Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Września 29 2024 16:27:50 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
muzyka
Ostatnio widziałem, ...
Książki
Alernatywna historia...
Co byś zrobił, gdyby...

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Lincoln 5 days
Umbastyczny 5 days
Otherwoman 5 days
Flaku 3 weeks
Isabelle 5 weeks
Michal13 weeks
chlaaron22 weeks
mrOTHER24 weeks
Diego24 weeks
shimano30 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania: The Walking Dead Edition - Archiwum | Georgia
Strona 8 z 38 << < 5 6 7 8 9 10 11 > >>
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7259



Dodane dnia 15-05-2014 22:43
- Właź murzynie! - rzekł do pedałka w okularach i pchnął go do środka sklepu. Sam zaś stał jeszcze nieco na zewnątrz kasując kolejnych zombiaków. W zasadzie to ich nie kasował tylko opóźniał czas wtargnięcia hordy zombie na teren Wallmartu i to praktycznie w pojedynkę.
- Są wszyscy? Zamknijcie to w cholerę!


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 22:43
-Słuchaj nie ma co zwlekać, oni będą tu lada moment, nie damy rady odeprzeć ich ataku.. -odpowiedziałam rosłemu mężczyźnie -Ci którzy nie zdążą znajdą schronienie w innych sklepach -powiedziałam szukając wzrokiem narzędzia w Walmarcie którym mogłabym się obronić.


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Amaranta


Avatar Użytkownika

Postać:
Ana Middleton

Postów: 2064

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 22:43
- Nie ma czasu. Naciskaj ten pieprzony włącznik! - Ramirez popchnęła ochroniarza do działania i sama stanęła obok faceta z krzesłem, by strzelić do nadciągających truposzy.

Każdy gracz na liście, znalazł się wewnątrz Walmartu.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Franka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Amanda Shaw

Postów: 124

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 22:43
Amanda znalazła się gdzieś niedaleko Lucy. I całe szczęście, bo miała wrażenie, że jakaś blondyna została już zeżarta.
-Jak to się opuszcza?-mruknęła poirytowana szukając też włączników tych pieprzonych blokad-Amadna jestem.-dodała jeszcze, przechodząc obok niej. Przecież nie będą na siebie wołać 'ej ty'. Jednoczesnie cały czas ogladała sie przez ramie.
W końcu dała sobie spokój z szukaniem włącznika. Pierdolić to.
Edytowane przez Franka dnia 15-05-2014 22:45
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Ykaz
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Karen Verdugo

Postów: 53

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 22:44
facet, któremu zawdzięczam życie wydawał się miły. czułam się przy nim bezpieczniej, Lepiej będę się go trzymać...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Michal
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Gregory Cooper

Postów: 1484

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 22:46
- Jest super- odpowiedział Gregory i uśmiechnął się powstrzymując wybuch śmiechu. Jeszcze kilkanaście minut temu chciał się wieszać, a teraz znowu zachciało mu się żyć. Był wręcz podniecony całą sytuacją. Jako nałogowy hazardzista uwielbiał taką adrenalinę. Miał wręcz ochotę jeszcze raz się przebiec wśród truposzy. Powstrzymał się jednak, aby inni nie wzięli go za wariata.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 22:46
-Lucy -rzuciłam w stronę kobiety która kojarzyłam z sytuacji na korytarzu. Jako, że stałam przy półkach z kosmetykami złapałam za lakier do włosów XXXL. Może taki spray poskutkuje w walce z tymi dziwolągami..


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Terminus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 200

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 22:47

Romero Rodriguez
Widząc, że to już wszyscy i naciskany przez dziewczyny Romero zgodził się na opuszczenie rolet.
- No dobra. Teraz musimy wezwać pomoc.- powiedział i schwycił walkie-talkie. Zaniepokoiło go, że rozgadana na początku całego zamieszania słuchawka była teraz całkiem cicha. Z głośnika dobiegał jednostajny szum. Nie chciał nawet zastanawiać się co to oznacza. Myśl, że jego koledzy ochroniarze zginęli była równie bolesna jak fakt, że uciekli i zostawili go i tą przypadkową zbieraninę na pastwę agresywnych kanibali.

- Ochrona nam nie pomoże. Musimy spróbować wezwać policję... czy coś...
Edytowane przez Terminus dnia 15-05-2014 22:49
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Ykaz
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Karen Verdugo

Postów: 53

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 22:48
Zaczęłam szukać czegoś by się bronić, jednak nie mialam w sobie tyle odwagi co reszta. po prostu robiłam to co oni
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Derpsi
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 711

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 22:50
Gdzieś w oddali Gert dostrzegł wbiegających do sklepu ludzi. No, kurde, Walmart to w końcu nie byle co. Nawet Kim Kardashian sprzedawała tu czasem kolekcje swoich ciuchów, nie?
Wzrok jego padł na gorąca policjantkę, która chyba dowodziła nowoprzybyłymi. Ależ miała pupcię. Jak J.Lo.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 22:50
Wydalając z siebie zawartość żołądka poczułam się jakoś lepiej. Kurwa, kurwa, kurwa, kurwa, kurwa. Musiałam jakoś odreagować to w jakiś sposób, więc zdecydowałam się bluźnić, bo brakowało mi odwagi na walkę z zombie. Byłam pielęgniarką, nie jakimś pieprzonym weteranem wojennym. Podniosłam się z ziemi z lekką pomocą jakiejś nieznanej kobiety i ruszyłam wraz z pozostałymi do Walmartu. Gdy byłam już w środku miałam pustkę w głowie. Co teraz?


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Amaranta


Avatar Użytkownika

Postać:
Ana Middleton

Postów: 2064

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 22:51
Ramirez sięgnęła po swoje radio i spróbowała nawiązać łączność, jednak bez skutku. Nikt jej nie odpowiadał. Po kilku próbach kobieta nie wytrzymała i zaklęła pod nosem, zaciskając zęby.
- Wszyscy cali?
Popatrzyła po klientach centrum handlowego.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 22:55
Owen po raz pierwszy odetchnął. Był cały mokry od cholernej fontanny, toteż rzucił w kąt swój stojak i rozglądnął się po sklepie.
- Nawet Nokie nie łapią tu zasięgu... Coś jest nie tak - odezwał się w stronę gościa [Romero]. - W ogóle, co tu zaszło...
Uzmysłowił sobie, że realny świat, w którym żył przez trzy dekady w ciągu kilku minut rozsypał się na rzecz pieprzonego fantasy. Ale jaja.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7259



Dodane dnia 15-05-2014 22:55
Zanim roleta całkowicie opadła spod spodu próbowały przedzierać się jeszcze pojedyncze truposze, więc Danny skutecznie odganiał je swoim niezawodnym krzesłem. Kiedy byli już zamknięci odetchnął z ulgą i spojrzał na ochroniarza, który wspomniał coś o sprowadzeniu pomocy. Jak w każdym typowym filmie o zombie nie da się sprowadzić pomocy, a nawet jeśli to i tak przybędzie ona z opóźnieniem. Lub co gorsza - całe miasto zostało opanowane przez tą wstrętną zarazę, a oni są jedynymi ocalałymi jednostkami. Wyciągnął więc swoje nowoczesne HTC, ale nic z tego - zero kresek.
- Ma ktoś zasięg? - zapytał zgromadzonych.


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Ykaz
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Karen Verdugo

Postów: 53

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 22:57
Usiadłam w kącie starając się uspokoić. usłyszałam hałas, ale miałam nadzieję, że to tylko moja wyobraźnia
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Franka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Amanda Shaw

Postów: 124

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 22:57
Stanęła obok Danny'ego, opuszczając rurkę wzdłuż ciała.
-Nie ma. Zero kresek. Jakby wszystko nagle jebło.-stwierdziła jakże elokwentnie, jak na panią profesor polonistyki przystało. Oh, no każdemu w takich chwilach puszczają hamulce i pierdoli od rzeczy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17716

Administrator

Dodane dnia 15-05-2014 22:57
Lacey sięgnęła po swój telefon. Mam zasięg! - krzyknęła widząc wszystkie kreski... które po kolei zaczęły znikać. Nic nie mówiłam. - dodała zrezygnowana.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 22:57
Kolejni ludzie osiadali w Walmarcie. Spoglądałam na nich z dezaprobatą, bo widziałam jedną rzecz, której nienawidziłam. Bezradność. Jak można było pozwolić temu czemuś tak po prostu wpieprzyć się na teren centrum handlowego? Co zrobiła w tej sprawie policja, oprócz wtargnięcia w sam środek tej jatki i stracenia ludzi z własnej głupoty? Weszłam na sklep w poszukiwaniu czegoś do obrony. Ktoś mógłby spytać, jakie JA mam doświadczenie w zabijaniu? Skąd JA mam wiedzieć, co byłoby najlepsze?
Otóż JA używam mózgu w przeciwieństwie do wielu przedstawicielek swojej płci. Nie płaczę na widok małego kotka, nie wciskam podświadomie i świadomie kitu samej sobie, że będę spełniona ślęcząc nad pieluchami i obsranymi noworodkami, nie biegam po sklepach w poszukiwaniu torebki, której i tak nie kupię. W średniej szkole zamiast zajęć z gotowania i haftowania wybierałam strzelanie z łuku, w czym byłam naprawdę dobra i nawet chcieli mnie posłać na olimpiadę do Londynu. A potem do wojska kiedy zobaczyli, że dobrze strzelam. Taka jest jednak przewrotność tego chuja zwanego przeznaczeniem, że nie dość że nie jestem obywatelem USA, to jeszcze mam tu kryminalną przeszłość, co całkowicie przekreśla bycie kimś w tym kraju.
Właśnie dlatego pierwsze co zrobiłam po wejściu między sklepowe półki, to dorwanie baseballowego kija. Nic innego nie znalazłoby się w takim sklepie jak Wallmart. Sytuacje takie jak ta są idealne dla dziewczyny takiej, jak ja. Teraz startowaliśmy od początku. Chociaż jeszcze nie każdy to rozumiał, ja wiedziałam. To jest coś większego od nas. Przerastającego policję Atlanty i zapewne całego stanu Georgia, kto wie, może nawet i USA?
Usiadłam na taśmie, która zazwyczaj prowadziła produkty do kasy. Kod kreskowy kija skierowałam pod czytnik, przy którym siedziała martwa kobieta. Usłyszałam charakterystyczne 'piik' i pokiwałam głową z uznaniem. Na pytanie kolesia koło pięćdziesiątki sprawdziłam mój telefon. - IPhone nie odpowiada! Internet w telefonie nie działa!


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Derpsi
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 711

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 22:58
- Oi! - krzyknął w końcu do pozostałych. Klepnął Denvera w plecy i ruszył przed siebie.- Utknęliśmy tu teraz jak zatwardzenie w dupie.
No, ale przynajmniej chyba mieli co jeść.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Terminus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 200

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 22:58

Romero Rodriguez:
Nie mam pojęcia stary. - powiedział Meksykaniec łapiąc się za łysiejącą głowę zdrową ręką. - Tak w ogóle to jestem Romero. Chyba musimy się poznać bo spędzimy tutaj kilka dłuższych chwil.

Romero spojrzał na swoją ranną dłoń. Ręcznik papierowy przesiąknął już całkiem krwią.
- Ktoś umie to opatrzeć?
Edytowane przez Terminus dnia 15-05-2014 22:59
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 8 z 38 << < 5 6 7 8 9 10 11 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Umbastyczny
23/09/2024 20:12
smiley

Otherwoman
23/09/2024 17:16
najlepszego z okazji rocznicy Lost smiley

Umbastyczny
22/09/2024 22:21
smiley

Otherwoman
21/09/2024 18:52
siemka, Umba smiley

Otherwoman
30/08/2024 18:50
smiley

Umbastyczny
28/08/2024 21:43
Właśnie wróciłem :3 Generalnie super, widoki niesamowite, jutro albo w piątek może wrzucę krótką relację

Otherwoman
27/08/2024 17:31
dawno tu nie zaglądałam smiley Jak wyjazd do Norwegii, Umba?

Umbastyczny
10/08/2024 22:12
<3

Flaku
08/08/2024 14:22
sraka

Umbastyczny
08/07/2024 19:28
jeszcze nie, ale widziałem, że dodałaś i na pewno przeczytam smiley

Otherwoman
08/07/2024 18:31
czytałeś ten niedołężny rozdział? smiley

Otherwoman
06/07/2024 19:17
ok, to pomyślę, jakby to miało wyglądać smiley Jak masz jakieś pomysły, to też możesz się podzielić smiley

Umbastyczny
06/07/2024 14:12
Spróbować można smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:11
np. o tematyce potterowej? smiley Brakuje mi takiego popisania sobie na luzie smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:10
Umba, nie chciałbyś pograć w takie małe RP dwuosobowe? smiley

Otherwoman
27/06/2024 17:59
Pozdrawiam smiley

Umbastyczny
26/06/2024 21:57
Również pozdrawiam smiley

Michal
26/06/2024 10:47
Pozdrawiam serdecznie smiley

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Archiwum