Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Września 29 2024 14:31:21 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
muzyka
Ostatnio widziałem, ...
Książki
Alernatywna historia...
Co byś zrobił, gdyby...

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Lincoln 5 days
Umbastyczny 5 days
Otherwoman 5 days
Flaku 3 weeks
Isabelle 5 weeks
Michal13 weeks
chlaaron22 weeks
mrOTHER24 weeks
Diego24 weeks
shimano30 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania: The Walking Dead Edition - Archiwum | Georgia
Strona 11 z 38 << < 8 9 10 11 12 13 14 > >>
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Faraday


Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 23:33
- A więc to jest ten wasz ekumenizm? - zaśmiałem się dziewczynie w twarz. Krew buzowała we mnie coraz mocniej, ale wiedziałem, że przez tą dziewczynę przemawia szatan, który próbuje w tej kluczowej chwili zwieść mnie z drogi do świętości. - Zawsze wierzyłem, że wy katolicy jesteście trzeźwo myślącymi ludźmi, ale widzę że nie. Wolisz bawić się w palenie stosów i jakieś idiotyczne gierki. A tutaj wokół jest tyle ludzi gotowych na przyjęcie Boga do swoich serc!



Edytowane przez Faraday dnia 15-05-2014 23:36
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Derpsi
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 711

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 23:33
Czy nie było mu za dużo burgerów?
- Jak śmiesz- powiedział bezgłośnie.
Omdlenie faceta, który wyglądał jak Tarantino nie wróżyło niczego dobrego. Zawsze występował w swoich filmach, jasne. Tylko ostatnio we wszystkich ginął. A co, jeśli zmieni się w takiego paskuda jak w Planet Terror? A jak mu odpadnie wacek?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 23:36
Spojrzałam przez ramię na ranę, którą uciskała Amanda. - Ja przyniosę coś. - dotknęłam ją w ramię i odbiegłam na poszukiwania.
Biegałam między regałami poszukując odpowiedniego działu. W pośpiechu znalazłam ścierki więc zabrałam je, mogły się przydać.
Wróciłam do Amandy, która wydawała się mieć wszystko pod kontrolą. - To wszystko co udało mi się znaleść w pośpiechu. Proszę. - podałam jej nowe i czyste ścierki do wycierania naczyń.


If you don't take drugs probably you have other addictions.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 23:37
- Czegoś tutaj nie zrozumiałeś, Murzynie. - oparłam ręce o biodra. - Mój biologiczny ojciec powinien trzymać się celibatu. Matka zamiast wychowywać mnie w wierze, traktowała mnie jak swój bagaż. - nie chciało mi się nawet z nim kłócić, był tak głupi i naiwny... - Mam w dupie ekumenizm, powiedz mi lepiej kto tak sprał Ci mózg, bo przecież nie Jezus.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Amaranta


Avatar Użytkownika

Postać:
Ana Middleton

Postów: 2064

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 23:38
- Wiedzą gdzie jestem. Ktoś się pojawi... - Próbowała uspokoić towarzyszkę, wyciągając rękę po swoje radio. Cóż innego miała jej powiedzieć? Przecież nie zdradzi, że skoro radio jest głuche, to nikt nie ruszy jej na pomoc. - Sprawdź tamtą alejkę - Zakomenderowała i sama skręciła w drugą, by zniknąć z oczu kobiety. Tam oparła się o półki i westchnęła głęboko.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7259



Dodane dnia 15-05-2014 23:39
- Uważaj kurwa!
Danny'emu nie bardzo pasowało to co robi kobieta, więc wycelował z broni w kierunku już wyjątkowo sinego faceta. Nie wiedział o co tu chodzi, ale ci ludzie, których kasował swoim krzesłem ewidentnie wyglądali jak zombie, więc wolał dmuchać na zimne. Z drugiej strony, jeśli się myli to lepiej, żeby go opatrzyła.
- Niech ktoś przyniesie jakieś bandaże - powtórzył, gdyż sam nie miał zamiaru się stąd ruszać.


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Franka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Amanda Shaw

Postów: 124

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 23:43
Kiwnęła głową, słysząc słowa blondynki. Cieszyła się, że ktoś zareagował. Reszta wolała kłócić się, czy Bóg nie pokarał niepokornych owieczek.
Zrobiła opaskę uciskową, a Hale tym czasem wróciła ze ściereczkami.
-Dadzą radę..-mruknęła. Rozerwała opakowanie i związała ze trzy ściereczki razem. Potem jedną położyła na ranę, po czym całość obwiązała. Nie powinno przemoknąć. Na razie.
Poklepała ochroniarza po policzku.
-Halo, słyszy mnie pan?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 23:43
- No KURWA JAPIERDOLE przecież przynioslam! - krzyknęłam do nieogarniętego Flaka i wskazałam na ścierki.


If you don't take drugs probably you have other addictions.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Faraday


Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 23:44
panda napisał/a:
- Czegoś tutaj nie zrozumiałeś, Murzynie. - oparłam ręce o biodra. - [i]Mój biologiczny ojciec powinien trzymać się celibatu.


nie ogarnąłem smiley

Joshua postanowił w milczeniu odejść od atakującej go Corinne i reszty grupy. Uklęknął przy stoisku z mrożonkami i zaczął się modlić wpatrując się w cennik z wykazem cen filetów mrożonych. Ryba kojarzyła mu się mocno z domem i wspólnotą, którą jego ojciec nazywał "Ichtys".

// dobranoc. idę spać. smiley Romero też się dzisiaj nie obudzi raczej smiley



Edytowane przez Faraday dnia 15-05-2014 23:46
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 23:46
-Ale.. ale co mam sprawdzać?- zapytałam momentalnie stając. Miałam jeszcze łazić samotnie zdana tylko na siebie i obserwować czy nigdzie nie czai się jakiś zombie. Wzruszyłam ramionami i zrobiłam tak jak kazała mi nieogarniająca policjantka. Uzbrojona w lakier do włosów kroczyłam alejką przeglądając promocje na półkach. Spokojnym krokiem, gdyż nikogo nie widziałam wróciłam do funkcjonariuszki która aktualnie próbowała się w końcu ogarnąć. Stałam tak kilka metrów od niej i wolałam nie przeszkadzać w trakcie takich ważnych czynności.


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 23:46
- Lepiej to oszczędzajcie. - wskazałam na ścierki, które wylądowały na ręce ochroniarza. - Coś mi się wydaje, że długo stąd nie wyjdziemy. - rzuciłam i poszłam w stronę jednej z kas.

/dobranoc


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7259



Dodane dnia 15-05-2014 23:47
- Uspokój się bo będziesz następna - rzekł do tej drugiej, która zjawiła się ze ściereczkami, wciąż ściskając w ręce pistolet wycelowany w ochroniarza i zastanawiając się jakby to było gdyby faktycznie zamienił się w zombie, a Danny musiałby go zastrzelić.


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Franka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Amanda Shaw

Postów: 124

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 23:49
Podniosła wzrok na faceta z bronią. I nie było to miłe spojrzenie.
-Żebyś kurwa ty nie był następny.-warknęła.
Popatrzyła się jeszcze na ochroniarza. Nic więcej nei zrobi. Niech leży.
Edytowane przez Franka dnia 15-05-2014 23:49
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17716

Administrator

Dodane dnia 15-05-2014 23:49
Do miejsce, gdzie była zebrana większość osób, w tym nieprzytomny ochroniarz, wróciła Lacey zaopatrzona w buteleczkę wódeczki. O co takie wielkie halo? - zapytała, patrząc na miotających się ludzi. Pociągnęła łyczek z butelki. Przecież przyjdą i nas uratują. Wojsko, policja, whatever.... - mówiła, bujając trzymaną za szyjkę butelką w dłoni.




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 15-05-2014 23:50
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Amaranta


Avatar Użytkownika

Postać:
Ana Middleton

Postów: 2064

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 23:51
Wyprostowała się i odsunęła od półek, gdy tylko kątem dostrzegła pojawienie się kobiety. Spojrzał na nią surowo, jak to miała w zwyczaju, gdy chodziło o kontakty między stróżem prawa a cywilami i ruszyła w jej stronę, mijając.
- Drzwi.
Powiedziała i otworzyła chłodnie. Puste pomieszczenie wypełnione było jedynie lodówkami i półkami. Przynajmniej nie umrą z głodu, gdy przyjdzie im tu kilka dni przesiedzieć. Ramirez weszła głębiej do pomieszczenia i stanęła na jego środku. Wyjścia innego nie było.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 23:51
- Czy ty mi grozisz? - spojrzałam niepewnie na Danny'ego a później na jego broń. Trochę się zlękłam, co pewnie było po mnie widać.
- To tylko ugryzienie, nic mu nie będzie. Zagoi się. - poklepałam Amandę po ramieniu. Wyglądala jakby się o niego martwiła. - Poszukam jakiejś wody, możemy opłukać ranę. Nie wiadomo jakie bakterie przenoszą te zgniluchy. Jeszcze tego by brakowało, żeby wdało się zakażenie.. - szepnęłam do stojących przy mnie i dodałam: - Ktoś chętny do pomocy?


If you don't take drugs probably you have other addictions.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Michal
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Gregory Cooper

Postów: 1484

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 23:53
Widząc, że czarny kolega odpuszcza Gregory również odszedł, otworzył biblię, którą otrzymał i zaczął czytać.

// do jutrasmiley//
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7259



Dodane dnia 15-05-2014 23:58
- Mam nadzieję, że to TYLKO ugryzienie - odparł i usiadł naprzeciwko ochroniarza. Miał zamiar spędzić przy nim cały ten czas aż do jego wybudzenia. Przez chwilę poczuł się jak kapitan odpowiedzialny za los tych wszystkich zagubionych duszyczek przebywających w sklepie. Dla kogoś kto na co dzień naprawia rury to było coś.


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-05-2014 00:00
Znałam to spojrzenie. Martin był zawodowym żołnierzem i spoglądał w ten sposób na resztę ludzi; z pewną domieszką pogardy. Wzruszyłam ramionami i wlazłam do pomieszczenia zaraz za mundurową -Czyli wyjść i wejść z tego sklepu możemy tylko przez główne wejście które obecnie jest zawalone hordą dziwolągów, świetnie.. -mruknęłam otwierając lodówki i sprawdzając ich zawartość.


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-05-2014 00:02
To co się działo było tak nieprawdopodobne, że nie potrafiłem tego ogarnąć. Zombie, ludzie gryzieni przez te przedziwne istoty, a w środku tego ja, ogrodnik nie wiedzący co ze mną będzie. Dzień z pięknego zmienił się w tragiczny. A pomyśleć, że jeszcze rano piłem kawę z moją Jenny.

Jenny, miałem nadzieję, że te stwory opanowały tylko ten sklep i już niedługo będę mógł wrócić do domu i znów ujrzeć kobietę, którą kocham. Tak myśląc nawet nie zdołałem ogarnąć w jaki sposób przetrwałem to piekło. Ukryłem się w jednej z toalet i słysząc, a raczej nie słysząc odgłosów na zewnątrz postanowiłem wyjść i coś zrobić by opuścić to piekło. Po chwili ujrzałem jednak w oddali kilka stworów i zacząłem uciekać nie mając pojęcia jak mógłbym się obronić. Złapałem tylko po drodze kij bejsbolowy z wystawy i biegałem po sklepie nie wiedząc gdzie się ukryć. Po kilku minutach znalazłem jednak jakieś zabarykadowane drzwi czy roletę. Zacząłem w nie walić kijem wołając: Niech mnie ktoś uratuje. Proszę. - miałem nadzieję, że za barierą nie znajdują się te stwory, które jeszcze mnie nie dostrzegły.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 11 z 38 << < 8 9 10 11 12 13 14 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Umbastyczny
23/09/2024 20:12
smiley

Otherwoman
23/09/2024 17:16
najlepszego z okazji rocznicy Lost smiley

Umbastyczny
22/09/2024 22:21
smiley

Otherwoman
21/09/2024 18:52
siemka, Umba smiley

Otherwoman
30/08/2024 18:50
smiley

Umbastyczny
28/08/2024 21:43
Właśnie wróciłem :3 Generalnie super, widoki niesamowite, jutro albo w piątek może wrzucę krótką relację

Otherwoman
27/08/2024 17:31
dawno tu nie zaglądałam smiley Jak wyjazd do Norwegii, Umba?

Umbastyczny
10/08/2024 22:12
<3

Flaku
08/08/2024 14:22
sraka

Umbastyczny
08/07/2024 19:28
jeszcze nie, ale widziałem, że dodałaś i na pewno przeczytam smiley

Otherwoman
08/07/2024 18:31
czytałeś ten niedołężny rozdział? smiley

Otherwoman
06/07/2024 19:17
ok, to pomyślę, jakby to miało wyglądać smiley Jak masz jakieś pomysły, to też możesz się podzielić smiley

Umbastyczny
06/07/2024 14:12
Spróbować można smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:11
np. o tematyce potterowej? smiley Brakuje mi takiego popisania sobie na luzie smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:10
Umba, nie chciałbyś pograć w takie małe RP dwuosobowe? smiley

Otherwoman
27/06/2024 17:59
Pozdrawiam smiley

Umbastyczny
26/06/2024 21:57
Również pozdrawiam smiley

Michal
26/06/2024 10:47
Pozdrawiam serdecznie smiley

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Archiwum