Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Października 07 2024 15:42:16 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
muzyka
Ostatnio widziałem, ...
Alernatywna historia...
Co byś zrobił, gdyby...

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny20:40:54
Otherwoman 2 days
Lincoln 1 week
Flaku 4 weeks
Isabelle 6 weeks
Michal14 weeks
chlaaron23 weeks
mrOTHER25 weeks
Diego26 weeks
shimano31 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 25 - Archiwum | PASAŻEROWIE
Strona 138 z 158 << < 135 136 137 138 139 140 141 > >>
Autor RE: Rozbitkowie
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2014 18:33
-Mia ma rację -poparłam przyjaciółkę martwiąc się o nasz los. Bałam się, że w razie niepowodzenia kolejne osoby trafią do miejsca takiego jak Bill. A nie wszyscy są tak silni psychicznie jak on, miałam tu na myśli na przykład siebie.. Złapałam Mię za rękę i spojrzałam nerwowo w kierunku nadchodzących Antona i Billa.


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore



Edytowane przez jazeera dnia 03-05-2014 18:34
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2014 18:37
- Co z nim? - spytała, wpatrując się w Antona. - Powinniśmy się stąd zmywać jak najszybciej...
Bez swojej dzidy czuła się dość naga i był to dla niej swego rodzaju test czy umie być równie dzielna bez niej. Gdy jednak była blisko niej Tasha oraz inni jej przyjaciele, czuła się nieco mocniej.


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2014 18:39
- Jest oszołomiony i trochę nie kontaktuje... - powiedziałem zmartwiony. - Idźmy wokół wyspy, ten pokój... On nic Wam nie da. Tam nie ma nic prócz tego przeklętego filmu.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2014 18:41
- W drogę! - zawołała szeptem jedną z ponadczasowych komend, po czym zaczęła iść w stronę przeciwną do budynku, nie wypuszczając dłoni Tashy ze swojej oraz mając nadzieję, że silny Bill pomoże słabemu Antonowi w tej drodze.


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7259



Dodane dnia 03-05-2014 18:44
Isleen podzielała zdanie większości i również oddaliła się od budynku. Szła spokojnym krokiem z nadzieją, że lada chwila odnajdą statek.


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17718

Administrator

Dodane dnia 03-05-2014 18:47
Dores bez noża i łuku czuła się równie naga jak Mia bez dzidy i Jack bez brody. Szybciej. - popędziła grupę z Antonem, który najwyraźniej strasznie się ze sobą cackał, a następnie ruszyła dziarsko do przodu.




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 03-05-2014 18:47
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2014 18:50
Asekurowałem Antona, chociaż byłem chyba najgorszą osobą do robienia tego, skoro sam doprowadziłem go do tego stanu. - Ogarnij się, Dores. Zaraz Ciebie przycisnę do drzewa to zobaczymy, czy będziesz wyglądać gorzej, czy tak samo. - mruknąłem, stawiając kolejne kroki.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2014 18:52
Mia tymczasem dostrzegła zabawny kontrast pomiędzy dziarskim krokiem uroczej psychopatki bez uczuć czyli Dores oraz spokojnym niemrawym posuwaniem się do przodu małomównej Isleen.
- A ty? - zagadała do tej drugiej, mając na myśli to, co blondynka ma zamiar zrobić, gdy dotrą do statku i dajmy na to będzie on gotowy do opuszczenia tego raju/piekła jakim była magiczna wyspa.


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17718

Administrator

Dodane dnia 03-05-2014 19:00
Pewnie gorzej, zważywszy na twój zapach. - burknęła Dores. Sama zauważyła kontrast pomiędzy gęstym leśnym poszyciem a otwartą przestrzenią plaży, która rysowała się tuż przed nimi. Zatrzymała się w zaroślach. Najlepiej będzie iść lasem tuż przy plaży. - powiedziała. W miejscu, w którym się znajdowali, nie było widać statku.




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 03-05-2014 19:00
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2014 19:03
Puściłam dłoń Mii po czym podbiegłam do Antona i Billa. Tego pierwszego wzięłam pod ramię chcąc nieco pomóc Kovalsky'emu. Nie wiedząc dlaczego czułam się odpowiedzialna za stan moich kolegów. Serce bolało mnie na ich widok, ewidentnie byli zmęczeni psychicznie życiem na wyspie..


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7259



Dodane dnia 03-05-2014 19:07
Isleen tradycyjnie się zamyśliła, poświęcając uwagę swoim nogom, które wykonywały kolejne kroki. Dopiero słowa Mii zmusiły ją do uniesienia głowy i złapania kontaktu wzrokowego z dziewczyną. Już prawie o niej zapomniała. Niby cały czas była gdzieś obok, ale ostatni raz rozmawiali w Płomieniu, jeszcze przed tym wszystkim co się potem wydarzyło w stacji. Teraz było jakoś inaczej. Kiedy na twoich oczach umiera tyle ludzi, coś musi się zmienić. Ale lubiła Mię jako jedną z nielicznych osób, które tutaj poznała. Sama nie wiedziała dlaczego. Chyba tak po prostu.
- Co ja? - odpowiedziała pytaniem na pytanie, gdyż nie była jasnowidzem i nie mogła wiedzieć o co jej chodzi.


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2014 19:10
- Spokojnie Tasha, daję radę... - powiedziałem, podtrzymując doktorka. - Nawet nie wiesz, jak żałuję tego wybuchu złości.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2014 19:19
- Co blondynko masz zamiar zrobić, gdy dotrzemy do statku i dajmy na to będzie on gotowy do opuszczenia tego raju lub piekła jakim jest ta magiczna wyspa?


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2014 19:19
-Zdaję sobie sprawę, Bill.. Ja też wielu rzeczy żałuję, ale nic z tym już nie zrobię. Nie da się cofnąć czasu. -powiedziałam związując już brudne włosy w wysokiego kuca. Ciekawa byłam ile nas jeszcze czeka do statku. Miałam nadzieję, że go znajdziemy i ludzi kobiety-rambo którzy nam pomogą.


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2014 19:23
- Co zrobisz, jak to wszystko się skończy? Dołączysz się... do nich? - spytałem Tashy, patrząc jej w oczy.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2014 19:25
Szedłem z Billem i Tashą, ale jako, że byłem markotny po uderzeniu delikatnie odepchnąłem Tashę i trochę mniej delikatnie Billa i ruszyłem lekko do przodu. Miałem ochotę być choć chwilę sam.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7259



Dodane dnia 03-05-2014 19:30
- Wsiądę i odpłynę - odparła, mimowolnie przyśpieszając kroku tak jakby pytanie Mii na nią podziałało i chciała jak najszybciej urzeczywistnić jej słowa. Niestety statku wciąż nie było widać.
- A ty? - rzekła do panny Griffiths.


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17718

Administrator

Dodane dnia 03-05-2014 19:36
Mówiłaś, że zostajesz. - rzuciła Dores, której nie podobały się tak częste zmiany decyzji Isleen.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2014 19:37
- Nie wiem. Idealna opcja to dla mnie mieć tą wyspę dla mnie i moich przyjaciół, bez wojen, śmierci, agresorów i tak dalej. A że to pewnie niemożliwe, dlatego nie wiem, a wszystko okaże się na miejscu - odparła. Za każdym razem gdy przybliżali się do ratunku czuła rosnącą nostalgię za tym miejscem, a najsilniej odczuła to chyba w Zwierciadle, gdy udało im się skontaktować ze światem... który to świat prawdopodobnie został wyrżnięty przez Kane'a bez większych problemów. Jednak Isleen widocznie miała do czego wracać, w końcu czeka ja kariera pisarski niezłego fantasy jakiego tu sie wyprawiało. A dla Mii mógłby to być co najwyżej niepotrzebny rozgłos, a ona i tak wciąż będzie sama, nie umiała jakoś umieścić Billa, czy Antona w tamtej rzeczywistości. A raczej takiego obrazka, w którym stoi ona obok nich i wychodzą na kawę na "spotkaniu po latach". Z Tashą było to bardziej skomplikowane, dlatego właśnie teraz przysłuchiwała się kobiecie, która miała odpowiedzieć Billowi.


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7259



Dodane dnia 03-05-2014 19:59
- Niczego takiego nie mówiłam - odparła Dores, zapominając o tym, że być może tak powiedziała, albo mówiła jedno myśląc jednocześnie o czymś innym. Nie ważne, odkąd po wydarzeniach z Płomienia myślała tylko o tym aby jak najszybciej opuścić wyspę i nie było to związane z tym co czeka ją po za nią, ale bardziej z tym czego uniknie pozostając tutaj. Wysłuchała monologu Mii, który tym razem był wyjątkowo krótki. Zazdrościła jej pozytywnego nastawienia. Z każdego słowa brunetki szatynki bił optymizm, albo tylko tak zdawało się Isleen. Spuściła głowę i szła sobie dalej w milczeniu.


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 138 z 158 << < 135 136 137 138 139 140 141 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
05/10/2024 13:07
Wolałabym nie smiley gorzej, jak to znak, że trafię na bezludną wyspę smiley

Umbastyczny
04/10/2024 19:15
smiley może to znak, że w Twoim życiu pojawi się Michael?

Otherwoman
04/10/2024 11:29
Creepy

Otherwoman
04/10/2024 11:29
Dziś opowiadam mojej mamie o tym jak wczoraj pomagałam ratować rannego gołębia i w tym momencie gołąb pierdutnął o szybę tak, że został na niej rozmazany ślad...

Otherwoman
04/10/2024 11:26
Kurcze, miałam dziś sytuację iście lostowa. Akurat wczoraj oglądałam odcinek Special, gdzie Walt gadał o ptakach i wtedy ptak rozbił się o szybę.

Otherwoman
01/10/2024 20:54
Ok czekam

Umbastyczny
01/10/2024 20:15
Chyba dopiero jutro wrzucę post książkowy.

Umbastyczny
23/09/2024 20:12
smiley

Otherwoman
23/09/2024 17:16
najlepszego z okazji rocznicy Lost smiley

Umbastyczny
22/09/2024 22:21
smiley

Otherwoman
21/09/2024 18:52
siemka, Umba smiley

Otherwoman
30/08/2024 18:50
smiley

Umbastyczny
28/08/2024 21:43
Właśnie wróciłem :3 Generalnie super, widoki niesamowite, jutro albo w piątek może wrzucę krótką relację

Otherwoman
27/08/2024 17:31
dawno tu nie zaglądałam smiley Jak wyjazd do Norwegii, Umba?

Umbastyczny
10/08/2024 22:12
<3

Flaku
08/08/2024 14:22
sraka

Umbastyczny
08/07/2024 19:28
jeszcze nie, ale widziałem, że dodałaś i na pewno przeczytam smiley

Otherwoman
08/07/2024 18:31
czytałeś ten niedołężny rozdział? smiley

Otherwoman
06/07/2024 19:17
ok, to pomyślę, jakby to miało wyglądać smiley Jak masz jakieś pomysły, to też możesz się podzielić smiley

Umbastyczny
06/07/2024 14:12
Spróbować można smiley

Archiwum