Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Czerwca 29 2024 11:25:23 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
TOP 5
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 1 day
Michal 3 days
chlaaron 9 weeks
Lincoln11 weeks
mrOTHER11 weeks
Diego11 weeks
Flaku16 weeks
shimano17 weeks
Amaranta27 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 25 - Archiwum | KOKPITOWCY
Strona 26 z 91 << < 23 24 25 26 27 28 29 > >>
Autor RE: Rozbitkowie z kokpitu
Amaranta
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ana Middleton

Postów: 2064

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-04-2014 23:04
Tara siedziała dalej w miejscu, ani nie wiedząc co ze sobą zrobić, ani też co myśleć. Wszyscy się pooddalali w swe strony, jakby zupełnie nie interesowała ich reszta. Czy nie powinni się trzymać razem? Wspólnie podejmować decyzję? Nastolatka nie wiedziała, więc zatopiła się w kolejny rysunku, który przedstawiał labirynt z zagubionymi wewnątrz ludźmi, nie potrafiącymi się oddalić.
A może w labiryncie nie było jednej wspólnej drogi, tylko kilkanaście pozamykanych i bez możliwości przejścia dalej?
Tara podniosła głowę dopiero, gdy rozległ się huk i na niebie pojawił spadochron. Dziewczyna zerwała się z miejsca, wpatrując w punkt na niebie i próbując zapamiętać gdzie skrzynia spadła. Nie wiedząc czy została już sama, zgarnęła teczkę i ruszyła w tamtą stronę.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie z kokpitu
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-04-2014 23:06
Phoebe szła wzdłuż strumyka gdy usłyszała wodospad ucieszyła się. Musiało być tam jezioro i cała mogła zanużyć się w wodzie. Uśmiechnęła się, gdy wyszła zza krzaków i zobaczyła jezioro... na którego brzegu stała naga kobieta. Dziewczyna kojarzyła ją z "ich otoczenia".
- Hej, mogę Ci pomóc? - zapytała Dores z lekkim uśmiechem.


If you don't take drugs probably you have other addictions.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie z kokpitu
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17699

Administrator

Dodane dnia 02-04-2014 23:10
O! - Dores zamrugała na widok dziewczyny. Jeśli masz jakieś zapasowe ubranie, to tak! Moje... eee się spaliło. - przestąpiła z nogi na nogę.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie z kokpitu
Nina
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Louanne Ambrosio

Postów: 1130

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-04-2014 23:12
Żeby do końca zrozumieć wszystko co mówił Will i żeby to choć w niewielkiej część przyswoić, Anastasia musiała się trochę skupić. Zanim jej odpowiedział, myślała nad tym co dzieje się teraz z innymi. Robiło się ciemno i zaczynała coraz bardziej niepokoić się o Isleen, która na pewno była teraz sama w lesie. Dziewczyna wydawała jej się taka delikatna, pod względem i fizycznym i psychicznym, że zaczęła zastanawiać się, czy to przypadkiem nie przez jej wypadek tamta czuję się gorzej. Może przez jej głupie zachowanie sprowadzi na Isleen kłopoty? Bardzo tego nie chciała.
W końcu zdezorientowana ilością czynność, które wymienił William musiała się chwilę zastanowić nad jego pytaniem. Właściwie musiała się zastanowić nad tym, co nabazgrała patykiem na piasku. W jej głowie był taki mętlik, że właściwie mogło być to wszystko. Gdy przekręciła lekko głowę na bok, doznała niesamowitego olśnienia.
-To nie miało być nic konkretnego, ale chyba wyszedł mi... niedźwiedź w szaliku - odpowiedziała. To było najgłupsze połączenie jakie w życiu widziała. Zamazała więc szybko obrazek i wyciągnęła z tylnej kieszeni spodni kartkę papieru.
-Ten jest bardziej wartościowy - podała Willowi obrazek Tary.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie z kokpitu
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-04-2014 23:15
Dziewczyna spojrzała na Dores z góry do dołu, gdy ta próbowała okryć się nieudolnie dłońmi. Pewnie żałowała, że nie ma dodatkowej pary rąk.
- Eee, jasne. - zrzuciłam z siebie krótki ciemny sweterek i podałam kobiecie. - Może to nie zastąpi Ci pełnej garderoby ale może do czasu aż nie znajdziemy jakichś bagaży. Trzeba byłoby je przeszukać. Natknęłaś się już na jakieś walizki? - zagaiła, starając się zająć myśli Dores.


If you don't take drugs probably you have other addictions.

Edytowane przez chlaaron dnia 02-04-2014 23:16
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie z kokpitu
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17699

Administrator

Dodane dnia 02-04-2014 23:17
Dores zarzuciła na siebie sweterek i obciągnęła go najniżej jak mogła. W trakcie zapinania guzików spojrzała podejrzliwie na dziewczynę. Mam nadzieję że to nie twoja sprawka? - skinęła w stronę zwęglonych ubrań.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie z kokpitu
razmuss
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
William Clayton

Postów: 74

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-04-2014 23:19
Ma dziewczyna talent -przyznałem- a gdzie Ona właściwie jest ? jak miała na imię? może Ją zawołamy?- spytałem zaniepokojony
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie z kokpitu
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-04-2014 23:22
Phoebe spojrzała na kupkę zwęglonych, oblanych wodą skrawków materiału. Z trudem powstrzymała śmiech.
- Gwarantuję, że nie zrobiłabym takiego świństwa, jesteśmy kobietami, prawda? Trzymamy się razem. - uśmiechnęła się do niej. - To pewnie jakiś zboczeniec... Lepiej na siebie uważać, Artur ma dziwne pomysły ostatnio... - dodała.
- Jestem Phoebe. - powiedziała do dziewczyny i wyciągnęła ku niej dłoń. - Kąpiel chociaż była tego warta? - zaśmiała się.


If you don't take drugs probably you have other addictions.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie z kokpitu
Nina
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Louanne Ambrosio

Postów: 1130

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-04-2014 23:25
-Z takiej odległości to nie wiem czy usłyszy. - odpowiedziała niepewnie. Kolejna osoba, o którą zaczęla się teraz martwić. Byłaby najspokojniejsza gdyby zebrali się w jedną grupkę. - Została chyba tam przy lesie. - W tej chwili zdała sobie sprawę, że nawet nie wiedziała jak dziewczynka ma na imię. Chociaż, może nie było to takie ważne? Przecież co komu po imieniu w takich sytuacjach, można sobie wymyślić jakie się chce i udawać kogo się chce...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie z kokpitu
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17699

Administrator

Dodane dnia 02-04-2014 23:25
Dores spojrzała niepewnie na Phoebe. Najwyraźniej mówiła prawdę. Z wahaniem podała jej dłoń. Dores. Dores Annabeth właściwie. Rozejrzała się po zimie w poszukiwaniu swojego plecaka. Jaki Artur? - zamrugała zbita z tropu.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie z kokpitu
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-04-2014 23:28
- No ten dziwny chłopak z jakiegoś podobno brudnego miasta. Nie jestem pewna jakiego. - powiedziała niepewnie.
- Dobra, poszukam jakichś rzeczy, nie możesz tak wrócić... ktoś mógłby się wystraszyć, co nie?


If you don't take drugs probably you have other addictions.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie z kokpitu
razmuss
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
William Clayton

Postów: 74

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-04-2014 23:28
Ok pali się ognisko to będą nas widzieć, a ja coś krzyknę zaraz może usłyszą -mówiąc to krzyknąłem parę razy z nadzieją że ktoś do nas dołączy- następnie zagadnąłem do Anastasi - O czym myślisz ? bo zdajesz się być mimo wszystko myślami zupełnie gdzie indziej..
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie z kokpitu
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 02-04-2014 23:32
Przetarła łzy z policzek. Robiło się ciemno, a w pobliżu nikogo nie było widać. W tej chwili było jej jednak wszystko jedno, czy coś ją pożre czy nie. Czy obudzi się rano żywa, czy znajdą jej martwe ciało. Położyła się na trawie i zmrużyła oczy. Zanurzona w swoim małym, abstrakcyjnym świecie.

/other, chaaron, wy jesteście gdzieś niedaleko strumienia, czy w całkiem innym miejscu?
Edytowane przez Flaku dnia 02-04-2014 23:35
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie z kokpitu
Amaranta
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ana Middleton

Postów: 2064

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-04-2014 23:33
Tara szła między drzewami, rozglądając się z niepokojem i przytulając do siebie teczkę. Ze strachu o własne bezpieczeństwo, znowu poczuła ściskanie w żołądku, powodujące nieprzyjemne nudności.
Spocona z powodu wysiłku jaki włożyła w przejście na plażę, w końcu wyłoniła się zza jakiego krzaka. O wilku mowa, a wilk tuż tuż?
- Widzieliście ten spado...
Chciała pytać, zaraz jednak widząc zapasy w świetle ogniska. Niedowierzając podeszła bliżej i wlepiła w mężczyznę i kobietę pytające spojrzenie. Nie mogła jednak długo tak ustać. Jej siły były na wykończeniu i usiadła ciężko, wbijając się w miękki piasek.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie z kokpitu
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-04-2014 23:33
Peter podsłuchiwał rozmowę Dores z Pheobe. Chłopak przeczuwał, że w niedalekiej przyszłości Pheobe zdarzy się coś... niespodziewanego.

- Witajcie drogie panie... doszły mnie słuchy, że z nieba spadła jakaś skrzynka. Słyszałyście już coś o tym? - spytał Dores i Pheobe z wyraźną ciekawością. Scott udawał, że nie zauważa "niepełnej" garderoby Shelley.


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie z kokpitu
Nina
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Louanne Ambrosio

Postów: 1130

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-04-2014 23:33
- Kontempluję na temat życia - odpowiedziała ze śmiechem - a tak na prawdę to zastanawiam się gdzie są inni. Szczerze to się trochę martwię o dziewczyny, szczególnie Isleen i tą małą. Polubiłam je i nie chciałabym, aby coś złego się im przytrafiło.
Zapatrzyła się na ognisko po czym kontynuowała : Zastanawiam się też, czy jest sens to wszystko robić. Ty na prawdę wierzysz, że oni nas tu uratują? Ja to nawet nie mam pojęcia gdzie my właściwie jesteśmy.
W tym momencie na plaże wkroczyła dziewczynka o której wcześniej rozmawiali. Wydawała się wykończona, ale mimo wszystko Anastasia niesamowicie ucieszyła się na jej widok.
-Martwiłam się o ciebie - powiedziała do niej - Nie widziałaś może innych w pobliżu? Na przykład Isleen?
Edytowane przez Nina dnia 02-04-2014 23:36
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie z kokpitu
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17699

Administrator

Dodane dnia 02-04-2014 23:34
Czekaj! Idę z tobą! Jakieś walizki są koło kokpitu. - załapała plecak i cały czas obciągając sweterek ruszyła boso przez dżunglę... nagle jak spod ziemi wynurzył się psychol.
Ty! - krzyknęła upuszczając plecak. Nie zważając na słowa o jakiejś skrzynce, Dores rzuciła się na niego i zaczęła okładać pięściami po głowie. To ty zniszczyłeś mi ubranie!




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 02-04-2014 23:35
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie z kokpitu
razmuss
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
William Clayton

Postów: 74

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-04-2014 23:40
Czy wierzę ? chciałbym ale jak na razie jesteśmy skazani na samych siebie -odparłem- widząc w dziewczynę od obrazka powiedziałem-o widzisz Anastasio zguba się znalazła smiley- gdzie byłaś?- spytałem młodą dziewczynę
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie z kokpitu
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-04-2014 23:40
Phoebe spojrzała nieufnym wzrokiem na chłopaka wyłaniającego się zza krzaków. Miał dziwny wyraz twarzy i ogólnie poruszał się dziwnie. W dodatku z tym podejrzliwym usmieszkiem jak na avku.
Kobieta patrzyła na to, co wyczynia Dores w duchu mówiąc sobie, że właśnie też chciała oskarżyć chłopaka o spalenie ciuchów.
- Daj mu popalić mała! - pomyślała pragnąc nieco ją sprowokować, lecz tego nie zrobiła. Obawiała się chłopaka.


If you don't take drugs probably you have other addictions.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozbitkowie z kokpitu
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-04-2014 23:42
Peter próbował się na początku osłaniać rękoma, jednak po chwili stwierdził, że nie da się tak po prostu okładać jakiejś głupiej dziewce. - Uspokój się wariatko?! - krzyknął do niej i odepchnął Dores. - Nic nie wiem o Twoim ubraniu! - dodał szybko chwytając jakiegoś kija do obrony i celując nim w kobietę.


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 26 z 91 << < 23 24 25 26 27 28 29 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
27/06/2024 17:59
Pozdrawiam smiley

Umbastyczny
26/06/2024 21:57
Również pozdrawiam smiley

Michal
26/06/2024 10:47
Pozdrawiam serdecznie smiley

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Archiwum