwyczajnie miał wyjebane. Położył na ladzie chleb tostowy oraz paczkę kiełbasek i rzucił kilka dolarów. - Jeszcze wodę poproszę. - rzucił od niechcenia. Sympatyczny sprzedawca coś wspomniał na temat wody, jej braku, ale Lasse pozostał na to niewzruszony. O jej braku nie wiedział też z tego powodu, że od kilku dni nie brał prysznica. Własnie teraz zamierzał ogarnąć się w domu i z zakupami rozpoczął spacer, nieświadomy, że mycia dzisiaj nie będzie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-11-2016 20:54
Kiedy nawiązaliśmy dosyć zsgmatwana rozmowę ktoś zadzwonił do drzwi. Była to Simone, oczywiście wpuscilam ja do środka by porozmawiala z innymi gdyż ja nie mogłam. Jazeera jest w pracy i nie ma dostepu do telefonu.


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: HAWKINS
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-11-2016 21:17
Nie chcąc iść za Simone Ahmad udał się w kierunku biblioteki. Mimo tego, że z czytaniem było u niego średnio dostrzegł w budynku jakieś światło. Gdy znalazł się w środku babka tam pracująca krzywo się na niego patrzyła ale w budynku była też Mia. Bez zbędnych ceregieli murzyn usiadł na przeciwko kobiety po czym oznajmił:
- Jesteś piękna - po czym dodał - To idziemy do mnie czy do ciebie?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 9 z 181 << < 6 7 8 9 10 11 12 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Umbastyczny
23/09/2024 20:12
smiley

Otherwoman
23/09/2024 17:16
najlepszego z okazji rocznicy Lost smiley

Umbastyczny
22/09/2024 22:21
smiley

Otherwoman
21/09/2024 18:52
siemka, Umba smiley

Otherwoman
30/08/2024 18:50
smiley

Umbastyczny
28/08/2024 21:43
Właśnie wróciłem :3 Generalnie super, widoki niesamowite, jutro albo w piątek może wrzucę krótką relację

Otherwoman
27/08/2024 17:31
dawno tu nie zaglądałam smiley Jak wyjazd do Norwegii, Umba?

Umbastyczny
10/08/2024 22:12
<3

Flaku
08/08/2024 14:22
sraka

Umbastyczny
08/07/2024 19:28
jeszcze nie, ale widziałem, że dodałaś i na pewno przeczytam smiley

Otherwoman
08/07/2024 18:31
czytałeś ten niedołężny rozdział? smiley

Otherwoman
06/07/2024 19:17
ok, to pomyślę, jakby to miało wyglądać smiley Jak masz jakieś pomysły, to też możesz się podzielić smiley

Umbastyczny
06/07/2024 14:12
Spróbować można smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:11
np. o tematyce potterowej? smiley Brakuje mi takiego popisania sobie na luzie smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:10
Umba, nie chciałbyś pograć w takie małe RP dwuosobowe? smiley

Otherwoman
27/06/2024 17:59
Pozdrawiam smiley

Umbastyczny
26/06/2024 21:57
Również pozdrawiam smiley

Michal
26/06/2024 10:47
Pozdrawiam serdecznie smiley

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Archiwum