Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Września 29 2024 01:52:25 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 13
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
muzyka
Ostatnio widziałem, ...
Książki
Alernatywna historia...
Co byś zrobił, gdyby...

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Lincoln 4 days
Umbastyczny 5 days
Otherwoman 5 days
Flaku 3 weeks
Isabelle 5 weeks
Michal13 weeks
chlaaron22 weeks
mrOTHER24 weeks
Diego24 weeks
shimano30 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania: The Walking Dead Edition - Archiwum | Georgia
Strona 27 z 38 << < 24 25 26 27 28 29 30 > >>
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Judka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Cebulowski

Postów: 600

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2014 15:40
Denver zagapił się tym razem na zderzaki pani Meksykanki. Zrobił żółwią minę niczym Nick Miller z New Girl, ale zaraz zmienił kierunek patrzenia na sufit. Jaki ciekawy nagle się okazał ten szyb.




Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2014 15:44
- Obudził się! - podbiegła do meksykanina, zostawiając Lacey i murzyna. Ochroniarz wyglądał coraz gorzej, był blady i na dodatek bardzo spocony niczym Bill z MP25. Dziewczyna chwyciła butelkę wody i podała mu ją w stronę ust. - Jesteś spragniony, biedaku. Zaraz zrobię Ci zimny okład.


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2014 15:47
- Przynajmniej mamy to wyjaśnione, moja droga! - odpowiedziałam szybko. - Sama sobie zgotowałaś ten los bo jesteś GM, więc przestań pierdolić! Wiem, jak wyglądają w USA testy do policji, to jest śmieszne że ktoś taki jak Ty nami dyryguje! Powinniśmy naradzać się przed każdą decyzją! - krzyknęłam do latynoski i skierowałam się w stronę drzwi, za którymi znajdowało się stado zombie. Było doskonale widać, że zasuwane rolety nie są szczelne, więc specjalnie drasnęłam się w palec rogiem stojącej przy nich półki sklepowej. Mój serdeczny palec zaczął pulsować i zaczęła z niego kapać krew. Krople spadały pod drzwi, i dokładnie w tym samym momencie te kreatury zaczęły mocniej napierać na drzwi, tak samo głośno zaczęły charczeć. Odeszłam od drzwi i szłam w stronę latynoski jakbym chciała jej wywalić, ale minęłam ją w ostatnim momencie. - Zdaj sobie sprawę, z czym masz do czynienia. - powiedziałam do niej, nie zaprzestając marszu i wróciłam do swojego namiotu.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17716

Administrator

Dodane dnia 17-05-2014 15:53
Lacey na chwile przestała jeść, bo charczenie ochroniarza odebrało jej apetyt. Ucisz go jakoś! - powiedziała do Any. Najlepiej tym. - zamachała w jej stronę patelnią, która leżała obok. Ne da się żyć. - powiedziała do siebie i wypiła ostatni łyk mleka.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Terminus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 200

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2014 16:02

Romero Rodriguez: Romero słysząc współczujący głos Any i czując ciepło bijące od jej świeżego, krwistego ciała delikatnego ramienia otworzył oczy. Ale to nie były normalne oczy. Były blade, jakby miał zaawansowaną jaskrę i suche, jakby gruczoły łzowe już dawno przestały pracować. Zdecydowanym ruchem złapał oburącz za dłoń Any i przyciągnął ją do siebie. Następnie otworzył usta wypełnione zaschniętą krwią i rozdziawił je szeroko jak gdyby próbował ugryźć w całości pożywnego, przepełnionego dodatkami hamburgera.
Edytowane przez Terminus dnia 17-05-2014 16:06
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17716

Administrator

Dodane dnia 17-05-2014 16:14
Lacey parsknęła płatkami śniadaniowymi, gdy zobaczyła, co się dzieje. Podbiegła do Any, żeby ją odciągnąć. A nie mówiłam?! - krzyknęła, widząc, co się stało z ochroniarzem. Puuuuuszcaj! Niestety truposz trzymał dziewczynę z drugiej strony, próbując dosięgnąć zębami jej ramienia. Lacey nie miała siły odciągnąć Azjatki. Puściła ją więc i złapała za tłuczek do mięsa. Przez chwilę zastanawiała się, której strony lepiej użyć....




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 17-05-2014 16:22
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Judka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Cebulowski

Postów: 600

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2014 16:18
Zbierał noże, prawda? No tak. I cały cholerny prowiant, bo chciał się stąd wynieść... dlatego mógł szybko chwycić za jeden z nich i spróbować wbić go w łeb obudzonego potwora, który siedząc na podłodze przymocowany był do półek różowymi rajstopkami w kwiatki.





Edytowane przez Judka dnia 17-05-2014 16:18
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 17-05-2014 16:26
Matthew przez cały ten czas siedział gdzieś na uboczu przerażony. Próbował włączyć swój telefon, aż w końcu padła mu bateria, a nie pomyślał o tym, że na pewno w sklepie znajduje się jakaś ładowarka. Nie odzywał się do nikogo. Bał się tych ludzi tak samo, jak atakujących zombiaków. Pragnął za wszelką cenę uchylić się od jakiejkolwiek odpowiedzialności, którą mogliby go obarczyć, ponieważ wiedział, że może nie podołać nawet łatwemu zadaniu, co groziło kompromitacją.

Jednak po kilku godzinach spiął się w sobie, czując, że nie może stać bezczynnie. Podszedł do przebudzonego akurat ochroniarza i rozbił na jego głowie mikser, który stał obok. Cząstki szkła poharatały jego głowę.
- Już? Czy teraz nie żyje? - zapytał Lacey, nie mając dokładnie pewności, w jaki sposób z żywego trupa zrobić martwego trupa.
Edytowane przez mrOTHER dnia 17-05-2014 16:32
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2014 16:29
Jedno spojrzenie w oczy Rodriqueza wystarczyło, by ujrzeć, że on nie był już człowiekiem. Przerażona dziewczyna zdążyła tylko krzyknąć, gdyż ochroniarz złapał ją za rękę i chciał ją ugryźć. Próbowała się wyrwać, jednak uścisk był za mocny. Udało jej się wyrwać w momencie, gdy jakiś mężczyzna wbił w łeb potwora nóż/mikser. Dziewczyna szybko odsunęła się od rannego, rozmasowując miejsce w którym trzymał ją ten zombie. - Dziękuję. Gdyby nie Ty... byłabym martwa. - powiedziała roztrzęsionym głosem w stronę Matthewów.


Fear of a name increases fear of a thing itself.

Edytowane przez Arctic dnia 17-05-2014 16:29
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17716

Administrator

Dodane dnia 17-05-2014 16:32
On wbił mikser, a nie nóż.../

A ja to co? - powiedziała Lacey z lekką pretensją w głosie, wciąż stojąc z tłuczkiem w dłoni. Spojrzała na trupka, który wyglądał na martwego. Po chwili jednak znów zaczął charczeć i pełznąć w stronę Any. Mikser rozwalił mu trochę łeb, ale mózg nadal był cały. A masz! - krzyknęła, waląc tłuczkiem i od razu odskakując, żeby się nie ubrudzić.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2014 16:34
Gdy już przebrałam się w suche ubrania, w sukience nie było mi też wygodnie, usiadlam niedaleko rannego ochroniarza z paczką serowo-cebulowych chipsów. Byliśmy tutaj już wystarczająco długo, ktoś powinien nas uratować... Ah, no tak. Przecież nikt nie wie, że jesteśmy tutaj i walczymy o życie.
Obserwowałam jak Ana opiekuje się ochroniarzem. Nie wtrącałam się, po prostu patrzyłam. Lubiłam być świadkiem ratowania życia. Patrzyłam też jak mężczyzna się zmienia, na jego czoło wstąpił pot, robił się blady. Niepokoiłam się, wydawało mi się, że umiera...
Kiedy jednak mężczyzna obudził się, nie było z nim dobrze. Zaatakował Anę. Przerażona patrzyłam na to. Wstałam z miejsca i zaniemówiłam.
- Wybij mu zęby!! - krzyknęłam do Lacey widząc, jak bierze do ręki tłuczek. W tym jednak momencie na głowie zombiaka roztrzaskał się mikser. Ana odskoczyła.
- O mój Boże, nic Ci nie jest? - przerażona pomogłam jej wstać.


If you don't take drugs probably you have other addictions.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Terminus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 200

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2014 16:35

Rozbicie miksera oczywiście nie zrobiło na Romero-zombiem żadnego wrażenia. Puścił rękę Any, ale po chwili znowu zaczął wyrywać się z majtkowych więzów kłapiąc szczęką i rozglądając się we wszystkie strony jak przywiązany do krótkiego łańcucha agresywny, rozjuszony pies.
Edytowane przez Terminus dnia 17-05-2014 16:37
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 17-05-2014 16:35
- O boziu! - jęknął drugi z Matthewów, gdy Romero ożył, a czarnowłosa przywaliła tłuczkiem. Postanowił więc szybko zagadać towarzyszów:
- Ty też jesteś Matthew? - zapytał Denvera.
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17716

Administrator

Dodane dnia 17-05-2014 16:37
Lacey znowu przywaliła tłuczkiem na wszelki wypadek, odrywając ochroniarzowi kawałek szczęki. Ohyda. - skomentowała widok, jaki ukazał się jej oczom.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Terminus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 200

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2014 16:41


Czoło i szczęka ochroniarza były zmasakrowane, ale mózg znajdował się w raczej nienaruszonym stanie i Romero dalej się ruszał wydając przy tym z siebie dźwięki przypominające rozklekotany silnik poloneza.
Edytowane przez Terminus dnia 17-05-2014 16:42
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2014 16:45
- Boże, paskudny... - skwitowałam uciekając przed powoli podążającym w naszym kierunku ochroniarzem.


If you don't take drugs probably you have other addictions.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2014 16:45
Ana przyglądała się z przerażeniem na poczynania pozostałych. Pierwszy Matthew bawił się nożem, drugi mikserem, a Lacey próbowała roztrzaskać łeb ochroniarza tłuczkiem. Z tych okropnych doświadczeń wyrwała ją jakaś nieznajoma dziewczyna. - Ttak, nic mi nie jest. - odpowiedziała, próbując opanować drżący głos. - Po prostu nie mogę uwierzyć w to co się stało. W to co się nadal dzieje.


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17716

Administrator

Dodane dnia 17-05-2014 16:46
Lacey ściskała tłuczek w obu dłoniach, aż jego trzonek zrobił się mokry od potu. To nadal się rusza! - powiedziała lekko zachrypniętym głosem. Załatwcie go! - zdaniem Lacey od takich spraw byli faceci, dlaczego ona niby miała machać tym tłuczkiem?




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2014 16:58
- Do jasnej cholery zabijcie go! - krzyknęłam w stronę mężczyzn. Sama tego nie mogłam zrobić. Szanowałam ludzkie życie aż za bardzo. Ale to nie był człowiek, no tak... W tym momencie akurat wyglądał jak... jak zombie.


If you don't take drugs probably you have other addictions.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 17-05-2014 16:59
Niestety drugi Matthew olał McGaya, a Lacey nadal krzyczała o pomoc. Chcąc się przed nią popisać, McGay postanowił załatwić zombiaka raz a dobrze, lecz nie wiedział jak. Zaczął go więc... kopać po głowie. Efektu możecie się domyślić smiley
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 27 z 38 << < 24 25 26 27 28 29 30 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Umbastyczny
23/09/2024 20:12
smiley

Otherwoman
23/09/2024 17:16
najlepszego z okazji rocznicy Lost smiley

Umbastyczny
22/09/2024 22:21
smiley

Otherwoman
21/09/2024 18:52
siemka, Umba smiley

Otherwoman
30/08/2024 18:50
smiley

Umbastyczny
28/08/2024 21:43
Właśnie wróciłem :3 Generalnie super, widoki niesamowite, jutro albo w piątek może wrzucę krótką relację

Otherwoman
27/08/2024 17:31
dawno tu nie zaglądałam smiley Jak wyjazd do Norwegii, Umba?

Umbastyczny
10/08/2024 22:12
<3

Flaku
08/08/2024 14:22
sraka

Umbastyczny
08/07/2024 19:28
jeszcze nie, ale widziałem, że dodałaś i na pewno przeczytam smiley

Otherwoman
08/07/2024 18:31
czytałeś ten niedołężny rozdział? smiley

Otherwoman
06/07/2024 19:17
ok, to pomyślę, jakby to miało wyglądać smiley Jak masz jakieś pomysły, to też możesz się podzielić smiley

Umbastyczny
06/07/2024 14:12
Spróbować można smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:11
np. o tematyce potterowej? smiley Brakuje mi takiego popisania sobie na luzie smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:10
Umba, nie chciałbyś pograć w takie małe RP dwuosobowe? smiley

Otherwoman
27/06/2024 17:59
Pozdrawiam smiley

Umbastyczny
26/06/2024 21:57
Również pozdrawiam smiley

Michal
26/06/2024 10:47
Pozdrawiam serdecznie smiley

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Archiwum