Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Lipca 06 2024 02:03:47 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
TOP 5
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny04:33:09
Otherwoman14:27:18
Michal 1 week
chlaaron10 weeks
Lincoln12 weeks
mrOTHER12 weeks
Diego12 weeks
Flaku17 weeks
shimano18 weeks
Amaranta28 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 32 - Archiwum | United States of Oceania
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Autor RE: Brotherpark_B
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 14-07-2015 21:29
Gdy Christa podeszła do okna, zza budynku na przeciwko rozbłysł flesh. Stał tam mężczyzna z dużym aparatem, który delikatnie się wychylał i wykonał Chriście serię zdjęć.

Jednocześnie z drugiej strony pokoju rozległ się szczęk otwieranego zamka, a potem szybki tupot ludzi zbiegających po schodach w dół budynku. Głos cichł wraz z tym, jak ludzie się oddalali...




The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Brotherpark_B
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-07-2015 21:33
Christa nie zdążyła się dobrze nawet rozejrzeć gdy coś ją oślepiło. Ktoś wyraźnie robił jej zdjęcia, a ona nie widziała kto i dlaczego. Nie wiedząc zbytnio co czyni otworzyła energicznie okno i wychyliła głowę krzycząc: Kim jesteś? Co robisz? Wypuść nas. - w tym momencie ktoś przekręcił kluczyk w zamku od drzwi.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Brotherpark_B
Diego
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Joel Rothschild

Postów: 728

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-07-2015 21:38
Leo sam nie wiedział co robi, gdyż działał pod wpływem impulsu. Nie potrafił już utrzymać nerwów na wodzy, więc rzucił się w kierunku drzwi i z impetem nacisnął klamkę.


A ten kto przetrwa, zostanie Mistrzem...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Brotherpark_B
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11706

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-07-2015 21:39
Nie zwracałem uwagi na Christę, bo skupiłem się na drzwiach.
- Ludzie, ktoś nam je otworzył i zbiegł na dół.
To słyszałem wyraźnie, ale nie wiedziałem co dalej.
- To co? Wychodzimy?



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Brotherpark_B
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-07-2015 22:06
Po słowach Ewana oczywiście nikt nie chciał zrobić kroku. - Jezu. - syknęłam i wyszłam na antresolę. Nie miałam nawet czym się bronić, ale skoro byliśmy już uwięzieni, to mogliśmy się spodziewać śmierci w każdej chwili, co więc możemy mieć do stracenia? - Dobra, schodzimy.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Brotherpark_B
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-07-2015 22:29
Clementine obudziła się dużo później niż wszyscy. Słyszała znajome głosy, jednak nie do końca była w stanie je powiązać z konkretnymi wydarzeniami, a już na pewno nie wiedziała czemu ma związane ręce. Otworzyła powoli oczy, ze zdumieniem rozglądając się po pomieszczeniu. Dała samej sobie kilka sekund na wybudzenie, na przypomnienie sobie co tu robi, jednak wszystko na nic.
Kilka szarpnięć nadgarstków wystarczyło, by więzy puściły. Zdezorientowana podeszła do grupki opuszczającej pomieszczenie.
- Ktoś mi przypomni, jak się tutaj znaleźliśmy? Chyba trochę.. hmm...odpłynęłam. - zwróciła się do reszty, dopiero teraz zauważając ślad na ich policzkach. - O co chodzi z tą literką? - dopytała, wskazując palcem na tatuaż na policzku Christy.
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Brotherpark_B
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-07-2015 22:39
Christa widząc reakcje towarzyszy szybko przywołała się do porządku. Przybrała znajomy grymas twarzy po czym lekko odsunęła się od okna gdyż tamten mężczyzna sobie poszedł. Nie wiedząc co robić stanęła zdystansowana w rogu patrząc na Clementine tylko wzrokiem w stylu ja nic nie wiem.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Brotherpark_B
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-07-2015 22:40
Z tego wszystkiego zapomniałam, że wszyscy wyglądamy jak kompletni debile. - Clem skarbie - wyrwało mi się odruchowo. Sama się tego przestraszyłam, bo przecież nie pamiętałam nic z nią związanego! Mówiłam tak tylko do osób, które cholernie dobrze znałam, może ona była jedną z nich? - To jest chyba trwałe i nikła szansa, że rozwiążemy tę zagadkę teraz. - i szczerze mówiąc to już lepiej że tu jest literka, a nie jakiś ogromny kutas w równie widocznym miejscu, dokończyłam w myślach. - A co do bycia tutaj, chyba nikt z nas nic nie pamięta...


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Brotherpark_B
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-07-2015 22:51
- Czyli ja też mam coś takiego? - zapytała, trąc odruchowo policzek. Zdawało jej się że z każdą chwilą pamięta coraz mniej. Było to dziwne, dość przerażające uczucie. Jedyne co można było uznać za nieco uspokajające to fakt, że nie była sama, a z ludzmi których znała.
- Czyli wszyscy mamy pełnoobjawową amnezję wsteczną. - stwierdziła, chociaż w żaden sposób nie zmieniało to ich sytuacji. Nadal jednak wiedzieli gdzie są, od jak dawna tu są, ale przede wszystkim: dlaczego.
- Poskładajmy fakty do kupy. Ostatnia rzecz jaką pamiętacie przed obudzeniem się tutaj?
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Brotherpark_B
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-07-2015 22:54
Na myśl o ogromnym penisie na twarzy Christa zarumieniła się. Nie powinna tak zareagować ale dała się zaskoczyć tą myślą przez co lekko się speszyła. Mając nadzieję, że nikt tego nie zauważył ruszyła w kierunku drzwi po czym wcisnęła klamkę, a drzwi ustąpiły.
- Otwarte - odparła tylko spoglądając z ukradka na każdego z osobna.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Brotherpark_B
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-07-2015 22:55
- No. I wygląda tak samo obrzydliwie. - powiedziałam szczerze, mierząc ją wzrokiem. - Leonard szedł chodnikiem, a Ewan niósł przesyłkę. Nic szczególnego. Ja... Wracałam do domu. - dodałam zgodnie z prawdą. - Co z Tobą? Może masz coś więcej?


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Brotherpark_B
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-07-2015 23:24
Strzępki faktów wciąż nie układały się w żadną logiczną całość.
- Ostatnie co pamiętam to przeprowadzka, przenosiłyśmy się ze współlokatorką do innego akademika. Chciałyśmy się wyrobić jeszcze przed letnimi egzaminami. - odpowiedziała. - Tylko tak jakby....nie pamiętam, żebyśmy skończyły się nawet pakować, po prostu...- urwała, sama słysząc jak niedorzecznie brzmi.
- To nie ma sensu, Gracie. - stwierdziła kręcąc głową, chociaż każdy z nich pewnie myślał tak samo. - Nie pozostaje nam nic innego jak rozejrzeć się tutaj trochę, może coś nam się przypomni.
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Brotherpark_B
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-07-2015 23:42
Christa otworzyła szerzej drzwi widząc, że inni ją zostawili. Ostrożnie wyszła więc z pokoju na jakiś korytarz. Było tu pusto i nie słyszała nic podejrzanego. Bała się jednak trochę iść sama więc stanęła przy ścianie delikatnie się o nią opierając by poczekać aż inni ruszą przodem gdyż sama wolała się zbytnio nie wychylać. Nie miała zamiaru zginąć przez głupotę.

/edytowałem ten, wcześniejszych mi się nie chcesmiley/
Edytowane przez adi1991 dnia 15-07-2015 10:56
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Brotherpark_B
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-07-2015 23:50
/adi my już wyszlismy z pokoju pare postow temu, umba otworzył czy tam diego




Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Brotherpark_B
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 15-07-2015 13:25
W domku nie znajduje się nic specjalnego. Jego umeblowanie jest typowe dla wszystkich mieszkań USO - duże, przeszklone meblościanki, tak aby niczego nie można było w nich ukryć, telewizor w każdym pokoju, po którego włączeniu natychmiast ujrzelibyście prezenterkę państwowej telewizji oraz najważniejszy element - ramki ze zdjęciami, na których rzecz jasna nie widniały sceny z życia codziennego mieszkańców, lecz przeróżne ujęcia twarzy Wielkiego Brata z hasłami propagandowymi.

Waszą uwagę za to może przykuć około ośmioletnie dziecko, ubrane w ciuchy z niezwykle rzadkiej w tych czasach 100%-owej bawełny, które stało na podwórku, oddalone o jakieś 10 metrów od drzwi i trzymało w ręku swojego smartfona w taki sposób, jakby właśnie nagrywało film.

Jest to o tyle dziwne, że nagrywanie filmów za pomocą wszelkich prywatnych urządzeń, podobnie jak m.in. nagrywanie programów telewizyjnych oraz kolekcjonowanie gazet, mocą niedawnej ustawy o "Wychowaniu w Obywatelskiej Postawie Futurystycznej" zostało zabronione.




The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Brotherpark_B
Diego
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Joel Rothschild

Postów: 728

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-07-2015 15:56
Po tym, jak klamka nie stawiła żadnego oporu, Leo wypadł za drzwi. Rozejrzał się, lecz nikogo nie zauważył, więc postanowił zbiec na dół, gdzie być może udał się ktoś, kto otworzył zamek. Po chwili usłyszał, że także ktoś inny opuszcza pokój. Obejrzał się i zobaczył Christę. Nie wrócił się jednak - jeszcze będzie miał czas się nią zająć - lecz kontynuował pościg.
Gdy opuścił już budynek, jego oczom ukazało się puste podwórko. Nigdzie nie było widać żywej duszy, poza tą...
- Hej! Co robisz?! Tak nie wolno! - krzyknął do małej dziewczynki, która prawdopodobnie właśnie łamała prawo i ruszył biegiem w jej kierunku, by ją powstrzymać.


A ten kto przetrwa, zostanie Mistrzem...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Brotherpark_B
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-07-2015 16:03
Gdy Christa została z tyłu grupy postanowiła rozejrzeć się po miejscu, w którym się znajdowali. W każdym pomieszczeniu były oczywiście dwie rzeczy, telewizor i portret Wielkiego Brata. Nigdy do końca nie rozumiała tego zjawiska, ale tak trzeba było więc nie protestowała nigdy zbyt głośno. Byłoby to zresztą wysoce niestosowne i niepożądane w społeczeństwie. Gdy zauważyła, że w jednym pomieszczeniu jest wyglądająca na wygodną kanapa położyła się na niej. Nigdy nie była dobra w takich sytuacjach i nie mogła być aktywna. Nie mogła sobie pozwolić by spotkało ją coś złego, a władza przecież zawsze patrzy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Brotherpark_B
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 15-07-2015 17:03
Gdy dziewczynka zauważyła biegnącego w jej kierunku Leo, natychmiast zaczęła uciekać. Zanim jednak się odwróciła, mógł on zauważyć wytatuowaną na jej policzku czerwoniutką literę W.

Niestety w strachu, dziewczynka się potknęła i upuściła na ziemię smartfona.




The maze isn't meant for you...

Edytowane przez mrOTHER dnia 15-07-2015 17:10
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Brotherpark_B
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11706

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-07-2015 19:49
Zainteresowałem się wystrojem wnętrz. Było ono nad wyraz typowe. Po tajemniczym miejscu, w którym grupa ludzi budzi się i nic nie pamięta, spodziewałem się więcej. Celowo ignorowałem dziewczynkę. Robiła coś zakazanego, więc nie chciałem mieć z nią niczego wspólnego. Po co pakować się w kłopoty? Hmm... ciekawe ile mszy i chodzenia z tacą mnie ominęło... No nic, odkuję się później. Podszedłem do jednego z portretów i zrobiłem minę pełną uwielbienia.
- Dużo tu podobizn Wielkiego Brata, to musi być dom porządnego obywatela.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.

Edytowane przez Umbastyczny dnia 15-07-2015 20:06
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Brotherpark_B
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-07-2015 20:47
- Na pewno - mruknęła tylko Christa widząc, że pojawił się Ewan. - Każdy z nas powinien podążać za nim i służyć władzy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
27/06/2024 17:59
Pozdrawiam smiley

Umbastyczny
26/06/2024 21:57
Również pozdrawiam smiley

Michal
26/06/2024 10:47
Pozdrawiam serdecznie smiley

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Archiwum