Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Września 29 2024 01:47:02 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 15
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
muzyka
Ostatnio widziałem, ...
Książki
Alernatywna historia...
Co byś zrobił, gdyby...

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Lincoln 4 days
Umbastyczny 5 days
Otherwoman 5 days
Flaku 3 weeks
Isabelle 5 weeks
Michal13 weeks
chlaaron22 weeks
mrOTHER24 weeks
Diego24 weeks
shimano30 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania: The Walking Dead Edition - Archiwum | Georgia
Strona 38 z 38 << < 35 36 37 38
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Derpsi
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 711

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2014 22:47
Gertrud spojrzał na Matthew nieco bardziej przychylnym okiem. Wziął od niego butelkę i też się z niej napił. Aleź to było gorzkie gówno! Skrzywił się i poczuł, że obiad podchodzi mu do gardła. Podszedł nawet w poliki, ale Osel zacisnął usta i przełknął wszystko z powrotem. Był dzielny.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11716

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2014 22:48
- Czemu się mnie czepiasz? W kryminałach nie ma instrukcji obsługi broni!
Kass nagle wybuchnęła i nie zważając na innych zaczęła się wydzierać na Corinne.
- Co Ci zrobiłam, że mi tak ciśniesz?! Normalnie z Tobą rozmawiam, jestem miła, więc Ty też dla mnie bądź!



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7259



Dodane dnia 17-05-2014 22:51
- Czyli spierdalamy stąd w najlepsze. I dobrze - odparł, po czym spojrzał na czarną mordę niedołężnego księdza. Szkoda, że nie było okien, bo nawet nie miał okazji zobaczyć post-apokaliptycznej Atlanty.


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17716

Administrator

Dodane dnia 17-05-2014 22:52
Wybacz. Muszę się napić. - zabrała butelkę Gertrudowi i wypiła na raz połowę zawartości.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2014 22:52
- Podpisywałyśmy jakąś umowę bilateralną? Ogarnij się. - odpowiedziałam jej zadowolona. - Przynajmniej sama widzisz, że potrafisz być agresywna. Będziesz w stanie zabijać.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Judka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Cebulowski

Postów: 600

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2014 22:52
Wódka znowu przywędrowała do niego, ale dopiero po wyskoku Amandy. Nie trudno się było domyślić, ze Denver w takim momencie zrobił minę żółwia, zaskoczony.
- Spoko spoko. Jestem Matthew. - powiedział i zamknął plecak. Siedział z wódką. Nie wiedział już który tyłek jest lepszy. Amandy czy Mercedes. Ech. problemy pierwszego świata.




Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11716

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2014 22:55
- Może bardziej byś się zainteresowała tym, że jedzie z nami psychol, który rzucił własne dziecko tym potworom na pożarcie, a nie tym czy mogę być agresywna!
Kass wciąż nie panowała nad sobą i aż kipiała ze złości.
- Mogę być agresywna, gdy tylko chcę!
Po tych słowach z donośnym pacnięciem spoliczkowała swoją rozmówczynię. Szybko dotarło jednak do niej co zrobiła, a na twarzy Gentry pojawił się strach.
- Przepraszam! Nie wiem co we mnie wstąpiło, nie chciałam, nie powinnam...



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Franka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Amanda Shaw

Postów: 124

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2014 22:57
-Amanda jestem.
No, pierwsze koty za płoty. A wódka krążyła. A oni macali się po tyłkach. Apokalipsa pełną parą. Patrząc się kątek oka na Denvera stwierdziła, że całkiem niezłe z niego ciacho. Kobieto, opanuj się.
-No co tyle na raaaz... Kobietoo.-mruknęła, biorąc od niej butelkę. Co za zachłanna baba, no nie mogę! Za to Amanda wzięła tylko dwa łyczki. Okej, zaraz trzeci. I dopiero wódka wróciła do Mefjuu.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7259



Dodane dnia 17-05-2014 22:58
Danny chciał już dojechać na miejsce, bo za dużo było tu pedalstwa, kłótni i w ogóle za gorąco.


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Terminus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 200

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2014 23:03
Przetrwaliście...
w końcu udało się wam, przy pomocy żołnierzy, wydostać z tego przeklętego centrum handlowego. Ale to nie był koniec.

Nie dawaliście wiary temu co mówił Steele. O jakiejś ewakuacji na lotnisko, braku żywych ludzi w północnej części Atlanty, braku amunicji... Nie chcieliście w to uwierzyć.

Dlatego to co widzieliście spoglądając z paki ciężarówki na otaczającą was przestrzeń wydawało się wam wciąż złym snem, z którego wkrótce się obudzicie.

Porzucone na środku drogi auta, puste witryny obrabowanych i zdewastowanych sklepów, prowizoryczne barykady budowane z mebli biurowych, samochodów, rowerów... wszystkiego co miało jakąkolwiek wagę i rozmiar. Ulice wokół centrum handlowego niczym kasztanami jesienią zasłane były pustymi łuskami wyplutymi przez karabiny maszynowe. Stosy ciał gnijących na słońcu otoczone kałużami zaschniętej krwi, których nie miał kto pochować budziły odrazę. Wokół panowała głucha cisza przerywana czasami szczekaniem psów błąkających się po mieście i pożywiających się szczątkami ludzkimi.

A co było z tego wszystkiego najgorsze r11; wszędzie byli oni. Dzieci, starzy, kobiety, mężczyźni, czarni, biali, bezdomni i zamożni, lekarze i kopacze rowów... Mieliście wrażenie, że choroba nie oszczędziła dosłownie nikogo... i teraz ludzie ci będą już wiecznie wędrować po mieście bez wytchnienia szukając świeżego ludzkiego mięsa.

Jeśli do tej pory, w ciągu tych kilku dni spędzonych w zamknięciu nie potrafiliście sobie tego uświadomić, teraz już wiedzieliście.

Atlanta wymarła.

Nie chcieliście ze sobą rozmawiać na ten temat. Woleliście poruszać najbardziej błahe i zupełnie niepasujące do waszego położenia tematy. Ale każdy myślał o tym co było, jak wygodnie i spokojnie żył do tej pory pomimo wszelakich problemów dnia codziennego. Przerażała was myśl o świecie, w którym z niezwyciężonych łowców ludzie zmienili się w ofiary.

W końcu dotarliście na teren lotniska, przejeżdżając przez barykady pełne żołnierzy, tkwiących na posterunku. Uzbrojeni po zęby, spojrzeniem swym odprowadzili ciężarówki pełne cywili. Kolejnych bezbronnych ludzi, którzy mieli to szczęście, że przeżyli.
Samochody zatrzymały się na parkingu pełnym wojskowych wozów i zanim otworzono klapy, by wypuścić was w bezpiecznym miejscu, przy pakach ustawili się żołnierze. Pod ich eskortą przeszliście do szarego wielkiego namiotu, gdzie zabrano wam wszelką broń. Następnie ustawiono was w kolejce i rozpoczęto badania. Lekarze byli skrupulatni, chociaż mogliście w ich oczach dostrzec pewnego rodzaju współczucie. Chyba nie mogliście nawet się nad tym zastanowić.
Pytanie czego tak naprawdę lekarze szukali, zaglądając wam w źrenice i mierząc temperaturę?
- Kwarantanna.
Dobiegło niepokojące słowo, gdy pierwszy z was niepomyślnie przeszedł badanie. Z każdą chwilą było coraz gorzej i coraz więcej ludzi zostało napiętnowanych czerwonym X. Zostaliście rozdzieleni.
Ci, którzy zostali uznanych za chorych trafiło do zamkniętego magazynu. Reszta mogła przejść do namiotów. W jednych i drugich wyposażenie było takie same. Polowe łóżka równo w rzędach poustawiane. Otrzymaliście skromny zapas jedzenia i wody.

Pod kwarantannę trafili:

mrOTHER
jazeera
chlaaron
Judka
Arctic
Lion
knopers
panda

Za zdrowych uznano

derpsi
Otherwoman
Michal
Franka
adi1991
agusia
Flaku
Ykaz
Umba

Zaraz powstaną odpowiednie tematy.
Edytowane przez Faraday dnia 17-05-2014 23:07
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2014 23:04
Popatrzyłam na nią z politowaniem, kiedy błagała mnie o wybaczenie. - I po co to robisz? Zombie Cię nie posłucha. - odparłam jej zarzuty, po czym pomyślałam o tym facecie. - Jeśli Ci się to nie podoba, sama go spytaj. Ja mogę mu poderżnąć gardło.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 38 z 38 << < 35 36 37 38
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Umbastyczny
23/09/2024 20:12
smiley

Otherwoman
23/09/2024 17:16
najlepszego z okazji rocznicy Lost smiley

Umbastyczny
22/09/2024 22:21
smiley

Otherwoman
21/09/2024 18:52
siemka, Umba smiley

Otherwoman
30/08/2024 18:50
smiley

Umbastyczny
28/08/2024 21:43
Właśnie wróciłem :3 Generalnie super, widoki niesamowite, jutro albo w piątek może wrzucę krótką relację

Otherwoman
27/08/2024 17:31
dawno tu nie zaglądałam smiley Jak wyjazd do Norwegii, Umba?

Umbastyczny
10/08/2024 22:12
<3

Flaku
08/08/2024 14:22
sraka

Umbastyczny
08/07/2024 19:28
jeszcze nie, ale widziałem, że dodałaś i na pewno przeczytam smiley

Otherwoman
08/07/2024 18:31
czytałeś ten niedołężny rozdział? smiley

Otherwoman
06/07/2024 19:17
ok, to pomyślę, jakby to miało wyglądać smiley Jak masz jakieś pomysły, to też możesz się podzielić smiley

Umbastyczny
06/07/2024 14:12
Spróbować można smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:11
np. o tematyce potterowej? smiley Brakuje mi takiego popisania sobie na luzie smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:10
Umba, nie chciałbyś pograć w takie małe RP dwuosobowe? smiley

Otherwoman
27/06/2024 17:59
Pozdrawiam smiley

Umbastyczny
26/06/2024 21:57
Również pozdrawiam smiley

Michal
26/06/2024 10:47
Pozdrawiam serdecznie smiley

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Archiwum