Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Czerwca 26 2024 18:35:45 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
TOP 5
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Michal07:39:49
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 1 week
chlaaron 8 weeks
Lincoln10 weeks
mrOTHER11 weeks
Diego11 weeks
Flaku15 weeks
shimano16 weeks
Amaranta27 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania: The Walking Dead Edition - Archiwum | Georgia
Strona 2 z 14 < 1 2 3 4 5 > >>
Autor RE: Magazyn - Kwarantanna
Judka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Cebulowski

Postów: 600

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2014 23:51
Już miał im mówić, że tam jest ten cały Ryszard, który macał po tyłku jego najdroższego przyjaciela, ale zobaczył, że Peja wraca z ręcznikiem przepasanym na biodrach i lezie spać.
- Mhm... - mruknął chociaż wolałby sam pod ten prysznic jednak nie iść. Kto wie co się stanie kiedy upuści mydło. Podniósł się i poszedł pod prysznice ściągając z siebie ubrania.




Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Magazyn - Kwarantanna
Amaranta


Avatar Użytkownika

Postać:
Ana Middleton

Postów: 2064

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2014 23:51
- Oczywiście - odpowiedziała na pytanie Any, chociaż nie była pewna swych słów. Byli odcięci oz zombie, ale zamknięci przez normalnych ludzi. Normalnych? Mercedes często widziała przypadki bestialskich zachowań w wolnym świecie. Jak będzie teraz? Słysząc płacz Sierotki, westchnęła i wstała, by do niej podejść. - Nie rycz. - Nie umiała pocieszać.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Magazyn - Kwarantanna
Judka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Cebulowski

Postów: 600

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2014 23:58
Zaczął się myć z myślą o tyłku Amandy i Mercedes chociaż wiedział, że na dłuższą metę nie był to dobry pomysł.





Edytowane przez Judka dnia 18-05-2014 00:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Magazyn - Kwarantanna
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-05-2014 00:01
- Miejmy nadzieję, że to prawda. - odpowiedziała choć nie bardzo w to wierzyła. Przez chwilę wpatrywała się w sufit myśląc o tym wszystkim co się stało. Zastanawiała się czy jej chłopak, rodzice żyją. Czy kiedykolwiek jeszcze ich zobaczy? Za tym pierwszym nawet nie tęskniła. Odwróciła się na bok, zwinęła w kłębek i szybko zasnęła.


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Magazyn - Kwarantanna
Amaranta


Avatar Użytkownika

Postać:
Ana Middleton

Postów: 2064

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-05-2014 00:05
Nie wiedziała czy dziewczyna zwróciła w ogóle na nią uwagę, ale nie wiedząc kiedy Umba odpisze będąc strasznie zmęczona, postanowiła Sierotkę zostawić w spokoju. Zajęła łóżko obok i zjadając część tego co dostała, wkrótce zasnęła.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Magazyn - Kwarantanna
Judka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Cebulowski

Postów: 600

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-05-2014 00:06
Kiedy skończył się myć poszedł do swojego łóżka rozglądając się po pomieszczeniu. Dali mu jakieś czyste ciuchy. Tyle dobrego. Nie było policjantki, poszła uspokajać inną kobietę. W sumie, odebrali mu patelnię, jedyną rzecz po babci. Zrobił minę żółwia i leżąc na wznak zastanawiał się nad sensem życia. Polazł spać.





Edytowane przez Judka dnia 18-05-2014 00:07
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Magazyn - Kwarantanna
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-05-2014 04:37
Też spałam.


If you don't take drugs probably you have other addictions.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Magazyn - Kwarantanna
knopers
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Darja Domracheva

Postów: 620

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-05-2014 08:15
Mężczyzna w ciszy i samotności myślał. Twarz malutkiej Vivienne nacierała do jego umysłu z coraz większą siłą. W Ryszardzie coś jednak pękło. Nie miał wyrzutów sumienia. Zaskakujące jak w zaledwie kilka chwil zmienił się w bezwzględnego mordercę. Mordercę własnego dziecka.
Patrząc na często przerażone twarze wszystkich ludzi zastanawiał się czy i ich by poświęcił. Pewnie tak, ale teraz byli mu potrzebni. Instynkt przetrwania był najsilniejszym jego bodźcem. Jestem zwierzęciem.-pomyślał i to nie z odrazą. Ryszard powoli fiksował...jego słaba psychika wypaczyła się. A teraz? Teraz mógł być zdolny do wszystkiego.






Funkcja: przyrodnik
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Magazyn - Kwarantanna
Judka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Cebulowski

Postów: 600

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-05-2014 10:18
Patelniarz się obudził. I nie mógł zasnąć ponownie. Coś mu mówiło, żeby przechylić się na łóżku i obudzić Azjatkę, Margery które były najbliżej.
- Ej... pssst... - Usiadł na łóżku. - My jesteśmy zdrowi, ale co jeśli... oni... no wiecie, zamienią się w to co ten ochroniarz?




Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Magazyn - Kwarantanna
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-05-2014 10:43
Obudziłam się względnie wyspana, bo wbrew moim oczekiwaniom nie przeszłam tylko w tryb czuwania, po prostu musiałam być bardzo zmęczona. Podniosłam się z łóżka i poszłam pod prysznic, a po umyciu po czyste ubrania, bo kto wie, może na łóżkach kiedyś leżały te potwory i też się zaraziłam?


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Magazyn - Kwarantanna
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-05-2014 11:19
Dziewczynę obudziło jakieś syczenie. Zaspana, w pierwszej chwili pomyślała, że to wąż Leonardo, jednak gdy szerzej otworzyła oczy zobaczyła na łóżku obok patelniarza. Usiadła po turecku, zarzuciła na siebie koc i skulona zaczęła przecierać oczy. - Może masz rację. Powinniśmy więc ustalić przez noc warty. - odpowiedziała, a następnie szeroko ziewnęła. W tym momencie zauważyła nowy ubiór Matthewa. - Dają czyste ciuchy?! Zaraz wracam! - rzuciła i pobiegła w stronę natrysków, a potem po czyste ubrania, korzystając z nieobecności knopersika.

EDIT: Ana szybciutko się odświeżyła, założyła czyste ubrania i wróciła do swojego łóżka.


Fear of a name increases fear of a thing itself.

Edytowane przez Arctic dnia 18-05-2014 11:23
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Magazyn - Kwarantanna
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-05-2014 12:18
Ja również zaraz za skośnooką ruszyłam w kierunku natrysków, woda była chłodna więc wykąpałam się szybko. Zmieniłam ubrania i ruszyłam do ludzi których kojarzyłam. Usiadłam przy Corinne; zdawała się być twardo stąpającą po ziemi babą, nie dającą sobie naskoczyć, bądź co bądź czułam się w jej towarzystwie bezpieczniej. Żołnierzy niestety nie było widać, wszyscy za to siedzieliśmy w tym budynku nie wiedząc co z sobą zrobić -Nie daj Boże.. Wtedy będziemy mieli bardzo poważny problem.. -odparłam kolesiowi wyglądającemu jakby całe swoje życie przesiedział przed komputerem.


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Magazyn - Kwarantanna
Judka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Cebulowski

Postów: 600

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-05-2014 13:03
- Dobry pomysł z tymi wartami... w razie czego będziemy ich chyba krzesłami tłukli... - powiedział siedząc po turecku na łóżku. Jak długo mają zamiar ich tu trzymać? Zerknął na Ryszarda Temperówkę.
- Rysiek... w porządku?




Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Magazyn - Kwarantanna
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-05-2014 13:04
Leżałam tylko na łóżku rozmyślając o tym, co powiedział Matthew. Czy jest lekarstwo na tą chorobę? Czy da się uzdrowić człowieka zombie? Nie wiem co bym zrobiła, gdyby jeden z tych paskud okazał się członkiem mojej rodziny i chciałby mnie zjeść. Musiałabym go po prostu zabić, a raczej zrobiłby to ktoś inny, kogo później bym nienawidziła za to, że... po prostu uratował mi życie? Miałam mieszane uczucia.
Odrzuciwszy koc, którym byłam przykryta w nocy, wstałam, przeciąnęłam się. Strasznie bolały mnie plecy na tej pryczy, więc ucieszyłam się, kiedy poczułam przyjemne trzaskanie w plecach.
Poszłam pod zimny prysznic.


If you don't take drugs probably you have other addictions.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Magazyn - Kwarantanna
Terminus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 200

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-05-2014 13:16

Rose Kovalsky: Staruszka, dziwnie trzęsąc się na całym ciele, przeszła obok rozmawiających, rozglądając się z rozpaczą po sali, łóżkach i twarzach. - Ohh ohhh Sally? Sal... Oh oh przepraszam was kochani, nie widzieliście mojej córeczki? - Kobieta zatrzymała się przed Lucy i spojrzała na nią smutno. Dłonie przyłożyła do policzków i zmęczona usiadła obok dziewczyny, opierając się na niej, aby nie przewrócić. Wyglądało, że taka zwykła czynność sprawiała jej problemy. - Ona ma tylko piętnaście lat oh tak się martwię.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Magazyn - Kwarantanna
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11703

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-05-2014 13:32
Kassandra obudziła się w minimalnie lepszym humorze i wzięła prysznic, a potem podeszła do babci starowinki.
- Niestety nie widziałam jej. Na pewno gdzieś tu jest.
Gentry uświadomiła sobie, że coś jest nie tak. Kobieta była już mocno starsza i pomarszczona, więc raczej nie mogła mieć 15-letniej córeczki, ewentualnie jakąś wnuczkę czy nawet prawnuczkę.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Magazyn - Kwarantanna
knopers
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Darja Domracheva

Postów: 620

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-05-2014 13:37
Do mężczyzny odezwał się Matthew. Ta zwykła uprzejmość zaskoczyła rzeźnika. Popatrzył na niego wstrząśniętym spojrzeniem -Ttttak. Dziękuję..
Łzy wezbrały się nagle w oczodołach Temperówki. Szloch odbił się echem w całym pomieszczeniu.
Nic nie było w porządku.






Funkcja: przyrodnik
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Magazyn - Kwarantanna
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-05-2014 13:40
Pomogłam babci usiąść przy sobie, przygryzłam wargę czując nieprzyjemny zapach od kobiety; musiała przebywać tu bardzo długo.
-Niestety.. Nigdzie nie widziałam Sally-powiedziałam posyłając jej ciepły uśmiech -długo już pani tu przebywa? -zapytałam chcąc przerwać ciszę.


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Magazyn - Kwarantanna
Terminus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 200

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-05-2014 14:00

Rose Kovalsky: Babcia uśmiechnęła się smutno do Kass i pokiwała głową, poprawiając swe siwe włosy. Popatrzyła na mężczyznę, który zaczął płakać i westchnęła, jakby mu współczując. Wiele ludzi tu płakało. Ciągle słyszała szloch, za dnia i nocą. Słysząc pytanie blondynki, popatrzyła na nią, jakby nie rozumiejąc pytania. Chyba się przez chwilę zastanawiała, lecz w końcu nie odpowiedziała, by o czymś innym wspomnieć ze smutkiem - Sally czesała się tak samo jak ty.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Magazyn - Kwarantanna
Judka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Cebulowski

Postów: 600

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-05-2014 14:04
- Miałem... staż w psychiatrii... Coś mi się tutaj nie wydaje... - zrobił minę żółwia patrząc na Rose, ale zaraz usłyszał szloch Ryśka. Gdyby miał wódkę to by mu zaproponował, ale wszystko mu zabrali. Nie wiedząc co zrobić... poklepał Ryśka po pleckach.




Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 14 < 1 2 3 4 5 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Michal
26/06/2024 10:47
Pozdrawiam serdecznie smiley

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Archiwum