Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Września 29 2024 01:52:50 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 11
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
muzyka
Ostatnio widziałem, ...
Książki
Alernatywna historia...
Co byś zrobił, gdyby...

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Lincoln 4 days
Umbastyczny 5 days
Otherwoman 5 days
Flaku 3 weeks
Isabelle 5 weeks
Michal13 weeks
chlaaron22 weeks
mrOTHER24 weeks
Diego24 weeks
shimano30 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania: The Walking Dead Edition - Archiwum | Georgia
Strona 2 z 38 < 1 2 3 4 5 > >>
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 21:21
Rozejrzał się jeszcze raz dookoła, chcąc być pewnym, że nie bierze udziału właśnie w jakiejś żałosnej maskaradzie. Ludzie byli jednak albo zdziwieni albo przerażeni, a co po niektórzy to jeszcze spokojnie przemierzali sklepowe półki chyba z nadzieją, że spotka ich jakaś szczególna promocja. Jeden z cudaków zaczął zmierzać w jego stronę, toteż z bezpiecznej odległości pomachał do niego.
- Halo, koleś?
Po uniesionych brwiach Owena i dalszych krokach wstecz można było jednak łatwo poznać, że "koleś" nie bardzo pojął co on do niego powiedział.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Amaranta


Avatar Użytkownika

Postać:
Ana Middleton

Postów: 2064

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 21:21
Na zewnątrz rozległ się sygnał policyjnego koguta. Radiowóz podjechał niemal pod same wejście, a ze środka wysiadło dwóch policjantów. Od strony kierowcy postawny mężczyzna, od strony pasażera sporo mniejsza od niego meksykanka.
- Od samego rana włamują się do centrum handlowego?
Ramirez pokręciła głową i ruszyła do wejścia, opierając dłoń na kaburze. Jej partner nie miał tyle szczęścia co ona. Ledwo policjanci przekroczyli próg centrum, na mężczyznę rzuciło się dwoje dziwnie zachowujących ludzi.
- Odsunąć się!
Zawołała Ramirez, wyciągając broń i mierząc do ludzi, którzy jednak jej nie słuchali. na nic wrzaski policjantki, która nie potrafiła opanować wydawałoby się zwykłych klientów centrum handlowego.
Kobieta więc oddała jeden ostrzegawczy strzał w powietrze, który echem odbił się po korytarzach.



Edytowane przez Amaranta dnia 15-05-2014 21:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7259



Dodane dnia 15-05-2014 21:21
W tej samej chwili Danny ujrzał ten karkołomny obrazek - grupkę dziwnie zachowujących się osób, które zbliżały się do nich powolnym krokiem. Wyglądali jak zombie, ale takie rzecz to przecież tylko na filmach.
- Co to jest do cholery?! - cofnął się automatycznie.


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 21:22
Stałam koło kilku mężczyzn którzy komentowali dziwne osoby zbliżające się do nas poprzez schody -Oni.. Wyglądają bardzo.. Niebezpiecznie -wypaliłam ściskając telefon w ręce -chodźmy stąd, zauważcie, że.. -urwałam zaobserwowawszy, że jeden z dziwnych ludzi ma krew na całym ubraniu.

Powagę sytuacji spotęgowała obecność policjantów. Stanęłam za drzewkiem ozdobnym i obserwowałam z rozdziawioną gębą co się dzieje.


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore



Edytowane przez jazeera dnia 15-05-2014 21:23
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 21:23
Rozległ się strzał i wtedy Owen spojrzał z pretensją na jakąś twardą laskę w mundurze co właśnie go oddała.
- Co tu się dzieje do cholery?!
Jednocześnie minął jednego z cudaków, który chciał chyba zawiesić mu się na szyję i potańczyć walca.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Michal
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Gregory Cooper

Postów: 1484

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 21:25
Cooper wraz z dwójką mężczyzn, którzy akurat byli obok niego cofał się powoli w kierunku schodów na 2 piętro. Nagle usłyszeli huk. Gregory nie raz taki dźwięk słyszał- był to wystrzał z pistoletu.- Chyba nie jest dobrze, ktoś strzela- Cooper zaczął podejrzewać jakiś atak terrorystyczny.
Edytowane przez Michal dnia 15-05-2014 21:26
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17716

Administrator

Dodane dnia 15-05-2014 21:25
Jack, chodźmy stąd. - powiedziała Lacey i pociągnęła chłopaka, wychodząc ze sklepu z mierzonych butach za które nawet nie zapłaciła. Z powodu zamieszania nikt jednak nie zawracał sobie głowy takimi dyrdymałami. Stukając obcasami Lacey szła korytarzem w stronę wyjść, starając się ominąć grupę zawianych śmierdzących i brudnych ludzi. Nagle rozległ się huk. Lacey przystanęła. Dobrze wiedziała, co to za odgłos. Ktoś strzela. I nie jest to jej chłopak. Nie jest dobrze. Przyśpieszyła kroku.




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 15-05-2014 21:27
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 21:25
Obejrzałam się dookoła i wtedy zdałam sobie sprawę, że każdy z tych pieprzonych tweetów był prawdziwy, że nikt nie robił mnie w chuja. Jak to dostrzegłam?
Sprzedawczynie w wallmarcie dzieliły się na dwie grupy. Albo były to babcie tuż przed emeryturą, które zmuszone przez rodzinę albo nudę w domu stwierdziły że muszą koniecznie pracować, żeby nie zwariować - te były najgorsze, nigdy nie znajdowały tego o co prosiłam, i gdybym nie patrzyła na paragon za każdym razem to pewnie okantowałyby mnie na setki dolców; albo dorabiające nastolatki, te słuchające muzyki przy kasowaniu produktów przez co nie miały pojęcia, co się tutaj teraz dzieje. Widząc, że w tym tłumie coraz mniej jest normalnych ludzi, a więcej tych świrów z głupawego horroru klasy B, zaciągnęłam dziewczynę bez słowa za szklane drzwi, bo zdałam sobie sprawę, że ona chyba wie nawet mniej ode mnie. - Patrz. - szepnęłam i naszym oczom ukazał się zombie pochylający się nad jedną z tych pojebanych nastolatek. Głupiej dziewczynie aż spadły słuchawki, zaczęła krzyczeć. Kolejni dziwacy jakby w transie zbliżali się do sprzedawczyni.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 21:27
Rozejrzałam sie po korytarzu i spostrzegłam że wszyscy zbierają się w jednym miejscu. Podbiegłam tam zostawiając wszystkie swoje rzeczy w sklepiku.
Zobaczyłam tam policjantkę z bronią. Kucnęłam mając nadzieję, że zrobię się niewidzialna.
- Co się dzieje? - zapytałam Lucy i spojrzałam na jej twarz. Wiedziałam, że jest mi znajoma...


If you don't take drugs probably you have other addictions.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Franka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Amanda Shaw

Postów: 124

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 21:28
Amanda zaczęła się cofać, prawie wpadając na jakąś kobietę (jazeera). Popatrzyła się na nią przerażona.
-Trzeba się gdzieś schować. Oni wyglądają na... na obłąkanych.-przełknęła głośno ślinę i wyciągnęła szybko telefon, żeby zadzwonić na numer alarmowy. Tylko że... w telefonie było głucho.
-Kurwa, co jest!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7259



Dodane dnia 15-05-2014 21:28
Danny nie ogarniał. Chciał tylko kupić sobie piwo, a tu takie rzeczy się dzieją. Słysząc strzał odwrócił się i wpadł przypadkowo na kolesia, który przypomniał mu Ala Pacino.
- Nie wiem, zombie jakieś - odparł z niedowierzaniem wpatrując się na starca, który właśnie czołgał się po podłodze dwa metry dalej.



Edytowane przez Flaku dnia 15-05-2014 21:32
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Terminus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 200

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 21:29

ROMERO RODRIGUEZ: - Kurwa, jeden z tych dziwaków chciał odgryźć mi rękę! - powiedział do siebie mężczyzna w stroju ochroniarza przebiegając obok Any i kobiety, z którą rozmawiała. Miał rękę owiniętą w ręcznik papierowy z toalety, który błyskawicznie nasiąkał krwią.
- Jak tego się używa? - powiedział do siebie wyciągając z kabury pistolet. - Nic takiego nie miało mieć miejsca!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 21:31
Wpatrywałam się z otwartymi ustami w TO COŚ, co wgryzało się w ciało nastolatki. Miałam być pielęgniarką, a nawet nie potrafiłam się ruszyć by cokolwiek zrobić. Zakryłam usta dłonią nie spuszczając wzroku z tej istoty rodem z filmów o zombie. Tylko, że to nie był żaden film a realne życie. Centrum miasta, dom handlowy pełen ludzi?! Co to jest...


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 21:32
-Ja.. Nie wiem to może jakieś ćwiczenia?-odparłam blondynce. Wtedy też przypomniałam sobie, że skądś znam jej twarz. Byłam jednak zbyt zestresowana by przypomnieć sobie skąd, wtedy też wpadła na mnie inna kobieta. Upadłam na podłogę po czym pozbierałam się szybko, sytuacja robiła się coraz to dziwniejsza -W wiadomościach mówili o zarazie ja myślę, że.. Och nie wiem.. -odparłam mając nadzieję, że Amanda dodzwoni się na pomoc. Sprawdziłam zasięg w swoim Blackberry ale niestety nie było żadnej kreski -Pani tu pracuje? -zapytałam Margaery widząc ją w koszulce firmowej -Prowadź nas do wyjścia ewakuacyjnego!


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17716

Administrator

Dodane dnia 15-05-2014 21:32
Ciągle się mylę i chce pisać Dores.../


Lacey ruszyła w kierunku ruchomych schodów. Stanęła jak wryta, gdy zobaczyła tłum zombiaków wjeżdżających na górę. Ponieważ nie wiedziały, że po dojechaniu należy zejść ze schodów, zrobił się zator. Jedne wpadły na drugie, robiąc stos ruszających się nóg i rąk. Jack! - wrzasnęła Lacey. Odwróciła się i zdążyła tylko krzyknąć zobaczyć jak jeden z truposzy wgryza się z w ramię jej chłopaka.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Amaranta


Avatar Użytkownika

Postać:
Ana Middleton

Postów: 2064

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 21:33
Ramirez oddała jeden strzał w plecy mężczyzny wgryzającego się w ramię jej partnera. Napastnikowi jednak nic się nie stało. Wręcz przeciwnie. Dostrzegając kobietę odwrócił się w jej kierunku i ruszył ku niej, zmuszając do kolejnego strzału. Również nic niewartego.
- Co jest kurwa?
Ramirez cofnęła się z wycelowaną bronią.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 21:34
- Przecież zombie, kurwa, nie istnieją - oznajmił wytrzeszczając oczy na gościa co wyglądał jak ten aktor Woody. W co on się znowu wpakował i to w momencie, w którym jest zupełnie bezbronny i bez towarzystwa, z bandą randomów. Wyciągnął jeszcze raz swoją Nokię i wykręcił losowe numery, ale przez sekundę odezwał się tylko facet od telepizzy.
- Nie do wiary - mówił, widząc pełzających.. ludzi? trupów? Nieważne, ale już ma tego dosyć. - Wiejemy stąd - rzucił w stronę faceta [Danny] i zaczął szukać najbliższego wyjścia.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 21:36
Po pistolecie popłynęła krew z ręki tego kolesia. Jakoś wtedy dotarł do mnie ten obrzydliwy zapach, zapach który już kiedyś czułam, jeden raz, na praktykach... - Jesteś ochroniarzem i nie potrafisz używać broni? Kto u diabła dał Ci licencję, cioto?


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Derpsi
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 711

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 21:36
Te pokraczne dziwadła wcale mu się nie podobały. Chodziły jakoś krzywo i... o cholera!
Owszem, może i był spalony jak Snoop Dog, ale swoje wiedział. Za dużo grał, żeby tego nie skojarzyć. Nie po to godzinę temu grał puciastą laską z karabinem i maczetą, oracz trzema kompanami, by dać się wystrychnąć na dudka. Oni wyglądali wszyscy jak... jak ci z gry! Gapił się więc przez chwilę z otwartymi ustami, ukrywając się przy tym oszukańczym bankomacie.
Był w centrum handlowym. Na pewno na tych kilku pietrach są rozmieszczone kanistry z benzyną, które trzeba zebrać, by odpalić stojący gdzieś tu samochód... Nie, nic takiego tu nie było. Rozległy się za to strzały, których się przestraszył. No, bo kto to widział tak strzelać? Nie po to pisał te dwa doktoraty, by mu teraz ktoś strzelał nad głową. Ruszył w końcu przed siebie, omijając snujących się i gryzących ludzi aż wpadł na jakąś jasnowłosą panienkę. Nazywała się Margaery, ale skąd miał to teraz wiedzieć? Jego pierwsza myśl, to panika.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Terminus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 200

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 21:36

Romero Rodriguez
Romero postanowił zignorować przytyki kobiety, uznajac, że nie ma sensu zaprzeczać. - Ludzie, nie schodźcie na dół tam jest jeszcze gorzej! - krzyczał Romero. Chciał jakoś pomóc tym ludziom bo, jak się okazało, nie miał pojęcia jak używać pistoletu, który miał na wyposażeniu. Gdy jeden z umarlaków chciał go schwycić, jedyne co mógł zrobić ze swoją bronią to ździerżyć go nią po głowie. Oczywiście nie poskutkowało.
- Ty, policjantka! - krzyknął do seksbomby w mundurze. - Jak to się używa? - powiedział wskazując na pistolet.
Edytowane przez Terminus dnia 15-05-2014 21:39
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 38 < 1 2 3 4 5 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Umbastyczny
23/09/2024 20:12
smiley

Otherwoman
23/09/2024 17:16
najlepszego z okazji rocznicy Lost smiley

Umbastyczny
22/09/2024 22:21
smiley

Otherwoman
21/09/2024 18:52
siemka, Umba smiley

Otherwoman
30/08/2024 18:50
smiley

Umbastyczny
28/08/2024 21:43
Właśnie wróciłem :3 Generalnie super, widoki niesamowite, jutro albo w piątek może wrzucę krótką relację

Otherwoman
27/08/2024 17:31
dawno tu nie zaglądałam smiley Jak wyjazd do Norwegii, Umba?

Umbastyczny
10/08/2024 22:12
<3

Flaku
08/08/2024 14:22
sraka

Umbastyczny
08/07/2024 19:28
jeszcze nie, ale widziałem, że dodałaś i na pewno przeczytam smiley

Otherwoman
08/07/2024 18:31
czytałeś ten niedołężny rozdział? smiley

Otherwoman
06/07/2024 19:17
ok, to pomyślę, jakby to miało wyglądać smiley Jak masz jakieś pomysły, to też możesz się podzielić smiley

Umbastyczny
06/07/2024 14:12
Spróbować można smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:11
np. o tematyce potterowej? smiley Brakuje mi takiego popisania sobie na luzie smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:10
Umba, nie chciałbyś pograć w takie małe RP dwuosobowe? smiley

Otherwoman
27/06/2024 17:59
Pozdrawiam smiley

Umbastyczny
26/06/2024 21:57
Również pozdrawiam smiley

Michal
26/06/2024 10:47
Pozdrawiam serdecznie smiley

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Archiwum