Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Września 29 2024 18:19:31 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
muzyka
Ostatnio widziałem, ...
Książki
Alernatywna historia...
Co byś zrobił, gdyby...

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Otherwoman00:18:10
Lincoln 5 days
Umbastyczny 5 days
Flaku 3 weeks
Isabelle 5 weeks
Michal13 weeks
chlaaron22 weeks
mrOTHER24 weeks
Diego24 weeks
shimano30 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania: The Walking Dead Edition - Archiwum | Georgia
Strona 6 z 38 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Franka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Amanda Shaw

Postów: 124

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 22:18
Amanda miała wrażenie, że nie ma co liczyć na rozchisteryzowany tłum, który nie ogarniał co się dzieje. Wskoczyła za Owenem do rozbitej wystawy sklepowej i dorwała się do jakiejś rurki, na której wisiały ubrania. Zrzuciła je na ziemię i chwilę siłowała się, żeby ściągnąć rurkę z haczyków. Dobra, będze miała czym zdzielić po łbie te okropne stworzenia. Bo ludźmi już raczej nie byli.
Cały czas jednak miała w zasięgu wzroku policjantkę. Ta powinna chyba ich jakoś pokierować. Drżącymi rękoma dzierżyła niewielką, z pół metrową rurkę.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Judka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Cebulowski

Postów: 600

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 22:18
- Ja pierdole... - mruknął do siebie widząc co też ta baba trzyma w łapach.
- Czy ty widzisz ile to kosztuje? - aż mu ręce opadły. Oglądali już dziesiątą patelnię. Jego babcia zainspirowana Master Chefem postanowiła kupić sobie nowy sprzęt do kuchni. Kij, że to on gotował większość potraw. Kij, że ostatnio spaliła czajnik i jakimś cudem zamieniła wodę w proszek. Postanowiła kupić patelnię. Matt był już i tak obładowany jakimiś rzeczami. Jak to się stało, że dał się namówić? Grał razem z babką w Left4Dead i założyli się i przegrał. Wszystko przez tych patafianów z drużyny. Wyłączyła mu telewizor - bo używał go jako monitora i stanęła w rozkroku zaczynając jakieś aerobiki dla seniorów co miało go przekonać do ruszenia tyłka. Przekonało.
- Wybierz... j e d n ą.
Trzymał w rękach jakąś broń masowego rażenia przypominającą tylko z wyglądu patelnię oraz jakąś tańszą. - Po połowie.
Wtedy rozległ się hałas.
- Wnusiu. To weź odnieś tę i tamtą inną przynieś? Co oni mi tu tak wyją... ja tutaj zakupy robię do jasnej Anielki, chłolera jasna ciasna...
Odszedł kręcąc głową z niedowierzaniem. Babka szukała portfela, on wybierał patelnie. Patrzył się na ludzi ze zdziwieniem. Nagle zobaczył gościa wyglądającego jak chodzące gówno. Dosłownie. Obrócił się spoglądając na babke, ale jej nie widział. Ruszył do niej biegiem i rozległ się skrzeczący pisk.
- Aaaaaaaaa! Sakramencki konusie ty, zboczencu ty jeden aaaaa!
Jakiś facet calował babke po szyi!
- Ty skurwielu! - chciał krzyczeć, ale zamarł w miejscu. On jej buzi wcale nie dawał. On jej wyrywał żyły! Babka próbowała walczyć, ale wyszło tak, że machała jedynie rękami i gruchotała kobietę przed sobą torebką. Nie wytrzymawszy, Matt zdzielił zboczeńca super patelnią.
- Babcia! - krzyknął.
- Uciekaj wnusiu! - odparła wierzgając. - Toto z gier twoich mnie poniewiero! Kłoniec świata wnusiu! - mówiła dławiąc się krwią. Matt złapał patelnię w obie ręce i przyfasolił, odruchowo jakoś, babie ktora sapała mu nad uchem. Nie było czasu. Złapał tasak i pobiegł przed siebie wpadając na jakiegoś grubasa (Derpsi).
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Terminus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 200

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 22:19

Romero Rodriguez:
Ludzie! Musimy schronić się w Wallmarcie. Mają tam rolety antywłamaniowe, które przejść może tylko czołg! - powiedziałem wskazując na północ, mniej więcej w kierunku marketu.

Edytowane przez Terminus dnia 15-05-2014 22:21
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 15-05-2014 22:20
Ramirez nadal olewała Matju, więc postanowił trochę przykozaczyć, by udowodnić jej, że nie wierzy w takie banialuki.

- Widzisz, kurwa! Kurwa, mówiłem, że jest plastikowa, ja pierdolę! Teraz możesz kurwa przestać ku... ja pierdolę! - powiedział, wycelował w zombiaka, który zbliżał się do Lacey i trafił go prosto w głowę. Zombiak padł z dziurą w czaszce, a Matju...

Matju zaniemówił. Stał w miejscu nieruchomo tuż po strzale, z jeszcze wycelowaną bronią. Wyglądało to strasznie realistycznie. Nie tak dawno grał z chłopakami w strzelanie z broni na kapiszony. Huk był mniejszy. Odrzut był mniejszy. Zaś z głowy człowieka wypłynęło podejrzanie dużo ketchupu.



The maze isn't meant for you...

Edytowane przez mrOTHER dnia 15-05-2014 22:20
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 22:20
- Dobra, w takim razie dostajesz przyspieszony kurs samoobrony. - powiedziałam i dałam jej mój zużyty tusz do rzęs w rękę. Zdezorientowana blondynka złapała przedmiot w dłoń. Tusz w metalowo - plastikowym opakowaniu, zakończony w miarę ostro mógł nadać się jako obrona. Kiedy zombie pojawiło się w pobliżu, błyskawicznie złapałam jej nadgarstek i wbiłam jej ręką tusz w głowę zombiaka. Niestety, przedmiot został w głowie potwora, który upadł tuż przed nami. - Widzisz? Każdy może zabijać.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 22:20
Wychodząc za kobietą z sklepu obuwniczego o mało sama nie zapłaciłam życiem za buty. Byłoby to najdroższe obuwie jakie moglam "kupić". Spostrzegłam zombiaka, który atakowal Lacey. Zlęknęłam się i rozejrzałam się za czymś, czym mogłabym go rąbnąć. Wzięłam z wystawy super drogiego wysokiego kozaka i zaczęłam nawalać go po plecach. Chciałam chociażby odwrócić jego odwagę...

//to działo się przed tym jak Mathew strzelił mu w głowę smiley


If you don't take drugs probably you have other addictions.

Edytowane przez chlaaron dnia 15-05-2014 22:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Ykaz
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Karen Verdugo

Postów: 53

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 22:22
przypatrywałam się wszystkiemu, kiedy coś złapało mnie za nogę i zaczęło wlec po podłodze. Pomocy!!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7259



Dodane dnia 15-05-2014 22:22
Po chwili znów stał obok blondynki (Amaranta).
- No jestem kurwa. Macie jakiś plan? - zapytał przecierając pot z czoła. Trochę go zmęczyło machanie tym krzesłem na lewo i prawo.



Edytowane przez Flaku dnia 15-05-2014 22:23
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Amaranta


Avatar Użytkownika

Postać:
Ana Middleton

Postów: 2064

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 22:23
- Kurwa! Ja pierdolę! - Ramirez trzasnęła typa, który jej wyrwał broń, w łeb i odzyskała swą własność, popychając go w stronę Walmartu - Ruszać się! Do środka!

Cel: Schować w się w Walmarcie i zabarykadować!



Edytowane przez Amaranta dnia 15-05-2014 22:23
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17716

Administrator

Dodane dnia 15-05-2014 22:23
Kiedy zombiakj dostał w głowę, jego mózg rozbryznął się na twarz i ubranie Lacey. O. - skomentowała tę sytuację, patrząc na faceta, który strzelił. Dzięki. - dodała bezbarwnym głosem. Zdarła jakąś sukienkę z manekina i zaczęła sie nią wycierać, rozmazując krew po sobie.




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 15-05-2014 22:24
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Derpsi
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 711

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 22:24
Wypatrzył jedną z metalowych półek i zaczął się na nią wdrapywać. Nie było łatwo szczególnie, że w podeszwę buta ugryzła go będąca już truchłem panienka. Gdyby tylko była żywa, Gert na pewno powiedziałby, że ma fajne cycki. Ale teraz... nie, teraz też tak pomyślał.
- Puszczaj mnie, ty głupia szmato! - krzyknął szarpiąc nogą. W końcu zdzielił ją metalowym kluczem po głowie i wrócił do wdrapywania się na górę. Nadal było ciężko, ale był już coraz wyżej! Jeszcze tylko jedna półka! Puścił bąka i od razu poczuł się lżejszy. Tak, jakby ten boski wiatr usłużył mu pomocą podsadzając wyżej. Tak, tak! Już był na górze! Już był z dala od tego chaosu! Teraz musiał tylko pilnować, żeby nie zlecieć. Może znowu gaz mu pomoże?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Ykaz
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Karen Verdugo

Postów: 53

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 22:24
truposz atakował krzyczałam z calych sił, mając nadzieję, że ktoś mnie usłyszy!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Terminus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 200

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 22:25

Romero Rodriguez:
- Chodźmy do Wallmartu. Zamkniemy rolety antywłamaniowe i nikt... ani nic... - dodał Romero wskazując palcem na zombie. - ...z zewnątrz się nie przebije do środka
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 22:25
- Do Wallmartu, kurwa! - wrzasnął w stronę tej dzieciarni gdzie tylko nieliczni bohaterowie filmowi ogarniali na serio. Samemu udało się przygwoździć po raz pierwszy jednego z zombiaków swoim stojakiem, tego który atakował jakąś kobietę [Karen].
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 22:25
Dziewczyna okazała się zimną suką -Pojebało Cię debilko! -wykrzyknęłam kiedy dzięki jej pomocy wbiłam tusz do rzęs w oko zielonego człowieka. Odepchnęłam ją delikatnie od siebie i przerażona wbiłam wzrok w wijącego się zombiaka na posadzce. Kobieta choć mnie przerażała to wydawała się osobą potrafiącą poradzić sobie w takich sytuacjach więc zrobiłam krok w jej stronę, w stosunku do policjantki robiła coś pożytecznego.
-Słyszałaś? Ochroniarz mówił o Walmartcie, tam jest bezpiecznie.. -jęknęłam stając za jej odważną posturą.


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 22:25
- Jebać wszystko. - powiedziałam i pobiegłam do Walmartu.


If you don't take drugs probably you have other addictions.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Derpsi
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 711

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 22:25
Derpsi napisał/a:
Wypatrzył jedną z metalowych półek i zaczął się na nią wdrapywać. Nie było łatwo szczególnie, że w podeszwę buta ugryzła go będąca już truchłem panienka. Gdyby tylko była żywa, Gert na pewno powiedziałby, że ma fajne cycki. Ale teraz... nie, teraz też tak pomyślał.
- Puszczaj mnie, ty głupia szmato! - krzyknął szarpiąc nogą. W końcu zdzielił ją metalowym kluczem po głowie i wrócił do wdrapywania się na górę. Nadal było ciężko, ale był już coraz wyżej! Jeszcze tylko jedna półka! Puścił bąka i od razu poczuł się lżejszy. Tak, jakby ten boski wiatr usłużył mu pomocą podsadzając wyżej. Tak, tak! Już był na górze! Już był z dala od tego chaosu! Teraz musiał tylko pilnować, żeby nie zlecieć. Może znowu gaz mu pomoże?
Ale zleciał. I zleciał prosto na jakiegoś chudzielca w pinglach. Pewnie ślepy, albo co. Tak czy siak, dzięki niemu Gert miał mniej bolesne lądowanie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 15-05-2014 22:25
Widząc zachowanie Margaery, słysząc słowa Danny'ego, aż w końcu otrzymawszy cios w twarz, do Matthewa docierało powoli, że to chyba jednak nie jest żart. A on sam zabił człowieka. Martwego czy żywego, mniejsza o to. Z resztą, gdyby nie przycelował tak szczęśliwie, to trafiłby Lacey.


Natychmiast odechciało mu się przeklinać. Dwudniowy zarost zniknął, a obcisłe rurki przejęły władzę nad ciałem. Obudził się w nim tryb miękkiej fai (a propos - zapomniałem wspomnieć, że wcześniej od przeklinania bardzo się podjarał) i zaczął się trząść.
- Ży...ży...żyjesz? - zapytał Lacey i zaczął ciągnąć ją w kierunku Wallmartu. W głębi duszy chciał być superbohaterem.



The maze isn't meant for you...

Edytowane przez mrOTHER dnia 15-05-2014 22:28
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Michal
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Gregory Cooper

Postów: 1484

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 22:26
Gdy już jakimś cudem Gregory dotarł do grupy prowadzonej przez policjantkę to ona zaczęła gadać o jakimś celu, gdzie mają iść. Cooper wziął do ręki rękę leżącego manekina w celach obrony i zaczął się przemieszczać w kierunku wskazanym przez kobietę.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Centrum Handlowe Lenox Square
Ykaz
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Karen Verdugo

Postów: 53

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-05-2014 22:26
Nie wiem kto mnie uratował.. ledwo wyjąkałam ciche: dziękuję
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 6 z 38 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Umbastyczny
23/09/2024 20:12
smiley

Otherwoman
23/09/2024 17:16
najlepszego z okazji rocznicy Lost smiley

Umbastyczny
22/09/2024 22:21
smiley

Otherwoman
21/09/2024 18:52
siemka, Umba smiley

Otherwoman
30/08/2024 18:50
smiley

Umbastyczny
28/08/2024 21:43
Właśnie wróciłem :3 Generalnie super, widoki niesamowite, jutro albo w piątek może wrzucę krótką relację

Otherwoman
27/08/2024 17:31
dawno tu nie zaglądałam smiley Jak wyjazd do Norwegii, Umba?

Umbastyczny
10/08/2024 22:12
<3

Flaku
08/08/2024 14:22
sraka

Umbastyczny
08/07/2024 19:28
jeszcze nie, ale widziałem, że dodałaś i na pewno przeczytam smiley

Otherwoman
08/07/2024 18:31
czytałeś ten niedołężny rozdział? smiley

Otherwoman
06/07/2024 19:17
ok, to pomyślę, jakby to miało wyglądać smiley Jak masz jakieś pomysły, to też możesz się podzielić smiley

Umbastyczny
06/07/2024 14:12
Spróbować można smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:11
np. o tematyce potterowej? smiley Brakuje mi takiego popisania sobie na luzie smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:10
Umba, nie chciałbyś pograć w takie małe RP dwuosobowe? smiley

Otherwoman
27/06/2024 17:59
Pozdrawiam smiley

Umbastyczny
26/06/2024 21:57
Również pozdrawiam smiley

Michal
26/06/2024 10:47
Pozdrawiam serdecznie smiley

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Archiwum