Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Września 29 2024 12:29:13 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
muzyka
Ostatnio widziałem, ...
Książki
Alernatywna historia...
Co byś zrobił, gdyby...

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Lincoln 5 days
Umbastyczny 5 days
Otherwoman 5 days
Flaku 3 weeks
Isabelle 5 weeks
Michal13 weeks
chlaaron22 weeks
mrOTHER24 weeks
Diego24 weeks
shimano30 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania: The Walking Dead Edition - Archiwum | Georgia
Strona 13 z 38 << < 10 11 12 13 14 15 16 > >>
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Faraday


Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-05-2014 10:33
Joshua postanowił, że nie podda się na drodze do głoszenia Ewangelii mimo że nawet wobec tak oczywistych znaków owi zatwardziali grzesznicy zachowywali dystans do Boga. Poszedł na dział z rzeczami do sprzątania i wziął dwa brązowe kije od mopów. Następnie na dziale z przedmiotami budowlanymi odnalazł grubą i mocną taśmę izolacyjną. Za jej pomocą połączył ze sobą dwa kije tworząc pokaźnych rozmiarów krzyż. Milcząc podszedł do miejsca, gdzie znajdowało się najwięcej ludzi z grupy i stanął między nimi. Stał tak bez słowa czekając aż któryś z wrednych ateistów dozna w końcu oświecenia.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11716

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-05-2014 10:40
Gdy Kass wręczała kaszki Ryszardowi, zauważyła, że jakiś mężczyzna paraduje z krzyżem zrobionym z mopów.
- Co Pan robi?!
Kobeta była zbulwersowana z dwóch powodów. Po pierwsze uważała, że mają teraz większego powody do zmartwień niż kwestie wiary, a po drugie wydawało się jej niesmaczne, żeby robić kijowe krzyże.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-05-2014 10:49
Nie miałam ochoty przebywać z tymi ludźmi ani minuty dłużej. To proste, że czułam się od nich lepsza. Widziałam obwisłe tyłki nawet całkiem ładnych dziewczyn, a przecież przysiady załatwiłyby sprawę, widziałam brak bicepsa u facetów, którzy byli typowymi suchoklatesami, nie mówię już o ludziach, którym zaraz pęknie skóra napięta od tego obrzydliwego tłuszczu. Nienawidziłam ich. Ja musiałam mieć kontrolę nad każdym aspektem mojego życia. Dlatego właśnie stałam oparta o sklepową kasę i kiedy kolejna z grzecznych dziewczynek spytała tego świra, co robi, zawołałam do niej: - Nie patrz nawet na niego! Zaraz zryje Ci banię.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11716

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-05-2014 10:57
Kass nie zrozumiała o co chodzi Corinne. Zastanawiała się jak Ci ludzie chcą przetrwać w takich warunkach, skoro mają IQ złamanej szprychy rowerowej.
- Przepraszam, ale nie rozumiem o co Pani chodzi.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Faraday


Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-05-2014 11:12
Joshua postanowił trwać niezmącony na posterunku mimo słownych zaczepek tych współczesnych Lilith i Ewy. Sądził, że właśnie teraz jest najlepsza chwila na zaatakowanie demonów mieszkających w duszach tych ludzi.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Amaranta


Avatar Użytkownika

Postać:
Ana Middleton

Postów: 2064

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-05-2014 11:18
Ramirez przeszła się po całym sklepie, lokalizując co gdzie jest i co się może przydać. Gdy wróciła do zebranych ludzi, popatrzyła na wariata z krzyżem i pokręciła głową. Aż jej na moment języka w gębie zabrakło.
- Dobra... sprawdziłam wyjścia. Nic się tu nie dostanie, ale i wyjść nie można. Jesteśmy tu bezpieczni. - Popatrzyła po ludziach, mając nadzieję, że to ich uspokoi.
- Nie wiadomo jednak jak długo będziemy musieli tu siedzieć. Widziałam materace, wystarczy je napompować, jeśli nie chcecie odmrozić sobie tyłków na podłodze. Mamy cholerne szczęście, że siedzimy w pieprzonym Walmarcie. Nie umrzemy przynajmniej z głodu.

Cel: Przygotujcie się do dłuższego pobytu.



Edytowane przez Amaranta dnia 16-05-2014 11:19
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Judka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Cebulowski

Postów: 600

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-05-2014 11:25
Policjantka wróciła. Matt zmierzył ją wzrokiem zaplatając ręce na klatce piersiowej. Tak, miał w łapach tę patelnię, ale dodawało mu to wyglądu. Taki dzielny wojownik.
- Walmart ma część przeznaczoną dla wyposażenia domów, jakieś łóżka, et cetera. - powiedział wzruszając ramionami. - Jeśli mamy tu siedzieć, musimy mieć na uwadze, że oni mogą się tu przedrzeć, może... jakaś warta?
Grało się w te gry strategiczne. Ehehehe.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
knopers
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Darja Domracheva

Postów: 620

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-05-2014 12:04
Rychu popatrzył z wdzięcznością na kobietę,która przyniosła mu kaszki. Znalazł jeszcze mleko i chociaż zimne to zrobił prowizoryczny posiłek dla córki. Dziewczyna,która znalazła dla Vivienne jedzonko była całkiem ładna i miała dobroduszny wyraz twarzy. Jej Temperówka mógłby uwierzyć.

Śpiące dziecko Ryszard znów powiesił w nosidełku na swoich plecach i nie wychylając się przed szereg zaczął szukać najpotrzebniejszych rzeczy. Znalazł pieluchy,jeszcze trochę żywności dla dzieci-słoiczki i opakowania bebiko,a dla siebie jakieś sucharki , wodę i trochę słodyczy. Najbardziej zależało mu na ciasteczkach oreo,które bardzo lubił.
W mięsnym leżał potężny tasak,który mężczyzna,przewiesił przez pasek. Doskonale potrafił się nim posługiwać po latach spędzonych w rzeźni. Nie miał zamiaru kogoś zranić,a szczególnie nawiedzonych osób,ale ta zamknięta grupa wydawała mu się niebezpieczna dla Vivienne.






Funkcja: przyrodnik
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17716

Administrator

Dodane dnia 16-05-2014 12:08
Dopóki mamy alkohol, możemy tu siedzieć. - podsumowała Lacey. Twoje zdrowie, pani szeryf. - uniosła do góry butelkę, a następnie upiła łyk. Podparła się rękami o podłogę, pozostając w pozycji półsiedzącej-półleżącej i zmierzyła wzrokiem hydraulika z piwem. Wyglądał na typowego naiwniaka, do którego mogłaby się przykleić, żeby bronił jej swoim śmiercionośnym krzesłem. A jak już nie będzie potrzebny, to go oleje. Więc, jak się nazywasz... bohaterze? - zapytała i uśmiechnęła się uwodzicielsko.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11716

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-05-2014 12:31
Kass nie doczekała się odpowiedzi ze strony Corinne, więc przyglądała się innym. Najbardziej ciekawił ją Ryszard Temperówka, któremu wcześniej pomogła. Pozornie wyglądał na typowego tępego dresiarza, jednak zachowywał się naprawdę porządnie, a dodatkowo to jak zajmował się córką... Mężczyzna wywarł pozytywne wrażenie na Gentry, więc dziewczyna stwierdziła, że woli się trzymać jego niż tych psycholi. Podeszła, więc do niego i zagadała.
- Przepraszam, nie chciałabym się wtrącać, ale widziałam jak przygotowujesz posiłek dla małej.
Kass rzeczywiście nie chciała się wtrącać, bo nie znała się na opiece nad dziećmi.
- Podałeś chłodne mleko, a mamy tutaj różne urządzenia, mikrófalówki itd. Nie wiem w sumie czy te z wystawy zadziałają. Ale na dziale ogrodowym są grille, podpałki itd., więc mógłbyś robić też ciepłe posiłki dla małej.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-05-2014 12:52
Obudziłam się przy alejce z urządzeniami elektronicznymi. Byłam cała obolała kiedy podniosłam się z podłogi i przeciągnęłam czułam jak strzela każda kostka w moim ciele. Związałam długie blond włosy w luźnego kucyka i założyłam czerwoną torebkę na ramię. Postanowiłam wrócić do grupy. Usiadłam na ladzie i przetarłam oczy
-Więc.. powinniśmy nastawiać się na dłuższe posiedzenie w tym miejscu, tak? -zapytałam, a raczej stwierdziłam. Źle się z tym czułam. Pierwszy raz spotkała mnie taka sytuacja. Nie wiedziałam jak się zachować, jak reagować na to wszystko..


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-05-2014 12:57
Byłam zadowolona z naszych "zakupów" więc uśmiechnęłam się do Amandy.
- To chyba wszystko mamy. - skwitowałam zapinając swoją torbę niezbyt wyładowaną. Była lekka, ale wiedziałam, że te rzeczy bardzo nam się przydadzą.
Wróciłyśmy szybko do ochroniarza i Amanda zaczęła obmywać mu ranę.


If you don't take drugs probably you have other addictions.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
knopers
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Darja Domracheva

Postów: 620

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-05-2014 12:58
Ryszard przechadzający się między pólkami sklepowymi nagle usłyszał głos dziewczyny,która już wcześniej mu pomogła. Teraz dała mu radę, która go bardzo uradowała. Uśmiechnął się do niej szczerze.
Znasz się na tym? i nie czekając na odpowiedź dziewczyny wyciągnął rękę. Ryszard. powiedział. To mógł być całkiem przyjemny początek znajomości.
Na plecach zaczęła wiercić się w nosidełku dziewczynka,więc odpiął ją i posadził na kolanach. - To Vivienne. Powiedział do kobiety. -Kocham ją nad życie,ale nie znam się na tych wszystkich....rzeczach. Roześmiał się radośnie. Potrzebował teraz takiej dobroci i zwykłego człowieczeństwa.






Funkcja: przyrodnik
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Derpsi
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 711

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-05-2014 13:18
Gert wdziął od Matta tasak. Teraz mógł śmiało powiedzieć, że jest uzbrojony po zęby. Miał klucz fajkowy, młotek i tasak. Czyli: mógł wymienić koło z samochodzie, przybić gwóźdź i pokroić mięso na obiad.
Gdzieś po sklepie pałętało się jakieś dziecko. Uciekło komuś w głuchą noc? Gert zastanawiał się, czy w sklepie nie został jakiś umarły-nieumarły sprzedawca, albo hostessa rozdająca ludziom oliwkowe koreczki.
- Czy my mamy w ogóle jak stąd wyjść?
Miał jeszcze jedno, ważniejsze pytanie: Gdzie toaleta?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-05-2014 13:25
-No nie mamy -stwierdziłam słysząc kroki zombie za naszą żelazną kurtyną. Drzwi przeciwwłamaniowe dzieliły nas od tych psycholi, tylko na jak długo..
-Jest tylko jedna możliwość ucieczki z tego miejsca; trzeba pozbyć się tych zielonych.. Z drugiej strony powstaje pytanie, czy na zewnątrz jest równie niebezpiecznie jak tu?


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Judka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Cebulowski

Postów: 600

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-05-2014 13:29
Patelniarz, cóż... mógł zrobić smaczną jajecznicę. Robił najlepszą jajecznicę. W sumie to się nie wychylał. Jak te lasencje były takie prędkie do pomagania komuś kto i tak zmieni się w zombiaka to niech sobie robią co chcą. On w końcu wiedział co się stanie. Przecież miał doświadczenie. Grało się w gry.
Jeśli Gret chciał iść do toalety to lepiej było żeby to zrobił. Kiedyś zrobili sobie sesję CoD'a ze znajomymi, babcia weszła do pokoju w tym samym momencie kiedy Osel puścił bąka. Na szczęście nie trzeba było robić jej sztucznego oddychania, ale serce jej na moment stanęło w gardle.
W końcu westchnął.
- Em... A może pasowałoby znaleźć rozdzielnię i zobaczyć stan agregatorów? Skoro wifi nie działa... - machał patelnią wskazując w końcu na Dżej Lo. - Skoro siadły telefony... Prądu też kiedyś zabraknie, a agregatory ładują energię w całe centrum. Nie wiadomo na jak długo.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Franka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Amanda Shaw

Postów: 124

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-05-2014 13:30
Amanda kleknęła znów przy ochroniarzu. Sprawdziła jeszcze raz oddech i puls. "Jakbym była lekarką, do cholery... Jest tu nas tyle, nei ma żadnego lekarza? Ja uczę tylko na filologi angielskiej..."
Ściągnęła te ścierki i przemyła ranę wodą utlenioną i już po ludzku obwiązała bandażem. Nie obchodziło ją, jeżeli ktoś mamrotał, żeby nic nie robić. Gry to gry. Filmy to filmy. Zombie nie istnieją. Jedyne co jej przeszło przez myśl, że to może jakieś eksperymenty wojskowe... Wymknęły się spod kontroli..
Ale czy ktoś po ugryzieniu psa zamienia się w zwierzę? Nie. Także teraz to też było niemożliwe.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Derpsi
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 711

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-05-2014 13:33
- Jak mamy tu siedzieć po ciemku, to trzeba znaleźć świece - o, tak. Denver i Osel byli chyba w swoim żywiole. Gert odgarnął ręką włosy tak, jak to widział w reklamie szamponu z Krzysiem Ibiszem, żeby wydać się pomocnym kobietkom bardziej bohaterskim i pociągającym.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Judka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Cebulowski

Postów: 600

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-05-2014 13:38
Z Gerta to jednak było zawsze ciacho. Jak mógł się z nim w ogóle równać? - pomyślał Denver.
Edytowane przez Judka dnia 16-05-2014 13:39
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-05-2014 13:39
Gdy dziewczyna odsłoniła ranę spojrzałam na nią szybko. Wydawało mi się, że była dość głęboka i nie szybko się zagoi. Po ugryzieniu przez tak brzydkie zęby pewnie będzie się ślimaczyć...
- Nie trzeba szyć? - spytałam spoglądając jak Amanda sprawnie bandażuje rękę ochroniarza.


If you don't take drugs probably you have other addictions.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 13 z 38 << < 10 11 12 13 14 15 16 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Umbastyczny
23/09/2024 20:12
smiley

Otherwoman
23/09/2024 17:16
najlepszego z okazji rocznicy Lost smiley

Umbastyczny
22/09/2024 22:21
smiley

Otherwoman
21/09/2024 18:52
siemka, Umba smiley

Otherwoman
30/08/2024 18:50
smiley

Umbastyczny
28/08/2024 21:43
Właśnie wróciłem :3 Generalnie super, widoki niesamowite, jutro albo w piątek może wrzucę krótką relację

Otherwoman
27/08/2024 17:31
dawno tu nie zaglądałam smiley Jak wyjazd do Norwegii, Umba?

Umbastyczny
10/08/2024 22:12
<3

Flaku
08/08/2024 14:22
sraka

Umbastyczny
08/07/2024 19:28
jeszcze nie, ale widziałem, że dodałaś i na pewno przeczytam smiley

Otherwoman
08/07/2024 18:31
czytałeś ten niedołężny rozdział? smiley

Otherwoman
06/07/2024 19:17
ok, to pomyślę, jakby to miało wyglądać smiley Jak masz jakieś pomysły, to też możesz się podzielić smiley

Umbastyczny
06/07/2024 14:12
Spróbować można smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:11
np. o tematyce potterowej? smiley Brakuje mi takiego popisania sobie na luzie smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:10
Umba, nie chciałbyś pograć w takie małe RP dwuosobowe? smiley

Otherwoman
27/06/2024 17:59
Pozdrawiam smiley

Umbastyczny
26/06/2024 21:57
Również pozdrawiam smiley

Michal
26/06/2024 10:47
Pozdrawiam serdecznie smiley

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Archiwum