Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Lipca 03 2024 14:47:07 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
TOP 5
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 1 day
Michal 1 week
chlaaron 9 weeks
Lincoln11 weeks
mrOTHER12 weeks
Diego12 weeks
Flaku16 weeks
shimano17 weeks
Amaranta28 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 32 - Archiwum | United States of Oceania
Strona 16 z 16 << < 13 14 15 16
Autor RE: Bunkier pod Brotherpark
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-07-2015 14:37
Po tym jak Ada ją uwolniła Christa dołączyła do reszty. Gdy zobaczyła pomieszczenie lekko ją zatkało gdyż nigdy nie widziała takich wnętrz gdyż większość społeczeństwa żyła jak nie w blokowiskach to w małych domach, które były oczywiście wszystkie takie same. Gdy stanęła na środku ujrzała te dziwne drzwi oraz twarz Wielkiego Brata pod sobą. Jak chętnie zdzieliłabym mu butem w twarz - pomyślała uśmiechając się lekko na ta myśl pod nosem.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bunkier pod Brotherpark
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 31-07-2015 15:23
/Musimy trochę przyspieszyć

W trakcie Waszego przechodzenia do okrągłego pomieszczenia, w sali sądowej zaczęło coś syczeć. Osoby, które ociągały się najbardziej, mogły poczuć uporczywe drapanie w gardle - pierwsze oznaki wdychania trującego gazu, którego stężenie baaardzo powoli wzrastało w obu pomieszczeniach.



The maze isn't meant for you...

Edytowane przez mrOTHER dnia 31-07-2015 15:24
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bunkier pod Brotherpark
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-07-2015 15:31
Mimo, że towarzysze Ady byli grupą myślozbrodniarzy (wszyscy), czynozbrodniarzy (Christa), kłamców (Winston), alkoholozbrodniarzy i morderców (Bolivar), nie podobało jej się, że musieli się rozdzielić. Taka jednak była widocznie wola Wielkiego Brata, Adzie więc nie pozostawało nic innego, jak ją wypełnić - przyłożyła dłoń do odpowiedniego miejsca przy drzwiach z jej nazwiskiem.


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bunkier pod Brotherpark
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11705

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-07-2015 15:38
Ewan czekał z przyłożeniem ręki, bo chciał zobaczyć co stanie się z Adą. Jeśli nie wypali jej dłoni, nie utnie jej czy nie stanie się nic bolesnego, to również aktywuje swoje drzwi.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bunkier pod Brotherpark
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-07-2015 15:44
Adzie przyszło do głowy, że może jednak nie zostaną rozdzieleni... W końcu na wszystkich drzwiach był numer 101 - może prowadziły do jednego pomieszczenia, zbudowanego dookoła tego, w którym się znajdowali? Z sali sądowej docierał nieprzyjemny zapach. Nie potrafiła go zidentyfikować. Przez pierwszych kilka sekund nic się nie działo...


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bunkier pod Brotherpark
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-07-2015 16:07
- Ktoś Ci pozwolił? - warknęłam tylko w stronę Julii mocno poirytowana, ale chyba mnie nie usłyszała, bo leżała na ziemi. Nie raczyłam jej pomóc, bo musiałam pilnować mojego przycisku. Co jeśli wszyscy dowiedzą się o moich występkach? Chociaż nie, nie bałam się już tego - wiadomo, że kiedyś się to wyda. Co sobie pomyślą? Boże.
Stanęłam przy swoim przycisku i czekałam aż cokolwiek stanie się u Ady, żeby potem zrobić to samo co ona. - A może Twoje jest zepsute? - rzuciłam w jej stronę. Nie miałam jednak zamiaru się przekonywać po tym, co się stało z Julią.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bunkier pod Brotherpark
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-07-2015 16:30
- Ja wiem? Może system się zaciął.

Odjęła dłoń od ściany i przyłożyła jeszcze raz.


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bunkier pod Brotherpark
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17700

Administrator

Dodane dnia 31-07-2015 16:42
Bolivar też przeszedł do sali rodem z Departamentu Tajemnic, nie zamierzając udusić się gazem. Niestety nie mogę teraz wiecej pisać, bo sie ogarniam na wyjazd smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bunkier pod Brotherpark
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-07-2015 17:00
Christa widząc i czując w gardle co się dzieje ruszyła szybko do swoich drzwi i przyłożyła dłoń do czytnika. Usłyszała dźwięk zamka po czym ostrożnie złapała za klamkę...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bunkier pod Brotherpark
Julia Smith
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 32

NPC

Dodane dnia 31-07-2015 17:13
Gdy Ada i Christa położyły dłoń na czytniku, pojawił się na nim napis:

DOPASOWANIE POPRAWNE
OCZEKIWANIE NA POZOSTAŁYCH


Stężenie gazu wzrastało i zaczął Was powoli dusić, dlatego powoli każdy z Was przykładał dłoń do czytnika.

Ostatnia była Julia. Miała wrażenie, że kojarzyła skądś ten numer pokoju i bała się, co za nim zastanie. Otwarcie okazała swój bunt przeciw Wielkiemu Bratu. Wydawało jej się, że zaraz dołączą do podziemnego ruchu oporu, gdzie macki WB nie sięgają i tam uniknie sprawiedliwości. Tymczasem wyglądało na to, że wszystko toczyło się zgodnie z jego planem, o czym świadczyła spozierająca na nich z posadzki twarz. W końcu odważyła się i położyła również swoją dłoń.

Na wszystkich czytnikach zapaliła się zielona lampka i pojawił się napis:
AKTYWACJA KOMPLETNA. PRZEKIEROWYWANIE...

Wtedy poczuliście, że kawałek posadzki, na którym staliście, zaczął się obracać wraz z drzwiami w taki sposób, że wszyscy, jednocześnie, wylądowaliście po drugiej stronie ściany - w Pokoju 101.
Edytowane przez Julia Smith dnia 31-07-2015 17:14
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bunkier pod Brotherpark
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-08-2015 23:49
... Posadzka przy drzwiach Ady przekręciła się kolejny raz i Ada znalazła się z powrotem w okrągłej sali. Gaz został w międzyczasie zneutralizowany. Można było oddychać swobodnie, choć w powietrzu unosił się jeszcze specyficzny zapach.

Pomieszczenie było puste. Pozostali widocznie wciąż znajdowali się w pokoju 101. Dziewczynę ucieszyła ta chwila samotności. Nie umiałaby teraz rozmawiać z innymi, nie dałaby rady podjąć żadnego działania i... nie mogłaby spojrzeć w oczy pewnej osobie...

Och, tyle uczuć plątało się w niej! Przerażenie i zachwyt, miłość i nienawiść, niezłomne postanowienie i bezsilność, a właściwie nie tyle bezsilność, co pewien rodzaj wewnętrznego omdlenia. Ada nie była do końca przytomna. Jej serce wciąż biło w przyśpieszonym tempie. Potrzebowała czasu, by ochłonąć. Spacerowała od drzwi do drzwi. Spuściła głowę, wpatrując się w mozaikę na posadzce. Uśmiechała się rozmarzona. Myślała o ostatnich minutach, a także o tym, co przeżyła wcześniej. Wszystko to sprawiało wrażenie pogmatwanego snu, który z koszmaru przerodził się w coś pięknego. Wiedziała, że teraz nie może już rozpaczać.

Adriano... - Nie pamiętała, by ktokolwiek zwracał się do niej w ten sposób. W papierach miała zapisane po prostu "Ada", ale możliwe, że dawniej jej imię miało dłuższą formę. Tyle rzeczy ulegało zmianom... W Oceanii rzadko można było odczuwać pewność.

Adriano... - powtarzała w myślach. W uszach Ady to imię brzmiało jak zaklęcie i przypominało jej o pozostałych słowach z pokoju 101. Zwłaszcza ostatnia wypowiedź, jaką dane jej było usłyszeć, napełniła ją ogromną nadzieją i podtrzymywała na duchu.

Ada była tak podekscytowana i zamyślona, że przez przypadek oparła się dłonią o czytnik przy drzwiach przeznaczonych dla kogoś innego. Pojawił się charakterystyczny czerwony napis i - tak jak w przypadku Julii - Adę kopnął prąd. Niestety teraz w pomieszczeniu nie było Leo ani żadnego innego poczciwca, na którego można by było wpaść, więc Ada wylądowała na, znajdującym się na podłodze, wizerunku Wielkiego Brata. Usiadła i zaczęła rozmasowywać obolałe miejsca.

Spojrzała na drzwi, przy których położyła rękę. Były to drzwi Setha. Ada poczuła się nieswojo i szybko uciekła myślami do obietnicy, jaką otrzymała w pokoju 101...


smiley
Edytowane przez von Veron dnia 01-08-2015 23:52
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bunkier pod Brotherpark
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11705

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-08-2015 00:10
Ewan opuścił Pokój 101 i zobaczył, że jedynie Ada wróciła do holu. Kobieta siedziała na podłodze i trudno było rozszyfrować w jakim jest nastroju i co przeszła. McLaurin nie miał zamiaru o nic pytać, bo nie miał zamiaru dzielić się swoimi przeżyciami. Wolał, żeby inni nie wiedzieli o tym, z kim i na jaki temat rozmawiał. Chętnie dowiedziałby się co robili (wciąż robią) pozostali, ale czuł, że priorytetem jest jego Pokój 101, a ciekawość musi zostać niezaspokojona.
- Dawno wyszłaś? Myślisz, że długo będziemy czekać na resztę?



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bunkier pod Brotherpark
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11705

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-08-2015 05:59
Ewan ziewnął.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 16 z 16 << < 13 14 15 16
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
27/06/2024 17:59
Pozdrawiam smiley

Umbastyczny
26/06/2024 21:57
Również pozdrawiam smiley

Michal
26/06/2024 10:47
Pozdrawiam serdecznie smiley

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Archiwum